Padomi  Aktualitātes  
1
171

Tikai vīriešiem – idejas labākam seksam

Sievietes tuvību uztver nedaudz atšķirīgi no vīriešiem. Vīriešiem tas ir sekss, orgasms un ejakulācija. Sievietei orgasmam nav centrālā nozīme. Sievietes mīlējas dēļ visa sajūtu kokteiļa, ko sniedz sekss. Kā lēns un kaislīgs tango, kur skatieni saslēdzas un emocijām ir laiks aizsvilties pirms vēl notikusi kustība. Fikso seksiņu atstāsim citai reizei. Šoreiz padomi tikai vīriešiem, proti,…

Sievietes tuvību uztver nedaudz atšķirīgi no vīriešiem. Vīriešiem tas ir sekss, orgasms un ejakulācija. Sievietei orgasmam nav centrālā nozīme. Sievietes mīlējas dēļ visa sajūtu kokteiļa, ko sniedz sekss. Kā lēns un kaislīgs tango, kur skatieni saslēdzas un emocijām ir laiks aizsvilties pirms vēl notikusi kustība. Fikso seksiņu atstāsim citai reizei. Šoreiz padomi tikai vīriešiem, proti, septiņas idejas labākam seksam.

Netaisos apšaubīt neviena prasmes gultā, tomēr, kā teikts tajā senajā teicienā: “mūžu dzīvo – mūžu mācies.”

1. Izģērb viņu lēnām

Vīrietis ir mednieks un viņam ir tikai normāli taisnā vīlē durt uz mērķi. Turpretim, tas, ko patiesībā vēlas sieviete, ir process. Apzināti padari izģērbšanas aktu garāku. Ļauj viņai pamocīties nojautas trīsās, tev lēni un maigi slidinot pār viņas iekarsušo ķermeni kārtējo apģērba gabalu. Iedomājies, kā tu atbrīvotu banāna saldo mīkstumu no mizas – ar liegām kustībām, kas apliec gardā augļa formu. Pretējā gadījumā kārums vienkārši izšķīdīs tev rokās. Bez tam, kamēr meiteni atkailināsi, noskries pirmais uzbudinājuma vilnis un tu būsi spējīgāks uz garāku dzimumaktu. Sieviete, protams, neizšķīdīs kā banāns, toties, ja pacietīsies, gaidas sievietei liks iekarst līdz temperatūrai, ko vēl nebūsi piedzīvojis.

2. Samīļo viņas krūtis

Sievietes krūtis ir maigas, un agresīva spaidīšana, košana, krūšu galu knaibīšana un citas “-šanas”, ko tu negribētu, lai izpilda uz tava locekļa, arī viņai nebūs patīkamas. Lai arī glāstot efekts nav tik pamanāms, vari būt drošs, sieviete to ļoti labi jūt un viņu tas patiešām uzbudina. Glāsti tās ar garām, liegām kustībām. Dali uzmanību starp abām krūtīm. Apļveida kustības un astotnieki darbojas ļoti labi. Skūpsti un nolaizi ne tikai “kalnu” virsotnes. Krūtis ir ārkārtīgi jutīgas arī citās to puslodēs.

3. Lietus mētelis vienmēr jātur pa rokai

Vienmēr turi pa rokai prezervatīvu! Nopietni – VIENMĒR. Ja vien neesi kopā ar savu pastāvīgo partneri, prezervatīvs ir obligāta prasība. Netaisos lasīt lekciju par tavu veselību. Tas, pirmkārt, parādīs meitenei tavu spēju uzņemties atbildību un rūpes par jūsu abu drošību, šai trakulīgajā nodarbē. Bez tam, gumijai vienmēr jābūt ērti pieejamai. Tu taču negribēsi viskarstākajā brīdī sākt rakāties pa kabatām un likt meitenei gaidīt neveiklā neizpratnē, stāvot ar biksītēm ap potītēm. Ja jūties neveikli, izvelkot pirms laika paciņu ar nodevīgo ovāla reljefu, vienkārši papildini to ar vārdiem: “Tas visādam gadījumam.” Pēc tā vienkārši turpini priekšspēles glāstus. Ja arī meitene iepriekš šaubījās par notiekošo, tad tagad viņas galvā papardes jau ziedēs pilnā košumā.

padomi labākam seksam

4.Sagādā baudu arī viņas ausīm

Pat gultā sieviete gūst baudu no dzirdētā. Sāc ar to, ka pasaki viņai, ko jauku. Izsaki viņai komplimentu izģērbjot. Arī paša akta laikā neklusē. Tava dzelžainā noturība, protams, ir cienījama, tomēr arī sievietēm patīk, ka vīrietis gultā audiāli izrāda savu gandarījumu par notiekošo. Tam klāt vari pateikt viņai ko nerātnu, iečukstēt ausī. Sliktākajā gadījumā vienkārši nosauc viņu vārdā. Tik nesajauc, ar kuru Zani vai Annu esi devies padraiskoties.

5. Solis uz augšu, solis pa labi – tā ir labi, tā ir tik labi

Paša dzimumakta laikā arī atceries par dažādību. Pamaini frikciju ritmu. Maini to, cik dziļi iekļūsti viņā. Papildini gurnu taisnvirziena kustības ar kustībām uz sāniem un, ja esi pietiekami vingrs, arī pa apli. Ļauj viņai izbaudīt savu locekli pilnā mērā. Ja poza to ļauj, piespiedies ar savu kaunuma pauguru pie viņējā. Tā piespiedies, turpini kustības un tu papildus visam stimulēsi vēl arī viņas “baudas podziņu”.

6. Nopauzē

Nomaini ritmu pavisam, t.i. apstājies pilnībā – izsit meiteni nedaudz no sliedēm. Tā vietā skūpsti viņu, glāsti, runā. Pasaki ko nerātnu un muļķīgu, lai sasmīdinātu. Tu liksi viņai vēl vairāk tevi vēlēties un alkt pēc tava spara viņā. Kā papildus bonuss, tu atvilksi elpu un paildzināsi pašu dzimumaktu.

padomi labākam seksam

7. Skūpsti līdz rītam, kamēr krītam

Atceries par skūpstiem. Arī seksa laikā turpini viņu skūpstīt. Viņas mute ir aizņemta ar elsošanu un stenēšanu? Skūpsti meitenes krūtis, kaklu vai jebkuru citu ķermeņa daļu, kuru vari aizsniegt. Nolaizi, iekod, bet zilumus sūkt gan nevajag. Neskaitot kaklu un krūtis, vēl ļoti jūtīgas vietiņas ir žokļa līnija, ausis un pleci.

Šīs ir septiņas absolūti vienkāršas lietas, ko jebkurš var uzlabot savā sniegumā. Esi kā labas aktieris lugā – izspēlē līdz galam un izturi pauzi. Sagādā viņai baudu, ne tikai ar savu locekli, bet arī skūpstiem, glāstiem un pat vārdiem. Tu jau to visu noteikti zināji, tāpēc es tikai atgādinu. Atceries par dažādību un to, ko patiesībā vēlas sievietes. Tad arī tas, ko vēlies tu, tev sagādās vēl dziļāku baudījumu un gandarījumu.

1 komentārs

  • 24.11.2021 20:52
    Postremo
    0

    8. punkts – vēl viena sieviete gultā

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3080
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1624
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1471
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
6
1430
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
12
154
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
184
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
9
291
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Aktualitātes  
9
138
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
209
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
1
108
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
5
234
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
2
151
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru