Aktualitātes  
0
48

Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā

Ļoti iespējams, ka tev ir sava iecienītākā seksa poza. Varbūt tā ir jātnieces poza, kas liek tev justies kā seksīgai, valdonīgai dievietei, bet varbūt tā ir sunīšu poza, kurā vadību var uzņemties tieši partneris. Vīriešiem ir tāpat – lūk, ieskats tajā, kas vīriešiem patīk katrā seksā pozā. 1. Misionāru poza: brīdī, kad viņš sasniedz savu…

Ļoti iespējams, ka tev ir sava iecienītākā seksa poza. Varbūt tā ir jātnieces poza, kas liek tev justies kā seksīgai, valdonīgai dievietei, bet varbūt tā ir sunīšu poza, kurā vadību var uzņemties tieši partneris. Vīriešiem ir tāpat – lūk, ieskats tajā, kas vīriešiem patīk katrā seksā pozā.


1. Misionāru poza: brīdī, kad viņš sasniedz savu kulmināciju, viņš savu seju var paslēpt tavā kaklā, kas šķiet seksīgi tev. Vienlaicīgi viņam tas šķiet ļoti praktiski, jo tev nav jāskatās uz viņa orgasma ne tik daiļo seju.

2. Sieviete augšpusē: viņam jebkurā laikā ir iespēja iegrābties tavā sēžamvietā, turklāt viņam nav jāpiepūlas tik daudz, kā tad, ja viņš visu laiku būtu pie vadības grožiem.

3. Stimulācija ar roku: viņš to dara tādēļ, lai tevi uzbudinātu laicīgi un viņam nebūtu tik ilgi jākoncentrējas, lai priekšlaicīgi nesasniegtu orgasmu vēl, pirms to neesi sasniegusi tu. Ja tavam mīļotajam nav īpaši laba izturība, izmēģini sevi “iedarbināt” jau laikus.

4. “Doggy style” jeb sunīšu poza: viņa iespēja tīksmināties pašam par sevi tikpat daudz, cik par tevi.

5. Jātnieces poza: viņam ir iespēja apbrīnot visu tavu sievišķīgo krāšņumu.

6. Apgrieztā jātnieces poza: tie paši prieki, kas “Doggy style” – tikai bez jebkādas piepūles. Viņam ir iespēja vienkārši gulēt, baudīt un lūkoties uz tavu pēcpusi. Visdrīzāk šīs ir trīs viņa iemīļotākās nodarbes.

7. 69: neņemot vērā visus pašsaprotamos labumus no šīs pozas, šis ir lielisks veids, kā tikt pie lieliskas priekšspēles un satriecoša seksa. Šādā veidā uzlādēti būsiet abi, neviens nav zaudētājs.

8. Sievietes iepriecināšana: lielisks veids, kā viņam atpūtināt savu locekli, īpaši tad, ja tev nepieciešams ilgāks laiks, lai sasniegtu kulmināciju, nekā viņam.

9. Uz ceļiem un sēdus virsū: vīrieši atzīst, ka šī poza ir viena no vislabākajām – viņam ir iespēja iegrābties tavā sēžamvietā un vienlaicīgi baudīt tavu krūšu labumus.

10. Sekss stāvot kājās: šī poza ir vienīgais iemesls, kādēļ kāds dodas uz sporta zāli. Šī poza atspēko ieguldīto naudu un laiku.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2492
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
5
1350
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1300
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
1
614
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Aktualitātes  
10
99
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
8
102
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
7
63
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās
Aktualitātes  
5
96
NoFap: vai atteikšanās no masturbēšanas patiešām palielina testosterona līmeni?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
159
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
5
1350
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
48
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
1
108
Skarbā patiesība: vīrieši atzīst, ka tieši sievietes bieži izvēlas seksu bez prezervatīva