Padomi  
0
4660

45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Ja jūsu guļamistabas rutīna kļuvusi pārāk prognozējama, šeit ir minēti daži veidi, kā padarīt lietas interesantākas. Vienkāršākais veids, kā papildināt savu seksuālo dzīvi ar dažādību, ir izmēģināt dažādas seksa pozas. Jauna seksa poza ir kas tāds, ko jūs un jūsu partneris varat izmēģināt jau tūlīt.

Dažas no šīm pozām, iespējams, prasīs mazu iepraktizēšanos. Un dažas var būt potenciāli bīstamas – nevis seksīgā veidā, bet gan “Au, man sāp mugura!” veidā. Nepārspīlējiet. Ja seksa poza nešķiet pareiza, pārejiet uz citu. Šeit atradīsit daudz, no kā izvēlēties.

21. Stāvošais velosipēds

yourself on a shelf sex position

Ieguvumi: Partneris var izbaudīt skatu, kā viņa dzimumloceklis ieiet partnerē, un šī seksa poza ļauj veikt tiešu klitora stimulāciju.

Tehnika: Lieciet partnerei nogulties tieši uz gultas malas. Partnere apliek kājas ap vīrieti. Partneris ieiet sievietē un pieceļas stāvus, turot viņas muguru.

Mēģiniet arī: Ja jums nav attiecīgās muskulatūras, lai pieceltos kājās un noturētu partneri, vienkārši dariet to uz gultas malas.

Padoms: Tas ir lielisks veids, kā pabeigt seksu. Tā kā šī poza ir ļoti enerģiska, mēģiniet to darīt pēdējās 30–60 sekundes, pirms jūs un jūsu partnere esat gatavi orgasmam.

22. Plecu atbalsts

g whiz sex position

Ieguvumi: Ļauj veikt dziļu aktu un stimulēt sievietes G-punktu.

Tehnika: Jūsu partnere atrodas uz muguras. Jūs esat tupus starp viņas kājām un paceļat tās pār saviem pleciem. Tā kā šis leņķis ļauj iekļūt dziļi, sākumā veiciet lēnas kustības, neradot partnerei diskomfortu.

Mēģiniet arī: Nolaidiet viņas kājas zemāk un lieciet partnerei novietot pēdas uz jūsu krūtīm. Tas ļauj jūsu partnerei kontrolēt tempu un dziļumu.

Padoms: Pievērsiet uzmanību, kad jūsu partnere tuvojas orgasmam. Tas notiks, kad viņas elpa kļūs īsa un sekla. Piesarkusi āda un cieti krūtsgali arī norāda, ka sieviete ir tuvu orgasmam.

23. Sunīšu poza

man's best friend sex position

Ieguvumi: Dziļa ieiešana un erotisks skats.

Tehnika: Šo pozu var izmantot uzreiz pēc ‘gludekļa’ pozas. Ieejot partnerē no aizmugures, jūs varēsit veikt tik dziļas kustības, ka jūsu dzimumlocekļa gals pieskarsies viņas dzemdes kaklam – bieži novārtā atstātai baudas zonai. Bet jums tas jādara lēnām un maigi. Dažām sievietēm tas var izraisīt sāpes.

Padoms: Sieviete šajā pozā var palielināt sava orgasma intensitāti, izspiežot iegurņa pamatnes muskuļus uz āru, it kā mēģinot kaut ko izspiest no maksts. Tas izraisa maksts sieniņu pazemināšanos, padarot G-punktu pieejamāku.

24. Gludeklis

the flatiron sex position

Ieguvumi: Pastiprina vaginālo kairinājumu.

Tehnika: Jūsu partnere atrodas ar seju uz gultas, ceļi ir nedaudz saliekti un gurni ir nedaudz pacelti. Ērtības labad zem partneres var novietot spilvenu. Jūs ieejat viņā no aizmugures, turot savu svaru uz rokām. Šī poza rada tādu ieejas leņķi, kas partnerei liks jūsu loceklim justies lielākam.

Mēģiniet arī: Jūs šajā pozā izturēsiet ilgāk, ja pārslēgsities uz seklākiem grūdieniem un dziļāku elpošanu.

Padoms: Mazāka berze nozīmē mazāku stimulāciju, kas partnerim var palīdzēt izturēt ilgāk. Mēģiniet izmantot silikona bāzes lubrikantu, kas var ļaut jums izturēt ilgāk, pirms sasniedzat orgasmu.

