Fantāzijas  Piedzīvojumi  
6
488

Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes

Mums visiem ir savas dīvainības, un tas, ko viens uzskata par novirzi, otram var būt visparastākā, pat īpaši iecienīta nodarbe. Arī seksa pakalpojumu sniedzējiem ir nācies saskarties ar dažādām klientu kaprīzēm un vēlmēm, tāpēc nav pārsteigums, ka sociālo ziņu portālā Reddit pat ir izveidota diskusija, kurā tiek apspriesti dīvainākie notikumi. Šeit cilvēki dalījušies stāstos par to, kādas īpatnējas, smieklīgas un dažkārt pat īpaši dīvainas klientu vēlmes ir nācies uzklausīt.

Uzbudinās no izolācijas materiāla

“Kāds puisis maksāja manai paziņai par to, ka viņa izlikās berzējam stikla vati pret savu ķermeni un vaidam: “Ak, kā man niez!” Viņš to redzot masturbēja,” raksta kāda vietnes apmeklētāja.

Klients, kuru uzbudina siers

“Kāds vīrietis virtuālās sesijas laikā vēlējās, lai es rīvētu sieru, un tas bija jādara apmēram 45 minūtes. Kad tas viss beidzās, man bija tik daudz sarīvēta siera, ka tas knapi ietilpa ledusskapī,” sacīja diskusijas dalībniece.

Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes

Klients vēlas cīkstēties

“Bija kāds klients, kurš uzzināja, ka es nodarbojos ar cīņas mākslu. Viņš rezervēja augstas klases viesnīcas telpas, kur mēs nodevāmies BJJ [Brazilian Jiu-Jitsu] cīņas mākslai,” savu klientu vēlmes atklāj kāda sieviete.

Seksa pakalpojumi dažkārt var būt izdevīgi karjerai

“Mana paziņa ir profesionāla apskāvienu sniedzēja (160 $/h). Lūk, viens vīrietis maksā viņai par katru pirmdienu, kad viņa apmeklē viņa dzīvokli, kurā ir arī birojs, un tur viņu apskauj, kamēr viņš veic svarīgus biznesa zvanus. Tas aizņem gandrīz stundu. Tātad, viņa apmeklē šo vīrieti katru nedēļu, un viņa pārdošanas apjomi ir ievērojami auguši. Vīrietis atzinis, ka agrāk svarīgi zvani viņam bija nepatīkamākā darba daļa,” sacīja diskusijas dalībnieks.

Close up. Man and woman hold hands tightly.

Neticami, bet pat skaļa purkšķināšana var būt uzbudinoša

“Es kādreiz biju profesionāla ‘dominatrixa’, tāpēc esmu piedzīvojusi visai interesantas klientu vēlmes, bet vienam klientam izdevās mani pārsteigt. Viņa fetišs bija spēcīgas gāzes tieši viņam sejā, tāpēc viņš lika man ar velosipēda pumpi iepūst tur gaisu un pēc tam ļauties spēcīgajam spiedienam. Tas viņu patiesi uzbudināja,” stāsta kāda seksa darbiniece.

2016. gada vēlēšanu debates

“Visdīvainākā vēlēšanās tika uzklausīta tajā vakarā, kad televīzijā tika pārraidītas H. Klintones un D. Trampa debates. Vīrietis, kurš man zvanīja, samaksāja man par pāris stundu spīdzināšanu (konkrēti, sāpīgām darbībām ar viņa dzimumorgāniem), kas man bija jāizpilda, kamēr viņš skatījās debates. Es secināju, ka klausīties debates ir tikai viņa seksuālā novirze, pretējā gadījumā šāda interese par politiku ir vienkārši neiedomājama,” dalījās kāda sieviete.

Klients pat neprasa seksu

“Kāda sieviete man teica, ka, atnākot pie klienta, viņai atlika tikai sasiet viņa rokas un kājas un pēc tam divas stundas viņu ignorēt. Tas, iespējams, bija vieglākais veids, kā nopelnīt naudu,” viņa joko.

Ēdiens kā fetišs

“Es nekad neaizmirsīšu vienu seansu. Šajā reizē man ar sēžamvietu vajadzēja berzēt kūku klienta sejā un tajā pašā laikā liet uz viņa locekļa sīrupu un apmierināt viņu ar rokām. Vēlāk mēs berzējāmies viens pret otru ar saviem sīrupa pārklātajiem lipīgajiem ķermeņiem. Pēc šīm nodarbēm bija īpaši grūti stāvēt uz viņa dzīvokļa flīžu grīdas, jo bija liels risks paslīdēt uz visuresošā ēdiena. ”

Lemon cake, with the first slice cut

Viņš dod priekšroku nevis seksam, bet putekļu sūcējam

“Norunātajā laikā klients ieradās manā mājā (tā bija varbūt mūsu ceturtā tikšanās reize) un istabas stūrī ieraudzīja Roomba putekļu sūcēju. Vīrietis gandrīz iespiedzās priekā un lūdza mani to ieslēgt – viņš gribēja redzēt, cik spēcīgi tas spēj sūkt. Es piekritu, un tad man bija jāgaida pāris stundas, līdz šis vīrietis pievērsīsies man, kamēr viņš skatījās kā robots braukā pa dzīvokli. Tur pat nebija ko sūkt, jo tajā rītā jau viss bija iztīrīts. Tam puisim vienkārši patika skatīties, kā robots strādā. Tajā reizē seksa nebija. Tagad es viņu redzu ik pēc pāris nedēļām. Viņš vienmēr vispirms lūdz palaist putekļu sūcēju un tikai tad mēs kaut ko darām. Dažreiz, starp citu, viņš atnes maisiņu ar netīrumiem, ko viņš izber uz grīdas un tad skatās, kā robots tos sasūc.”

6 komentāri

 • 08.09.2021 23:31
  Viedoklis
  0

  Ar “seksa pakalpojumu sniedzējām” būt jāsaprot “prostitūtas”, ja?
  Līdzīgi kā apkopējs ir sanitārais inženieris?

  • 09.09.2021 23:33
   O
   0

   Vai arī kurtizāne ir teikt labāk nekā ma..ka?

 • 09.09.2021 23:58
  Queen4u
  0

  smieklīgi ir tas ka šajā darba sfērā klienti ir galvā sistāki nekā paši seksa pakalpojumu sniedzēji

  • 08.10.2021 01:16
   Vecis
   0

   Viss ir pavisam vienkārši – ir pieprasījums būs piedāvājums

 • 10.09.2021 18:41
  Fiona
  0

  Baisi un pretīgi.. es nevaru iedomāties, ka kāds normāls cilvēks izmantotu “seksa darbinieku” pakalpojumus…

  • 12.09.2021 01:37
   O
   0

   nav smuki tā citus aizvainot

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2925
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2508
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1846
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1699
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
435
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2925
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
242
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2508
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
538
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
214
Ko viņš par tevi domā seksa laikā?
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1380
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
1064
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!