Padomi  Aktualitātes  
3
5311

Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Vai savā intīmās dzīves pieredzē jelkad esi saskāries ar ejakulējošu daiļā dzimuma pārstāvi? Ja Tava atbilde ir nē, neuztraucies, sieviešu ejakulācija jeb tā dēvētais skvirts ir salīdzinoši reta parādība. Patiesībā, līdzīgi erogēnajam G punktam, arī skvirts jeb skvirtings ir apvīts ar dažnedažādiem mītiem un puspatiesībām. www.sekss.lv aicina noskaidrot, kas īsti ir šī retā parādība, kā tā izpaužas un kā to panākt.

Skvirts

Kas tas par šķidrumu?

Ja skvirtinga strūklas izraisītās šļakatas diemžēl nav sanācis piedzīvot reālajā dzīvē, šo fenomenu pavisam noteikti ne reizi vien esi vērojis kādā no 18+ satura vietnēm. Sāksim ar vispopulārākā mīta laušanu, proti, ejakulācijas šķidrums, ko sieviete izdala skvirtinga laikā, NAV URĪNS! Skvirtinga strūklas smarža un garša katrai sievietei var nedaudz atšķirties, taču kopumā ņemot, šis šķidrums ir salīdzinoši saldens un bez īpaši piesātinātas smaržas.

Kā notiek šī ejakulācija?

Tiesa, nav teikts, ka seksa laikā nav iespējams izdalīt nelielu daudzumu urīna. Patiesību sakot, skvirta šķidrums nedaudz atgādina urīnu un pat satur tā daļiņas, taču ļoti minimālā daudzumā.

Skvirts visbiežāk izdalās tādā kā šļāciena jeb strūklakas izskatā, kas burtiski izšaujas no sievietes urīnizvadkanāla. Par skvirta šķidruma mājvietu tiek uzskatīta tā dēvētā sieviešu prostata, kas atrodas uz sievietes vagīnas priekšējās sieniņas. Šī intīmšķidruma daudzums varētu būt mērāms no divām tējkarotēm līdz pat pusglāzītei – skvirta daudzums var atšķirties katrā skvirtinga reizē.

Atliek vien piebilst, ka vairākums vīriešu skvirtingu uzskata par īpaši uzbudinošu parādību.

Kā panākt skvirta strūklas izplūdumu?

Sieviešu ejakulācija

Sieviešu ejakulācija galvenokārt rodas divu iemeslu dēļ, proti, klitora un/vai G punkta stimulācijas rezultātā. Lai palielinātu dāmas iespējas ejakulēt, klitora stimulācijas laikā būtu ieteicams koncentrēties tieši uz augšējo klitora daļiņu. Skvirta izdalei būs nepieciešama arī spiediena klātbūtne – sāc ar nelielu pirsktu piespiešanu un, sievietes emocijām atraisoties, paaugstini spiediena stiprumu. Atceries, ka sievietei jābūt maksimāli uzbudinātai un jāieklausās savā ķermenī. Tikai viņa būs spējīga Tev pateikt, vai izjūt orgasma, vai skvirta izplūduma tuvošanos.

Ņem vērā – ja partnere klitora stimulācijas laikā sāk izjust vēlmi pačurāt, tā neapšaubāmi ir zīme, ka skvirts ir tepat aiz stūra. Ierosini mīļoto atbrīvoties un vienkārši ļaut lietām ritēt savu gaitu.

Ja klitora augšējās daļas stimulācija nenoved pie tik ļoti kārotās ejakulācijas, izmēģini partneres G punkta stimulēšanu. Šī erogēnā zona atrodas aptuveni puspirksta (rādītājpirksts) dziļumā no sievietes vaginālās atveres. Stimulējot šo zonu sievietes ķermenī, jāatceras par pirkstu spilventiņu virzienu – tiem jābūt vērstiem pret sievietes maksts priekšējo sieniņu jeb vēdera daļu.

Svarīgi piebilst, ka katrai dāmai ir savas īpatnības, proti, dažām daiļā dzimuma pārstāvēm pietiek vien ar rādītājpirksta radītu stimulāciju, savukārt citām nepieciešama gan pirkstu, gan vīrieša locekļa penetrācija.

Zinātniskie skvirta fakti

Ķersimies pie faktiem – nevisas dāmas ir spējīgas uz ejakulāciju un tas ir tikai normāli. Zinātniskie pētījumi liecina, ka atbrīvot ejakulātu spēj aptuveni vien trešā daļa no visām pasaules sievietēm. Jāpiebilst, ka skvirts visbiežāk ir itin neregulārs – vairākas dāmas uzsver, ka šo parādību ir izdevies pieredzēt tikai reizi mūžā.

Skvirta analizētāji uzsver, ka pastāv vairāki skvirta veidi. Izplatītākais no tiem ir šķidrums, kas pēc savas konsistences līdzinās urīnam un izraisa intensīvi kvēlu orgasmu. Savukārt par retāku parādību tiek uzskatīts skvirts, kas pēc konsistences atgādina vīrieša spermu, proti, ir visai pabiezs un daļēji pienains. Skvirta entuziastes uzsver, ka šī skvirta paveida izdalīšanās ir vēl baudpilnāka, ko nevaram nedz noliegt, nedz apstiprināt, jo informācija par šo biezo skvirta tipu intereta dzīlēs ir visai skopa.

Skvirts

Kad esi nedaudz tuvāk iepazinies ar skvirta jeb skivrtinga īpatnībām, laiks ķerties pie mistiskā G punkta atšifrēšanas. Izzini savas partneres erogēnās zonas un liec lietā iegūtās zināšanas, lai iepriecinātu mīļoto guļamistabā un ārpus tās.

3 komentāri

 • 05.07.2021 12:54
  Čiepa
  0

  omg tās bildes!!! :O

 • 16.11.2021 00:20
  Aivars Delveris
  0

  man patīk 🙂 🙂 🙂

 • 18.11.2021 22:36
  Kaut kas
  0

  es gribētu čiepiņu kas prot skvirtot

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4400
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3905
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
601
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3750
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem