Fantāzijas  
1
874

Karstā diena ezermalā

Gribi zināt, kāpēc es šodien negribēju tevi satikt? Tu gribi zināt, kā pagāja mana diena ezermalā? Vai tu esi pārliecināts, ka gribi dzirdēt to, kā es vakar viena pati tur aizbraucu un atradu klusu vietiņu?

Zinādama, ka neviens mani netraucēs, noģērbos kaila un gribēju apbrūnināt savas bālas miesas. Ezermalas zāle patīkami kņudina manu ādu, saulīte karsē. Caur aizvērtajiem plakstiņiem jūtami tās stari. Klusi sisina sienāži, ir silti. Uz manas ādas izspiedušās sviedru lāsītes. Nogurdināta, lēnām grimstu snaudā, galvā rosās klusas fantāzijas, nenoformējušies tēli ar erotisku piegaršu.

Te pēkšņi uztrūkstos, mani kaut kas pamodina. Brīdi ieklausos, mēģinot saprast, kas tas bijis? Tad saprotu, ka tās ir dīvainas skaņas, kas nāk no blakus pļaviņas, aiz nelielās bērzu birzs. Tur it kā kāds cīnās, skan apspiesti vaidi un smiekli.

Liekas, ka dzirdu vairāk nekā divas balsis. Pieceļos kājās, uzmetu uz sava kailā auguma vieglu īsu halātiņu, iekāpju iešļūcenēs un dodos skatīties. Eju lēnām un klusi, cenzdamās neuzkāpt uz nolūzušajiem zariem. Pavēderē jūtu dīvainas trīsas.

***

Un tur jau viņi ir – vesels bariņš bālu un ne tik bālu, skaistu, un vairāk nekā skaistu miesu. Pirmais mans skatiens tiek brīnumskaistai meitenei ar blondiem gariem matiem un lielām krūtīm: viņa ir pilnīgi kaila un, kā izskatās, arī pilnībā atslābusi. Atlaidusies kāda vīrieša klēpī, viņa, aizvērusi acis, bauda. Viens puisis ir pavēris viņas kājas un laiza viņas kājstarpi, ar rokām saņēmis viņas dibenu. Savukārt divi citi sūc katrs savu krūti.

Mazliet tālāk redzu līdzīgu skatu, tikai tā meitene ir neliela auguma un ar mazām krūtīm un izskatās puiciska. Arī viņu apkalpo 3 vīrieši.

Te kaut kas nav tā kā vajag, – man ienāk prātā. Un tad jau es arī to pamanu – meiteņu rokas ir sasietas un viņu sejās bauda mijas ar bailēm.

Aizslēpusies aiz koka, turpinu vērot. Jūtu, ka palieku mitra. Vai varu tām meitenēm palīdzēt? Laikam jau ne. Slidinu roku pār savu kāju, maigi glāstu savu kājstarpi, un skatos, skatos, skatos…

Puisis, kas laizīja blondīni, izstiepis divus pirkstus, iegrūž tos viņas klēpī, spēcīgi un spēji. Viņas atslābums pazuda kā nebijis, acis atvērās jo plaši, un atskanēja tas apspiestais vaids, ko biju dzirdējusi pussnaudā un kas mani pamodināja. Vaidu apspieda tā vīra, kas viņu turēja klēpī, roka. Pirksti strauji kustējās viņā , katrs grūdiens lika blondīnes augumam izliekties lokā un krūtīm izslieties vēl izaicinošāk. Šķiet, diviem pirkstiem pievienojās arī trešais. Puiši, kas skūpstīja viņas krūtis, tagad stingri tur lokano augumu.

Otru meiteni nostādījuši uz ceļiem. Viņas rokas sasietas aiz muguras. Visi trīs vīrieši nostājušies apkārt un masē savus uzbudinātos locekļus. Viens satvēris viņu aiz pakauša, iebāž savu locekli viņas mutē un spēcīgi drāž rīklē. Dzirdu, kā viņa rīstās, augums notrīc pie katras kustības. Mazā, tumšā zēngalviņa kustas turošās plaukstas ritmā.

***

Zem manas kājas nokrakšķ zars. Tas liek pacelt galvu diviem vīriešiem, kas līdz šim turēja blondīni. Viņi mani pamana… Domāju, vai paspēšu aizskriet, aizmukt, bet manas kājas liekas kā ar svinu pielietas.

Nekustīgi stāvu un skatos uz vīriešiem, kas man tuvojas. Viņi kaut ko saka, bet es esmu tā pārbijusies, vai arī gaidāmās baudas pārņemta, ka nedzirdu neko. Viens no puišiem mani sagrābj un velk uz pļaviņu. Otrs tikmēr jau ir pabāzis roku zem mana halātiņa, un acīmredzami priecīgs paziņo otram, ka šī jau ir bez biksiņām un jau mitra.

Viņi nogrūž mani zemē, blakus blondīnei, viņa vēl uzmet man līdzjūtīgu skatienu, bet es aizveru acis, jo negribu neko redzēt. Jūtu tikai nepacietīgas rokas, kas noplēš manu apģērbu, prasīgas lūpas, kas piekļaujas manām krūtīm, un meklējošus pirktus, kas maldās manā kājstarpē. Acis vaļā neverot, jūtu, ka 4 rokām ir pievienojušās vel 2 – pavisam maigas un saudzējošas. Kaut kas maigs pārslīd manām lūpām, es tās automātiski paveru, un manā mutē tiek iegrūsts loceklis.

Viens puisis stāv pie manas sejas, viņa loceklis manā mutē kustas, jūtu to slīdam dziļāk, uzbriestam. Kādas plaukstas papleš manus ceļgalus, jūtu sprogainu galvu sev starp kājām. Karsta mēle nolaiza manu klēpi, sāk tur strauji kustēties. Lūpas uz krūts. Zobi satver krūtsgalu, iekož, nedaudz pasūc, pāriet pie otra krūtsgala.

***

Dzirdu, kā blondīne man blakus iestenas. Uz viņas uzgūlies viens no vīriešiem, viņa gurni spēcīgi kustas. Redzu muskuļaino dibenu cilājoties virs viņas gurniem. Divi citi tur viņas slaidās kājas plati vaļā, gandrīz špagatā.

Mazo meiču ar zēngalviņu joprojām drāž mutē, bet otrs puisis notupies pie viņas aizmugures ar roku glāsta viņas kājstarpi. Tad papleš viņa kājas, noliec augumu uz priekšu. Viņa loceklis pieskaras meitenes klēpim, galviņa papleš kaunuma lūpas, tad ar sparu dzenas iekšā. Meitene iekliedzas. Pa kājām notek dažas asins lāses – iespējams, viņa bija jaunava..

Tas, ka viņi zīž manas krūtis, mani tik ļoti uzbudina. Paplešu pati savas kājas platāk. Jūtu, ka nu jau pa mani burzās ne tikai mēle, bet arī pirksti, kas mēģina iekļūt pašos manos dziļumos. Viens pirksts jau ir ieņēmis manu dupša caurumu. Viens loceklis joprojām man ir mutē. Tas ir tik liels, ka man liekas tikšu nosmacēta.

Ar acs kaktiņu redzu, ka abas meitenes tiek nežēlīgi drāztas. Blondīnes kājstarpē daikti tiek sprausti viens pēc otra. Pa manu spraudziņu tikmēr vēl joprojām saimnieko lunkanā mēle un garie, meklējošie pirksti. Es gribētu pateikt, lai viņš ienāk manī, bet nevaru, jo mute man ir pilna. Šķiet, ka vīrietis, kam atsūkāju tūlīt beigs! Jā! Nu labi, ka viņš bija tik humāns un nelika man to visu norīt. Bagātīga spermas šalts nolīst uz manām krūtīm. Domāju, vai nevajadzētu pateikt sprogainajam, lai taču beidzot iesprauž man, jo esmu gatava kā plūme, bet kaut kas man neļauj izrunāt līdz galam.

***

Pie manis tiek atvesta blondīne, un vīrietis, kuram es atsūkāju, liek viņai salaizīt spermu no manām krūtīm. Tai pat laikā, otrs turpina viņu no aizmugures drāzt.

Viņas mēle slīd pār manām krūtīm, saraustīta elpa uz manas ādas pie katra grūdiena no aizmugures. Sprogainais iebāzis manī jau trīs pirkstus, šķiet, tiem tūlīt pievienosies ceturtais. Nedaudz sāpīgi, bet mans klēpis paplešas, ļauj viņa plaukstai ieslīdēt dziļāk. Manas rokas neviens nav sasējis, tāpēc varu ļaut tām brīvu vaļu, glāstīt ko vēlos.

Blondīne iekliedzas sāpēs un baudā, šķiet vīrietis viņas aizmugurē iebāzis locekli viņas dibentiņā, kas vēl nebija tam gatavs. Viņas zaļās acis ieplešas. Jūtu, ka manā dibenā ielaužas sprogainā otras rokas rādītājpirksts.

Otru meiteni nosēdinājuši uz zemē gulošā vīrieša – resns loceklis dziļi starp viņas slaidajām kājiņām. Otrs pieliecis viņu uz zemē gulošā auguma, ar roku smērē kaut ko uz viņas dibentiņa, iebāž tajā vidējo pirkstu. Viņa raustās, kliedz, bet nespēj atbrīvoties, sejā izmisums. Kārtīgi ieziedis viņas dibena caurumiņu, otrs nometas ceļos viņas aizmugurē, un viņa loceklis sāk ielauzties tajā. Meitene kliedz…

Viņas kliedzieni mani uzbudina. Tāpat kā blondīnes lūpu pieskārieni. Bažīgi skatos, vai viņai vēl daudz palicis ko laizīt – viņas lūpiņas ir tik maigas. Tikmēr jau mans sprogainais laizītājs ir saņēmis un slidina manī savu milzonīgo daiktu. Satrūkstos un laikam arī iekliedzos, bet tūlīt tieku apklusināta.

Man mutē tiek iebāzts blondīnes krūtsgals, bet viņai pašai mutē kārtējais daikts. Nezinu vai gribu laizīt blondīni, bet piespiedošas rokas tur manu galvu un neļauj man izvēlēties. Piekļauju savu muti viņas krūtīm. Un baudu. Redzu sev tieši acu priekšā, kā viņa atsūkā vienu. Jūtu savā spraugā kārtīgu locekli. Esmu kā lelle bez spēka..

***

Blondīne kunkst, viņas mutē slidinās lielais, vēnām klātais loceklis. Viņas krūts gals manā mutē. Pēc neilga brīža jūtu, ka vīrietis manī sāk kustēties straujāk, viņš sēc, atmet galvu. Jūtu karstu straumi savā vagīnā.

Uz mirkli iedomājos, ka nu jau varbūt viss beigsies, bet nē! Tumšmatainais vīrietis sagrābj blondīni aiz matiem un liek viņai izlaizīt spermu no manas pežiņas. Tikmēr vēl joprojām viens viņu turpina drāzt no mugurpuses.

Man mutē tiek iegrūsts kārtējais loceklis. Esmu atvērta baudai. Blondīne, nevar regulēt savas kustības, tāpēc viņas mēle kustas ritmā, ko regulē vīrietis, kas viņu jāj no pakaļas. Un man ir sajūta, ka es tiktu ņemta priekšā dubultā.

Jūtu, ka viens no vīriešie noguļas zemē, blakus man, un uzvelk manu padevīgo augumu uz sevis. Viņa rokas satausta manu dibentiņu un jūtu, ka cietais loceklis meklē ceļu tajā. Lai arī tas ir liels, tomēr viņa galviņa ielaužas manī visai viegli, jo mana kājstarpe ir mitra no spermas. Jūtu locekli dzenoties dziļāk, dziļāk.. Blondīne laiza manu vagīnu kunkstēdama.

Mazo bruneti drāž kaislīgi abos caurumiņos, viņa saspiesta starp diviem muskuļainajiem ķermeņiem spēj tik kustēties to kopējā ritmā, kliedzieni skan unisonā ar ritmu.

Blondīnei atraisa rokas, un pavēl mani samīļot arī ar pirkstiņiem, bet viņas pieskārieni tikpat kā nav jūtami, jo daudz vairāk man just liek vīrieša loceklis manā dibenā. Viņš ir zem manis, un ar rokām spaida manas krūtis. Man mutē vēl joprojām ir loceklis, un blondīne ņemas pa mani ar saviem manikirētajiem pirkstiņiem. Ik pa laikam ieslidinot manī arī savu mēlīti. Un ik pa laikam, loceklis, kas drāž manu dupsi, sajauc adreses un ieslīd viņas mutē.

Mazā brunete izskatās pavisam nomocīta. Viņas mazās krūtis, ir gandrīz vai sarkanas, tāpat kā droši vien viss tur apakšā. Kā man gribētos viņu pažēlot un maigi nomierināt…

Blondīnes plauksta paliek aizvien drošāka. Vispirms jūtu sevī vienu pirkstu… tad divus, nu jau trīs. Saspiedusi pirkstus kopā, viņa mēģina iebāzt manī visu plaukstu.

Pakāpeniski, sprīdi pa sprīdim tas izdodas. Nu jau tā ir manī, izjūtas ir spēcīgas bet patīkamas. Viņas plauksta manā vagīnā glāsta locekli, kas ritmiski laužas manā dibentiņā.

***

Brunete tikmēr ir noguldīta smiltīs. Pie viņas sejas trīs vīrieši kustina savus locekļus, masē tos… Un viens pēc otra pabeidz, noklādami viņas augumu ar baltu spermu. Acis, mute, visa seja, mati, kakls ir biezi nošķiesti. Viņa guļ smiltīs, smagi elpodama.

Man tiešām kļūst žēl jauniņās meitenes, bet palīdzēt viņai nav manos spēkos, jo blondīnes rokas vietā atkal es jūtu locekli. Tagad mani vienlaicīgi drāž gan dibenā, gan vagīnā. Trešais loceklis ir manā mutē. Man liekas, ka locekļu manī jau ir mazliet par daudz. Tie nekustās vienā ritmā, tāpēc man liekas, ka mani plēš uz pusēm.

Tas, kuru es ņemu mutē, tūlīt, tūlīt beigs. Pār manām krūtīm nolīst kārtējā spermas šalts. Kas sekos tālāk?

Drīz arī abi vīrieši manī tuvojas finišam. Viņi sāk kustēties vienā ritmā, dziļi drāžot mani. Ķermeņi saspringst, sajūtot baudas viļņa tuvošanos, viņi izliecas, un divas karstas strūklas ieplūst manī, spermai notekot pār manām kājām…

***

Nu visi puiši ir apmierināti. Mani pieved pie mazās brunetes, viņai atsien rokas. Mums vienai otra jāsakopj – ar mēlītēm, jāattīra no spermas… Un to es arī labprāt daru, jo esmu nogurusi no daudzajiem vīriešu locekļiem.

Noglāstu meitenes mazās krūtis.. mierinoši tās noskūpstu, salaizu spermu no viņas krūtīm un virzos zemāk. Saudzīgi, jo viņa ir nomocīta pamatīgi, paplešu viņas kājas, pieploku viņas vagīnai un rūpīgi, bet ļoti maigi izlaizu to.

Tomēr nenoturos, un ar pirkstu iebraucu dupša caurumiņā, bet viņa nekādas pretenzijas neizrāda. Sūcu viņas klitoru. Viņa jau ir gandrīz tīra, tikai es vēl tāda aplipusi. Vīrieši nemaz vairs neizrāda par mums interesi un man liekas, ka šī jaunkundze drīz aizmigs.

Apsēžos viņai uz sejas, un, pieturot aiz matiem, lieku izlaizīt arī mani. Tai pat laikā, spaidu viņas krūtsgalus.. Viņai tas patīk. Viņas mēlīte laiza mani, pirkstiņi rotaļājas ar klitoru. Jūtu karstu vilni augam vēdera lejas daļā. Kustos, berzējot savu klēpi pret viņas mutīti, aizvien kaislīgāk un kaislīgāk. Tuvojas mans orgasms…

Jā! Nu tad beidzot! Jūtu karstuma vilni pāršaujoties sev. Tas, ko neizdarīja 5 veči, tas ir – tas, ko viņi manī iekurināja, tagad šaujas ārā kā lavīna. Esmu laimīga. Un jūtos iztukšota.. vai pārpildīta, vairs nezinu un nesaprotu.

1 komentārs

  • 09.06.2021 23:06
    Anna
    0

    Kā reiz šāds stāstiņš un ārā esošais karstums ļauj pasapņot par ko šādu… Protams tiem, kurus kas tāds saista..

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Fantāzijas  
0
1650
Labākās (un karstākās) pornogrāfiskās filmas
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1575
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
0
1373
Profesionāls masieris ar neprofesionālu attieksmi

Komentētākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Fantāzijas  
6
680
Dažādi fetiši un dīvainības – ko tie atklāj par cilvēku?
Fantāzijas  Piedzīvojumi  
6
577
Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes
Fantāzijas  Piedzīvojumi  Padomi  
5
618
Vai vēlies izmēģināt lomu spēles? Ieteikumi un idejas

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1575
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
1179
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!
Fantāzijas  
1
874
Karstā diena ezermalā
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti