Aktualitātes  
1
429

ŠIS ir tas, ko sievietes nevēlas darīt gultā

Sieviešu un vīriešu vajadzības gultā ir ļoti atšķirīgas. Viņai vajadzīgs maigums, glāsti un skūpsti, viņam vajadzīgas pēc iespējas asākās sajūtas. Ja jūsu sapņi nesakrīt, ir pienācis laiks nopietni parunāt un noskaidrot, ko jūs abi sagaidāt no attiecībām, un parunāt par to, kas ir tas, ko viņa (vai abi no jums) nevēlas darīt gultā.

Vairāk nekā viens zinātnisks pētījums ir pierādījis, ka sievietes patiešām nevēlas darīt gultā VISU. Un, ja viņa ir apņēmības pilna eksperimentēt, tad iespējams, ka tas ir tikai dēļ vēlmes iepriecināt tevi. Tāpēc, dārgie vīrieši, pirms jūs prasāt savai sievietei šīs lietas, rūpīgi apdomājiet, vai viņai tas patiešām patiks. Neesiet egoistiski un nedomājiet tikai par sevi.

Grupveida sekss

Izrādās, ka pat 88 procenti vīriešu sapņo par seksu trijatā vai grupveida seksu. Un pārējie droši vien vienkārši neuzdrošinās to atzīt. Protams, viņi sapņo par seksu ar divām vai vairākām sievietēm vienlaikus, taču sievietēm tas ne vienmēr ir pieņemami. Nu, vismaz lielākajai daļai. Ja tavs vīrs nemitīgi par to šķendējas un mudina izmēģināt seksu trijatā, tad dari tā: piekrīti kombinācijai “viņš, tu un jūsu kaimiņš” (vai viņa labākais draugs). Tici man, viņš pārstās par to runāt.

Orālais sekss

ASV notikušo aptauju laikā izrādījās, ka tikai 20 procentiem sieviešu patīk minets. Tikai katrai piektajai sievietei patīk orālais sekss. Visas pārējās to dara tikai vīrieša pierunātas vai, lai viņu iepriecinātu. Tāpēc nespied to darīt savai mīļotajai sievietei, ja viņa to nu patiesi nevēlas.

Anālais sekss

Runājot par anālo seksu, sievietes uztrauc divas lietas. Pirmkārt, viņas uztraucas, ka tas var sāpēt. Otrkārt, viņas uztraucas par higiēnu. Un pētījumi ir pierādījuši, ka pat 75 procenti sieviešu anālā seksa laikā nejūt nekādu baudu. Un tas vīriešiem sniedz – varbūt pat vairāk morālu nekā fizisku gandarījumu. Galu galā tas ir tabu, un vienmēr ir patīkami pārkāpt tabu.

Neparastas rotaļas

Seksa scenāriju veidošana, lomu spēles, iejušanās citā tēlā var ne tikai paspilgtināt ikdienu gultā, bet arī stiprināt attiecības ar partneri ikdienā. Tāpēc, ja jūties garlaikots, šāda veida spēle var atklāt pavisam citu tavas partneres pusi. Bet neaizmirsti, ka ne visām sievietēm tas patīk. Tam nekādā gadījumā nevajadzētu kļūt par sievietes pazemojumu.

1 komentārs

  • 14.07.2023 22:45
    Vita
    0

    Sievietes negrib gulēt ar vīriešiem kuri seksa laikā nenovelk zeķes …

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6971
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3767
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2434
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1709
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
279
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
294
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
294
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
480
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
618
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?