Fantāzijas  Piedzīvojumi  Padomi  
0
463

Vai vēlies izmēģināt lomu spēles? Ieteikumi un idejas

Ja vēlies piešķilt uguntiņu savai seksa dzīvei un jau sen esi sapņojis par dažādu erotisku fantāziju piepildīšanu, iespējams, Tev vajadzētu sākt ar lomu spēlēm jeb ‘role play’. Tās palīdzēs dzīvē izspēlēt savas seksuālās fantāzijas, iemiesojoties kādā izdomātā varonī. Un tas nebūt nenozīmē, ka vienam no jums jābūt bargam, bet otram – pazemīgam. Lomu spēles sastāv no daudz vairāk, nekā tikai pātagām vai roku dzelžiem. Tāpēc šoreiz mēs Sekss.lv parunāsim par to, kas ir lomu spēles, kas Tev jāzina, lai tās izmēģinātu, kā arī apskatīsim dažas lomu spēļu idejas.

Viss sākas ar fantāziju

Pirmkārt, lomu spēles sākas ar mūsu iztēli. Iespējams, ka mums visiem ir kāda veida fantāzija, kuru vēlamies izmēģināt. Dažreiz šādas fantāzijas ievērojami atšķiras no tā, kas Tu patiesībā esi. Iemiesojoties kādā citā, mums paveras jaunas iespējas kļūt drosmīgākiem un izteikt visu, ko vēlamies.

lomu spēles - idejas

Tāpēc no sākuma izdomā savu fantāziju. Par ko Tu vēlētos kļūt? Ko Tu vēlētos izmēģināt? Vai būs nepieciešami kādi kostīmi vai kāda konkrēta vieta, kur notiks darbība? Kas Tevi aizrauj?

Kad būs skaidrs scenārijs, būs daudz vieglāk realizēt savu iztēles augli, tāpēc sāc ar ideju!

Pirmajā reizē nav nepieciešams “izgudrot velosipēdu” – Tu vari izmantot kādu no klasiskajiem scenārijiem. Piemēram, viens no jums būs treneris, bet otrs – sporta zāles apmeklētājs. Vai masieris un klients. Vienkārša, bet efektīva fantāzija.

Runā ar partneri

Kad esi izdomājis, ko vēlies, nākamais solis ir apspriest to ar savu partneri. Uzzini, vai viņu vispār interesē šāds piedāvājums. Apspried lomu spēles mērķi. Varbūt Tu vēlies nedaudz dažādot savu seksuālo dzīvi un pārvarēt rutīnu? Vai varbūt tas ir pirmais solis ceļā uz jaunu pieredzi – piemēram, BDSM?

lomu spēles - idejas

Ja pirms šādas sarunas esi satraukts, padomā, kā netieši uzsākt tēmu par lomu spēli. Tu vari viņam/viņai pastāstīt, ka redzēji sapni ar šādu scenāriju un tas šķita kaut kas tāds, ko Tu vēlētos izmēģināt arī dzīvē. Vari šo fantāziju nosūtīt otram rakstiski – dažreiz ir vieglāk fantāziju uzrakstīt, nekā pateikt acīs. Šādām spēlēm ļoti svarīga ir savstarpēja uzticēšanās.

Lomu spēle ir vilinoša ideja, un to var izmēģināt ikviens, tikai ņem ērā, ka pirmajai reizei vajadzētu būt pēc iespējas vienkāršākai. Esam sagatavojuši dažas idejas karstiem vakariem.

Mainītās lomas

Ja viens no jums parasti attiecībās ir vairāk dominējošs un otrs ir pakļāvīgāks, šoreiz mainieties lomām. Tik vienkārši!

Īpašā piegāde

Ja Tev šovakar nav vēlēšanās gatavot ēst un vēlies izpētīt jaunu lomu spēles ideju, šis būs ideāls scenārijs. Pieņemsim, ka Tu pasūti picu, domājot, ka Tavā kabatā ir pietiekami daudz naudas. Bet, kad ierodas seksīgais picu piegādātājs, Tu nevari atrast naudu. Un tad Tu protams jautā, vai ir kāds cits veids, kā par to samaksāt?

lomu spēles - idejas

Tu esi mana mūza

Ļaujies savai mākslinieciskajai pusei, liekot partnerei ienākt telpā, izģērbties un pozēt kā modelei. Skatoties uz savu mūzu, Tu uzticīgi zīmē, glezno vai uztver viņas veidolu jebkurā veidā, kas Tev ir saistošs. Vienkārši pārliecinies par to, lai tas turpinātos guļamistabā.

Svešinieki naktī

Ja vēlies jaunu un seksīgu attiecību sākumu ar savu partneri, vienkārši izliecieties, ka vēl nekad neesat viens otru satikuši. Varat iepazīties bārā vai tiešsaistē. Sveša vai anonīma cilvēka spēlēšana ļauj radoši izpētīt seksuālo identitāti un vēlmes. Tev no jauna būs jāizmanto savas savaldzināšanas prasmes, lai flirtētu un ieraudzītu partneri ar svaigām acīm.

Atvainojiet, policista kungs

a woman gets pulled over - Album on Imgur

“Vai Jūs zināt, kāpēc es Jūs apstādināju?” policists Tev jautā. Protams, ka Tu zini, tikai kas Tev būs jādara, lai samaksātu par šo pārkāpumu?

Kvēlākais fans

Ir jautri būt rokzvaigznei un pilnīgam svešiniekiem, kas ir nenormāli ieķēries māksliniekā. Izbaudi scenāriju, kurā pats esi mūzikas leģenda. Tu tikko esi nokāpis no skatuves un meklē kādu savu cienītāju, ar ko pavadīt kopā nakti.

Māci man visu, ko Tu zini

Pat ja Tu un Tavs partneris abi esat izmēģinājuši teju visu, iejūtieties lomās, kur viens ir pilnīgi nepieredzējis un otrs dalās savās iecienītākajās metodēs. Šis scenārijs ir iespēja pārrakstīt savu seksuālo vēsturi un atkal radīt aizraujošu saviļņojumu par pirmo reizi.

Mīlēt vai ienīst?

Dusmu pilns sekss var būt ārkārtīgi aizraujošs, taču Tev nav jāgaida, kamēr partneris Tevi nopietni nokaitinās vai otrādi. Vienkārši iztēlojies kādu pagātnes notikumu vai izliecies, ka viņš ir kāds cits, kuru Tu patiesi ienīsti un pēc tam izklaidējieties.

Mīļākais hotelī

Iepazīsties ar savu partneri nepazīstamā vietā, piemēram, viesnīcā, un mēģini kādā veidā maskēties, piemēram ar saulesbrillēm un parūku. Šis lomu spēles scenārijs rada sajūtu par aizliegto un tabu un tā šķiet kā bīstama situācija, kura varētu izraisīt briesmīgas sekas.

Karstā joga

karstā joga

Scenārijs ir sekojošs: lai arī Tevis ieņemtā “downward dog” jogas poza ir tīri laba, Tavs jogas instruktors vēlas to mazliet vēl “pielabot”.

Bizness un bauda

Viens no jums ir seksa pakalpojumu sniedzējs, bet otrs ir klients, kurš uz nakti ir nopircis otru. Ieliec naudu naktsskapītī un gaidi, kamēr zvana durvju zvans. Ja šajā spēlē esi seksa pakalpojumu sniedzējs, norādi, kas tiek piedāvāts un kas ne. Ja esi klients, norādi, kādus pakalpojumus Tu vēlētos saņemt. Kad esat pabeiguši sarunu, varat nodarboties ar seksu, kas ir vienkāršs darījums.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5668
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Piedzīvojumi  
5
2427
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2367
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  Aktualitātes  
3
2182
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
383
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2367
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  
9
502
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Piedzīvojumi  
9
198
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
467
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Padomi  
2
621
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
0
197
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
6
263
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz