Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340

Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti

Nenoliedzami, grupveida sekss daudziem joprojām ir tabu tēma. Par šo seksa veidu ir daudz mītu un baiļu. Lai arī citiem šī tēma ir erotisko fantāziju sarakstā, dažiem tā nemaz nešķiet vilinoša ideja. Jebkurā gadījumā, vissvarīgākais ir tas, ka jebkura seksa pamatā ir visu iesaistīto pušu piekrišana un vienprātība, un tam neapšaubāmi ir jābūt drošam procesam.

Lūk, vairāki cilvēki, kuri dalās iespaidos par grupveida seksu. Un jāatzīst, šie pieredzes stāsti ir visai pārsteidzoši!

Nekādu saistību, tikai sekss

Justs: “Mans pirmā grupveida seksa pieredze bija ar manām jaunības draudzenēm. Viņas abas bija ieradušās mūsu bērnības pilsētā. Mēs visi satikāmies kādā koncertā un pēc tam devāmies uz manu māju, lai apspriestu redzēto, taču pēkšņi attapāmies gultā – trijatā. Pirmā grupveida seksa pieredze – aizraujoša, patīkama un tā vērta!”

“Nākamā reize bija pāris gadus vēlāk, kad mums bija romāns ar kolēģi. Sekss bez saistībām, kad vien abi to vēlējāmies. Vienā šādā vakarā mēs pieskārāmies tēmai par grupveida seksu un attieksmi pret to. Mēs abi to gribējām! Apsprieduši savu kopīgo paziņu loku, kādai draudzenei nosūtījām sms ar uzaicinājumu nākt pavadīt ar mums vakaru. Ieradās. Mēs viņu sagaidījām puskaili ar vīna glāzēm rokās. Tas, ka viņa nepagriezās un neaizgāja prom, bet ienāca iekšā, bija laba zīme. Vakaru un nakti mēs pavadījām, apmierinot viens otru.”

Grupveida sekss

“Tā nebija tikai viena reize – mēs tikāmies bieži un vēlējāmies iesaistīt vēl vairāk cilvēku.”

“Pēc kāda laika viena meitene no mūsu trio aizgāja. Tad nolēmām, ka grupa jāpārbauda citā proporcijā – meitene un divi vīrieši. Mēs atradām puisi, kurš vēlas pievienoties. Sekss ir pilnīgi atšķirīgs! Pieredze ir interesanta, vismaz noteikti iesaku izmēģināt, tiešām ir tā vērts. Vai ir iespējams piesaistīt trešo, ja esat jau ilgās attiecībās ar mīļoto cilvēku? Nezinu. Droši vien vajadzētu pastāvēt beznosacījumu uzticībai vienam pret otru un izpratnei, ka tas ir tikai sekss, un greizsirdībai šeit nav vietas. “

Grupveida seksam nepieciešama spēcīga uzticēšanās

Grēta: “Es zinu, ka ir daži, kas vēlas izmēģināt grupveida seksu, bet nez kāpēc viņiem ir bail. Īpaši grūti ir tad, ja partneris nepiekrīt vai par to nerunā. Pati daudz par to domāju, un zināju, ka būtu interesanti izmēģināt, bet šķita, ka tā vienmēr paliks tikai fantāzija.”

“Grupveida seksam nepieciešama spēcīga uzticēšanās cilvēkiem, ar kuriem jūs to darīsit, un, protams, pilnīga relaksācija, lai izjustu baudu.”

“Domājot par mīlēšanos ar vairāk nekā vienu cilvēku, es patiešām nevēlējos, lai iesaistītos cita sieviete. Tomēr beigās mēs mīlējāmies tieši divas sievietes un viens vīrietis. Tas viss notika tik dabiski: mēs visu nakti mīlējāmies, samīļojām un apmierinājām viens otru. Varu droši teikt, ka šī bija viena no manām labākajām pieredzēm, kuru ilgi neaizmirsīšu.”

“Starp citu, ir ļoti svarīgi, lai šādās attiecībās nav greizsirdības. Mūsu gadījumā mums vispār nebija greizsirdības, vienkārši izbaudījām procesu. Līdz tam es pat nedomāju, ka varētu būt patīkami pieskarties ne tikai vīrietim, bet arī sievietei.”

“Protams, iesaistītajiem cilvēkiem vajadzētu just pievilcību vienam pret otru.”

“Mūsu gadījumā iesaistītais vīrietis jutās kā karalis – galu galā viss griezās ap viņu. Mēs viņu apmierinājām, un viņš, protams, glāstīja un apmierināja mūs gan orāli, gan parastajā veidā. Es vēlētos nākotnē izmēģināt seksu ar vairākiem vīriešiem vienlaicīgi. Viena manis daļa to ļoti vēlas, otra ir nobijusies, un man par to ir mazliet kauns.”

Pēc tam puisis mani pameta

Renāte: “Jaungada ballītes laikā man bija pieredze ar savu puisi un kādu paziņu. Tas bija jautri visiem. Tas bija pirmais šāds piedzīvojums, taču pēc šīs pieredzes puisis mani pameta, jo izrādījās, ka es viņam esot pārāk neuzticīga, kaut arī pret seksu trijatā viņš neiebilda. Pašreizējais puisis, kurš ir ārzemnieks, pret grupveida seksu izturas ļoti liberāli, taču saka, ka, ja rodas šāda doma, vispirms ir kārtīgi jāizrunājas un jāsaplāno viss, lai izvairītos no negatīvām sekām.”

Mēs satiekam gan pārus, gan tikai meitenes

Valērija: “Man un manam partnerim ir bijušas dažādas grupveida seksa pieredzes, un mēs to laiku pa laikam praktizējam. Iespējams, ka galvenie iemesli, kāpēc mēs to darām, ir jaunas sajūtas.”

“Ļoti aizraujoša šķiet sajūta, kad apkārt notiek dažādas darbības, var dzirdēt dažādas skaņas – tas uzbudina.”

“Mēs satiekam gan citus pārus, gan tikai meitenes. Sajūtas noteikti ir atšķirīgas. Ar meitenēm parasti ir sarežģītāk, jo mēs esam pāris, taču mēs tomēr dodam priekšroku trešās personas apmierināšanai. Es pati esmu biseksuāla, tāpēc ar meiteni pavadīt nakti ir savs prieks. Ar citu pāri ir daudz vieglāk – parasti cilvēki pārī labi zina, ko viņi vēlas, kas viņiem patīk, atliek tikai vienoties par noteikumiem un robežām.”

grupveida sekss

“Ja jūs visu apspriežat un nepārsniedzat otra pāra ērtības, jūs varat iegūt diezgan jautru pieredzi.”

“Kā grupveida seksa prakse ietekmē mūsu attiecības ar partneri? Ir ļoti vienkārša lieta – jums ir nepieciešams runāt, runāt un atkal runāt. Ir jābūt lietām, kas saista pāri, t.i., ja partnerus saista tikai sekss, tas nav nekas labs. Bet, ja jūs uzticaties savam partnerim, ja redzat, ka ir citas lietas, kas jūs saista un ir svarīgas jums abiem, citu cilvēku iesaistīšanās neietekmēs jūsu attiecību labklājību. Jo jums būs tikai prieks redzēt, kā jūsu partneris izbauda mirkļus un piedzīvo prieku.”

Mēs visi jutāmies kā sapņa piepildījumā

Anita: “Es padalīšos ar savu stāstu. Esmu precēta sieviete, man ir divdesmit pieci. Pirmo reizi seksu trijatā es piedzīvoju gandrīz pirms gada kopā ar savu vīru un vēl vienu meiteni. Reiz es atklāju savam vīram par savu fantāziju – seksu trijatā (es to pierakstīju uz papīra un iedevu vīram). Es uzzināju, ka arī viņš gribētu to izmēģināt. Tā pamazām mēs sākām atbildēt viens uz otra jautājumiem un sākām runāt: kā to varētu īstenot?”

“Kādai jābūt šai trešajai personai? Vai mēs varam stingri vienoties, ka trešā persona mūsu gultā būs meitene, nevis cits vīrietis?”

“Mēs nolēmām atrast meiteni Tinder vietnē. Mēs apsvērām arī eskorta pakalpojumus, taču mani kaitināja doma maksāt naudu par sievietes ķermeni. Nevis tāpēc, ka tas ir nelikumīgi, bet gan tāpēc, ka nekad nevar zināt, vai nopirktā meitene patiešām vēlas nonākt situācijā, kurā plānojat viņu ievietot. Tāpēc mēs izveidojām profilu iepazīšanās portālā. Es tiešām negaidīju, ka saņemsim tik lielu atsaucību. Mēs pastāvīgi saņēmām ziņas no meitenēm visā Eiropā. Šīs meitenes bija apņēmušās ierasties valstī, kurā dzīvojām, tikai lai nodarbotos ar seksu trijatā. Sākumā tas šķita dīvaini, vēlāk mēs pieradām, ka vienkārši ir cilvēki, kas dzīvo šādu dzīvesveidu. Pēc pāris mēnešu ilgām sarakstēm ar vairākām meitenēm mēs beidzot atradām vienu, kuras ģeogrāfiskā situācija mums bija ērta. Viņa bija pievilcīga mums abiem, un mēs uzaicinājām viņu uz randiņu.”

“Mēs satikām viņu, mazliet noraizējušies par sliktām vakara beigām, bet tajā pašā laikā centāmies neko nesagaidīt. Ieradāmies viesnīcā un lietas ātri pievērsās gultai. Mēs sākām viens otru izģērbt, nepārtraukti skūpstoties un glāstot viens otra ķermeni. Mums tas patika. Agri no rīta izkāpām no gultas un aizvedām meiteni mājās. Mēs atgriezāmies tur, no kurienes bijām ieradušies. Tiesa, no rīta mēs nejutāmies neērti vai nokaunējušies (par ko tik bieži visi baidās).”

“Mēs jutāmies, kā piedzīvojuši kaut ko jautru, seksīgu un tā, it kā būtu piepildījuši savu fantāziju.”

“Būtībā visas tikšanās laikā mēs nepiedzīvojām nepatīkamas sajūtas. Es nebiju greizsirdīga un visu laiku jutos ērti. Tāpat arī mans vīrs. Vēlāk, kad mēs pārspriedām pirmo seksu trijatā, mēs vienkārši smējāmies un atkārtojām, ka daudzi cilvēki nekad nepiedzīvos to sajūtu, ko mēs piedzīvojām, jo ​​viņi baidījās no nākamā rīta kauna un mulsiem acu skatieniem. Nu, ikvienam, kurš fantazē par grupveida seksu un vēlas to izmēģināt, es vispirms vēlos atklāt veidu, kā piepildīt savas fantāzijas. Vienkārši uzrakstīta vai izteikta vēlme var pārvērsties realitātē. Runā ar savu partneri! Un sapnis piepildīsies!”

https://sekss.lv/ko-iesakt-ar-viriesa-sekliniekiem-seksa-laika/

9 komentāri

 • 20.05.2021 22:48
  janis
  0

  ŽĒL KA MAN NAV AR KO PAMĒĢINĀT

  • 24.05.2022 07:56
   Anna
   0

   ik pa laikam jau arī Latvijā rīko tādus pasākumus. tikai samaksā un dodies piedzīvojumos 😉

 • 21.07.2021 14:12
  ...
  0

  Grupveida sekss izklausās labi, bet realitātē ir pavisam citādāk …

  • 16.09.2021 00:05
   sviesc
   0

   tev ir bijis? padalies?

   • 27.05.2022 14:51
    ...
    0

    neveikli+neērti+ne pārāk izskatīgi…. vismaz manā pieredze

 • 19.12.2021 22:57
  Vecis
  0

  Gribat 3 personu seksā. . nopērkat seksa lelli 😀

 • 21.12.2021 00:07
  hmm
  0

  labaak ir savejo sievieti ..uzvilkt tik taalu, ka vinna parakstaas uz pilniigi vissu ko, arii sex trijataa ar draudzeni 😛
  Jo iet uz kautkaadiem..sex/pex klubiem, kkerties klaat svessiem cilveekiem…..peee, pretiigi 🙁

  • 27.10.2022 14:50
   Lielais Kristaps
   0

   Tur vajag iekšas saorganizēt ko tādu. Man liekas, lielakā daļa vīriešu reāli gribētu seksu trijatā ar savu sievu/draudzeni un viņas draudzeni. Kā ir, ko, vīrieši? 😉
   Bet vai sievietes būtu ar mieru? Rakstiet komentāros! 😉

   • 29.10.2022 09:41
    123
    0

    bezjēdzīgs topiks, maz ticams, ka te apgrozās kāda kas tam piekristu

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2585
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2315
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
483
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Piedzīvojumi  
9
289
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2192
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Piedzīvojumi  
1
647
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Stāstiņi  
0
1011
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa