Padomi  
0
187

Lomu spēles: 4 biežākās kļūdas, ko pieļauj ikviens

Lai labāk iepazītu viens otru un pamaisītu ģimenes dzīves rutīnu, pāri mēdz seksā iekļaut lomu spēles. Šādu spēļu scenāriju ir daudz, viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un fantāzijām. Ja esat nolēmuši paspilgtināt savu seksuālo dzīvi ar lomu spēlēm, šeit ir dažas kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties — diemžēl tās pieļauj lielākā daļa iesācēju.

Neērts apģērbs

Dažreiz fantāzija aizved pārāk tālu. Ja jūties komfortabli lateksa tērpā, nekas netraucēs tev izbaudīt lomu spēles. Taču ir situācijas, kad dominējošās sievietes tērps pārāk ierobežo kustības, vai uzvelkot Ziemassvētku vecīša tērpu, kļūst neizturami karsti. Tas viss mazina aizrautību un pārvērš jūsu kaislību spēles par vilšanos. Lai tas nenotiktu, izvēlies tikai ērtu apģērbu, kurā ne tikai jūties pārliecināts, bet tas ir arī komfortabls.

Tāpat seksa laikā jādomā par to, kā sagādāt savam partnerim pēc iespējas lielāku baudu, nevis kā pēc iespējas ātrāk tikt ārā no tās neizturami ciešās korsetes.

Aktiermākslas spējas

Vēl viens svarīgs punkts lomu spēlēs ir tas, ka lomai ir jāatbilst tavam temperamentam. Pretējā gadījumā spēle izraisīs nevis kaisli, bet gan vēlmi smieties. Ja tev ir grūti tēlot nežēlīgo laupītāju vai bezbailīgo glābēju, izvēlies ko mierīgāku – piemēram, romantisku Kazanovas masku, ārsta halātiņu vai vienkārši kļūsti par skatītāju. Lomu spēlēm jāpalīdz celt pašapziņu un atbrīvoties no kompleksiem, nevis otrādi.

Atslābināšanās

Viena no lomu spēļu kļūdām ir nespēja atslābināties. Ja jūties saspringts, spēlei vairs nav jēgas – savu garastāvokli tādā veidā nodosi arī partnerim. Tāpēc, ja lomu spēle tev ir jaunums, runā ar savu partneri par savām bailēm, nekautrējies. Varbūt nevajag uzreiz ķerties pie pārģērbšanās, varbūt pietiek ievadā ievietot konkrētas tēmas vārdus, pamēģināt pāris reizes, līdz esi gatavs visai darbībai? Tāpat rūpīgi pārdomā savu spēļu scenāriju un izvēlies lomu, kurā tev ir visvieglāk pielāgoties.

Mazāk pieredzējis partneris spēles scenārijā var palikt pasīvāks – līdz viņš iemācīsies atslābināties un sajust neierobežotās iespējas, ko paver šāda veida seksa prakse.

Padoms

Dažkārt ir viegli sajaukt padomu ar aizrādījumu. Lomu spēles ir tik delikāta padarīšana, ka padomu došana otram var beigties ar aizkaitinājumu un strīdiem.

Ja vēlies, lai lomu spēles pārvērstos īstā baudā un radītu vēlmi to atkārtot vēl un vēl, labāk paļauties uz partnera improvizācijas spējām un nediktēt viņam, kas būtu piemērots konkrētajā situācijā. Varat arī rūpīgi pārrunāt scenāriju pirms pašas spēles. Ja partneris novirzās no scenārija un sāk improvizēt, cieni viņa izvēli.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4512
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1839
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1578
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1453
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
415
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
347
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
158
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
478
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
437
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
202
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Piedzīvojumi  Padomi  
1
375
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Padomi  
3
374
Dziļais minets: kā pareizi sniegt dziļo orālo seksu?