25. Sviesta kūlējs

butter churner sex position

Ieguvumi: Šajā pozā partneres galvai pieplūst vairāk asiņu, kas palielina viņas ekstāzi.

Tehnika: Lieciet partnerei gulēt uz muguras ar paceltām kājām virs galvas. Vīrietis atrodas tupus virs partneres, ievadot dzimumlocekli viņā. Esiet īpaši piesardzīgs, lai veiktu vieglas kustības, lai neradītu sāpes – šī poza var izraisīt kakla traumu.

Mēģiniet arī: Izņemiet dzimumlocekli pilnībā no partneres, radot viņai ārkārtīgi patīkamu sajūtu, kad atkal un atkal ieejiet viņā.

Padoms: Jauni notikumi veido aizraušanos, palielinot jūsu smadzenēs dopamīna līmeni – ķīmisku vielu, kas saistīta ar romantiku un dzimumtieksmi, taču, lai uzturētu romantiku, jums nav jānododas galējībām. Viss, kas ir jauns un atšķirīgs, to veicinās.

26. Balerīna

ballet dance sex position

Ieguvumi: Erotiska poza ātram seksam šaurās vietās. Labs variants seksam brīvā dabā. Jūsu partnere kontrolē ātrumu, dziļumu un leņķi.

Tehnika: Jūs stāvat viens pret otru. Partneris paceļ vienu no sievietes kājām uz augšu un apliek to ap savu sēžamvietu vai augšstilbu.

Mēģiniet arī: Ja šī apliktā kāja nogurst, partneris balsta un šūpina to ar roku. Ja partnere ir ļoti lokana, paceliet viņas kāju pār plecu.

Padoms: Izmēģiniet šo stāvošo pozu karstā dušā. Priekšspēles laikā berzējiet viens otra ķermeni ar sāls skrubi, lai stimulētu nervu galus un asins plūsmu.

27. Dzelzs šefpavārs

iron chef sex position

Ieguvumi: Laba seksa poza ātram un dziļam aktam.

Tehnika: ‘Balerīnas’ pozas variācija, kurā partneris paceļ un aptin abas kājas ap savu dibenu vai augšstilbiem. Virtuves lete ir ideāls augstums šai pozai.

28. Ūdens kaisle

h2oh yeah sex position

Ieguvumi: Piemērota seksa poza vienam ātrajam brīvā dabā, vienlaikus izvairoties no ziņkārīgo acīm.

Tehnika: Vēl viena ‘balerīnas’ pozas variācija. Jūsu partnera peldētprasme padara šo seksa pozu vieglāku. Viss, kas jums jādara, ir jāatvirza dažas peldkostīma daļas.

29. Stāvošā ķerra

standing wheelbarrow sex position

Ieguvumi: Labs kaloriju dedzinātājs. Šajā pozā varat pārvietoties pa māju, bet vispirms aiztaisiet aizkarus.

Tehnika: Jūs ieejat partnerē tāpat, kā to darītu kājās stāvot, bet paceliet viņu aiz iegurņa un lieciet viņai satvert jūsu jostasvietu ar kājām. Vasaras nometņu ķerru sacensības nekad nebija tik jautras!

Mēģiniet arī: Lūdziet partnerei ritmiski sasprindzināt starpenes muskuļus, lai palīdzētu viņai sasniegt kulmināciju.

30. Sēdošā ķerra

seated wheelbarrow sex position

Ieguvumi: Mazāk aktīvi nekā šīs pozas stāvošais variants, vienlaikus tāpat piedāvājot intensīvas sajūtas.

Mēģiniet arī: Izmēģiniet ķerras pozu, sēžot uz gultas vai krēsla malas. Kustības ir ierobežotas, bet ieiešana ir dziļa.

31. Stāvošais pūķis

standing dragon sex position

Ieguvumi: Ideāla seksa poza G-punkta stimulēšanai. Skats uz partneres aizmugures apaļo izliekumu mēdz būt ļoti erotisks.

Tehnika: Stāviet un ievadiet dzimumlocekli partnerē no aizmugures, kamēr viņa četrrāpus gulstas uz gultas malas ar arkā izliektu muguru.

Mēģiniet arī: Partneris novieto savas kājas ārpus sievietes kājām. Viņš izmanto augšstilbus, lai saspiestu kopā viņas ceļgalus, kas liks sievietes makstij sakļauties ciešāk ap vīrieša dzimumlocekli.

32. Tualetes apmeklējums

restroom attendant sex position

Ieguvumi: Piemērota poza ātram seksam ballītē.

Tehnika: Nemanot abi ielavieties vannas istabā vai tualetē un lūdziet viņai skatīties spogulī, kamēr jūs ieejat viņā no aizmugures. Tas ļaus jums uzturēt acu kontaktu.

33. Slinkā Sjūzena

couch surfer sex position

Ieguvumi: Ērta poza vienam ‘ātrajam’ un piešķir uguntiņu ārpus guļamistabas.

Tehnika: Palūdziet partnerei pārliekties pār dīvāna malu, kamēr jūs ieejat viņā no aizmugures.

Mēģiniet arī: Lieciet viņai sakrustot potītes. Tas liks viņas vaginālajiem muskuļiem cieši sakļauties ap jūsu dzimumlocekli.

34. Noliekšanās

quickie fix sex position

Ieguvumi: Lielāks ieejas spēks un laba poza ātrajam seksam virtuvē, īpaši, ja jūsu partnere ir uzvilkusi svārkus.

Tehnika: Palūdziet viņai noliekties un atbalstīt rokas uz kādas mēbeles vai ceļgaliem. Jūs ieejat viņā no aizmugures un turat viņas gurnus atbalstam.

Mēģiniet arī: Pasniedzieties zemāk, lai papildus stimulētu viņas klitoru.

Padoms: Masējiet partneres plecus vai stimulējiet krūtis.

35. Kalnos kāpējs

mountain climber sex position

Ieguvumi: Nodrošina lielisku acu kontaktu.

Tehnika: Šī poza parāda partnera izturību un vēdera muskulatūru (ja tāda ir). Atrodoties starp partneres kājām, veiciet ierastās kustības uz augšu un leju.

Mēģiniet arī: Noliecieties zemāk, lai noskūpstītu savu partneri.

Padoms: Ķirciniet partneri ar virkni kustību: ievadiet tikai pašu galu; apstājieties pusceļā; pēc tam izņemiet locekli un glāstiet partneres kājstarpi ar to.

36. Misionāru poza ar spilvenu

quicker picker upper sex position

Ieguvumi: Mazliet dažādības, ja misionāru poza sāk likties garlaicīga; labs ķermeņa augšdaļas vingrinājums.

Tehnika: Novietojiet zem muguras vai sēžamvietas spilvenu, lai paceltu iegurni un mainītu ieiešanas leņķi. Tas dažādos sajūtas. Partneris savu ķermeņa svaru balsta uz rokām.

37. Misionāru poza

missionary sex position

Ieguvumi: Daudz acu un ķermeņa kontakta.

Tehnika: Visbiežāk izmantotā seksa poza pasaulē. Tā ir īpaši intīma poza, kas ļauj veidot ļoti tuvu kontaktu. Vīriešiem tā patīk, jo tajā var kontrolēt ieiešanas dziļumu un ātrumu. Sievietēm patīk izjust partnera ķermeņa svaru un maksimālo kontaktu ar ādu. Ņemiet vērā, ka šī poza var apgrūtināt ejakulācijas apturēšanu intensīvās berzes un dziļās ieiešanas dēļ. Lai pagarinātu aktu, sāciet ar šo pozu, pēc tam pārslēdzieties uz stāvokli, kurā tiek izdarīts spiediens uz klitoru.

Padoms: Paceliet partneres kreiso kāju, lai viņas ceļgals būtu vienā līmenī ar jūsu labo plecu. Turiet viņas otru kāju taisnu uz gultas. Kustības šādā pozā radīs stingrāku ieiešanu un lielāku spiedienu uz klitora.

38. Karotīšu poza

spoon sex position

Ieguvumi: Ērta seksa poza, ja jūsu partnere ir stāvoklī vai esat smags. Ideāli piemērots arī ilgiem mīlas priekiem. Laba poza, lai pēc tam aizmigtu.

Tehnika: Jūs abi guļat uz sāniem vienā virzienā, vīrietis aizmugurē. Partnere saliec kājas ceļos un virza aizmuguri pret jums, lai būtu vieglāk piekļūtu viņas makstij. Pielāgojot ķermeņa izliekumu, mainīsies ieejas leņķis.

Mēģiniet arī: Sinhronizējiet elpošanu. Viens no jums uzņemas vadību, bet otrs seko, lai jūs kopā ieelpotu un izelpotu. Saskaņotais ritms paver neizrunātu intimitātes dialogu.

39. Karote/dakša

spork sex position

Ieguvumi: Piedāvā dabisku iesākumu turpmākām radošām pozām.

Tehnika: Sieviete atrodas uz muguras un paceļ labo kāju, partneris atrodas uz sāna starp viņas kājām.

Mēģiniet arī: Paceliet partneres kreiso kāju uz augšu, lai palielinātu ieiešanas dziļumu.

Padoms: No šī stāvokļa partnere var viegli stimulēt savu klitoru, izmantojot pirkstus.

40. Dāvanas iesaiņošana

gift wrapped sex position

Ieguvumi: Relaksējoša poza ar dziļu ieiešanu un palielinātu intimitāti.

Tehnika: Pāris apguļas uz sāniem viens pret otru. Sieviete izpleš kājas, un ar tām apķeras vīrieša gurniem.

Mēģiniet arī: Sieviete var izmantot savas kājas un pēdas, lai ritmiski pievilktu partneri sev klāt, dziļākam aktam.

41. X poza

x position sex position

Ieguvumi: Ilgstošs lēns sekss, lai radītu uzbudinājumu. Sekli grūdieni stimulē nervu galus dzimumlocekļa galvā.

Tehnika: Sēdiet uz gultas viens pret otru ar kājām uz priekšu. Paceliet labo kāju pār viņas kreiso, un viņa labo kāju paceļ virs jūsu kreisās. Pietuvojieties viens otram, kamēr partneris var ienākt sievietes makstī. Tad jūs abi atguļaties atpakaļ, jūsu abu kājas veido X formu.

Mēģiniet arī: Pasniedzieties un satveriet viens otra rokas, lai savilktos ciešāk kopā.

42. Sniega eņģelis

snow angel sex position

Ieguvumi: Partnerei paveras skats uz jūsu aizmuguri.

Tehnika: Šī ir izaicinoša poza. Jūsu partnere atrodas uz muguras, kamēr jūs noguļaties uz vēdera ar muguru pret viņu. Viņa paceļ kājas un aptin tās ap jūsu muguru, lai paaugstinātu iegurņa atrašanās vietu, un jums būtu vieglāk iekļūt viņā. Pēc tam viņa satver jūsu pēcpusi, lai palīdzētu jums kustēties uz augšu un leju.

Padoms: Pagriezieties, lai nonāktu misionāru pozā. Pēc tam mainiet pozas tā, lai partnere atrastos augšā un ar skatu prom no jums.

43. Zirneklis

the spider sex position

Ieguvumi: Jūs abi joprojām varat uzturēt acu kontaktu, papildus vērojot arī pašu procesu.

Tehnika: Pāris apsēžas ar kājām pavērstām vienam pret otru, rokas balstā uz aizmuguri. Tad tuvojieties viens otram, partneres kājas tiek pārliktas pār jūsējām. Viņas gurni atradīsies starp jūsu izplestajām kājām, ceļi ir saliekti un pēdas ārpus gurniem. Tagad šūpojieties turp un atpakaļ.

Mēģiniet arī: Viņa satver jūsu rokas un uzrauj sevi tupus stāvoklī, kamēr jūs atguļaties atpakaļ.

44. Sēdēšana uz sejas

the hovering butterfly sex position

Ieguvumi: Viņa var virzīt jūsu mēles stāvokli un spiedienu pret tām, paceļoties uz augšu vai leju.

Tehnika: Jūsu partnere atrodas tupus stāvoklī, novietojot ceļgalus pie jūsu ausīm. Viņa var turēties pie sienas vai gultas gala atbalstam. Kamēr jūs darāt savu lietu, viņa var izmantot pirkstus, lai glāstītu savas krūtis vai klitoru.

Mēģiniet arī: Turiet mēli stingri, kamēr partnere kustina gurnus, spiežot savu klitoru pret to. No šīs pozas var pāriet dažādās citās orālās apmierināšanas pozās – partnere sēž ar skatu uz otru pusi; ‘69’ poza vai dažādās kājās stāvošās pozas.

69 sex position
elevator sex position

45. Šveices bumba

swiss ball blitz sex position

Ieguvumi: Skatīt pozu nr. 11 – ‘karstais krēsls’. Vingrošanas bumba dos papildu dziļumu.

Tehnika: Ja jums ir vingrošanas bumba, izmantojiet to, lai ‘karstā krēsla’ pozai pievienotu nelielu atlēcienu. Sēdiet uz bumbas ar kājām uz grīdas. Lieciet partnerei iesēsties atmuguriski jums klēpī.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7630
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5582
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4660
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
4082
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
986
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
850
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
635
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
333
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
794
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
215
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
212
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes
Padomi  
3
501
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?