Padomi  Aktualitātes  
1
319

7 seksa pozas, kurās patērēsi visvairāk kaloriju

Lai arī gultas prieki varētu šķist pamatīgs treniņš, izrādās, ka seksa laikā sadedzināto kaloriju skaits parasti nav pielīdzināms trenažieru zāles rezultātiem un nepadara mūsu muskuļus īpaši lielākus. Bet mēs atklājām, ka pastāv vairākas seksa pozas, kas būs kā lielisks treniņš.

Lielākā daļa seksa pozu galu galā tāpat ir planks un pietupieni. Turklāt, ja tas tiek darīts pietiekami ilgu laiku, uzlabojas ne vien izturība, bet arī sirds veselība.

Šīs septiņas seksa pozas būs piemērotas kvēlākajiem sporta zāles cienītājiem vai vienkārši pāriem, kuri alkst izmēģināt ko jaunu.

seksa pozas, kurās patērēsi visvairāk kaloriju

Misionāru poza kā planks

Šī ir klasiskā “vīrietis augšpusē” poza, kurā īpaši tiks trenētas tieši kājas. Iekārtojies misionāru pozā, turot kājas taisni, un cilā gurnus, lai kontrolētu grūdienus. Pozas, kas atvasinātas no klasiskās misionāru pozas, darbina tās pašas muskuļu grupas, kuras planks, ja vien vīrietis pretojas vēlmei atbalstīt savu ķermeņa svaru uz apakšā guļošās partneres.

seksa pozas, kurās patērēsi visvairāk kaloriju

Gurnu tiltiņš – sieviete augšpusē

Atrodiet stingru pufu vai lielu spilvenu, uz kura atbalstīt muguru. Kājām ir jāatrodas līdzeni uz grīdas, un caur papēžiem jāceļas “gurnu tiltiņa” pozīcijā. Sieviete atrodas augšpusē, ar pēdām balstoties uz grīdas. Izmantojot savu korsetes muskulatūru, vēderpresi, sēžamvietas un kāju muskuļus, sieviete veic kustības uz augšu un uz leju. Tieši sieviete šeit ir atbildīga par tempu un dziļumu.

seksa pozas, kurās patērēsi visvairāk kaloriju

Wall-sit” jeb sēdēšana pret sienu un reversā kovbojmeitenes poza

Partneris atspiežas ar muguru pret sienu (attēlā redzama variācija ar sēdēšanu krēslā), saliec kājas ceļos un nolaižas klasiskajā “wall-sit” vingrinājumā. Sieviete atrodas ar seju pret partneri – tradicionālajā reversās kovbojmeitenes pozā – veic pietupienus un kontrolē dziļumu. Šajā pozā uzsvars tiek likts uz sēžamvietas, korsetes un augšstilbu muskulatūru.

Krēsla poza

Paņem krēslu un liec savam partnerim apsēsties (viņš šajā reizē var atpūsties). Nolaidies pār viņu “krēsla pozā” – jā, tā ir jogas kustība – un izdari pietupienus uz augšu un uz leju, veicot nopietnus vēderpreses un augšstilbu treniņus.

seksa pozas, kurās patērēsi visvairāk kaloriju

Ķerra

Ķerra ir labs treniņš, kas pārbauda līdzsvara izjūtu, un tāpat arī šī seksa poza. Notupies četrrāpus un liec partnerim pacelt tevi aiz iegurņa ķerras pozā. Turi plaukstas stingri uz grīdas, lai veiktu roku un vēderpreses treniņu; vīrietim, turot daļu tava svara, būs labs roku treniņš. Padari šo pozu vēl grūtāku, balansējot uz līdzsvara bumbas, nevis grīdas.

V poza

Apsēdies uz galda vai letes malas pareizā augstumā, lai partneris varētu ienākt no priekšpuses. Pacel kājas un iekārtojies V pozā, un noskaidro, cik ilgi tu vari šo pozu noturēt. 8 minūšu vēderpreses vingrinājumam atradīsies pilnīgi jauna nozīme.

69 stāvot kājās

Šis ir paredzēts tikai patiesi fiziski attīstītajiem pāriem. Vīrietis pilnībā stāv kājās un sieviete atrodas kājām gaisā – kājas ir uz vīrieša pleciem. Sievietes rokas ir apliktas ap vīrieša kājām vai ķermeņa lejasdaļu, lai noturētu daļu no sava svara, vai arī ļauj partnerim turēt visu svaru, ja tev ir nepieciešama atpūta. Ja augums atļauj, mēģini novietot plaukstas uz grīdas līdzīgi kā to dara stāvot uz rokām.

1 komentārs

  • 24.11.2021 20:54
    MŪKS
    0

    oo jāāā ķerāāā D:

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6990
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3793
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3156
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
2954
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
280
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
929
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
0
296
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
483
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā