Aktualitātes  
5
212

Ko par tevi atklāj tava mīļākā poza?

Mīlēšanās ir ne tikai nozīmīga pieauguša cilvēka dzīves sastāvdaļa, bet arī veids, kā izpaužam savu raksturu, emocijas un vēlmes. Psihologi apgalvo, ka mūsu mīļākā poza atklāj krietni vairāk, nekā parasti būtu gaidījuši, vēsta portāls “Men’s Health”.

Misionāru poza

Ja tava mīļākā seksa poza ir tieši misionāru poza, tad tas nozīmē, ka tu alksti pēc maksimālas fiziskas tuvības. Kaut arī šī poza tiek uzskatīta par garlaicīgu un neoriģinālu, tai tomēr ir dažas būtiskas priekšrocības. Pirmām kārtām, jau tieši šajā pozā ir visvienkāršāk sasniegt orgasmu, un, otrkārt, tikai šajā pozā iespējams skatīties sava partnera acīs, skūpstīties un baudīt pilnīgu abpusēju maigumu.

https://i0.wp.com/www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2020/02/AF-COMPOSITE-SEX-POSITION-EAGLE-v3.jpg

Kā uzskata daži seksologi, vīriešiem, kuri dod priekšroku šai pozai, vajadzētu būt ļoti romantiskiem, tomēr no šāda vīrieša, visticamāk, nesagaidīt neprātīgu rīcību un piedzīvojumus.
Līdzīgi ir arī ar sievietēm – tās sievietes, kuras dod priekšroku šai pozai, ir vai nu kautrīgas, vai izjūt nepieciešamību pēc drošības vairāk nekā citas sievietes.

Jātnieces poza

Vīrieši, kuriem patīk, ja sieviete atrodas augšpusē, ir nesavtīgi, dāsni džentlmeņi, kuri rūpējas par savas mīļotās seksuālo labsajūtu. Runājot par šo pozu, jāatceras, ka tā ir arī dzimumloceklim vistraumatiskākā poza, tāpēc novērtē savu vīrieti, ja viņš to dara tikai tevis dēļ.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2020/02/KH-GRAPHIC-SEX-POSITION-COWGIRL.jpg

Šī poza ir izdevīga abiem partneriem, jo, ja procesu vada sieviete, tad iespēja, ka viņa sasniegs orgasmu, pieaug vairākkārt. Bet, ja kustas galvenokārt vīrietis, tas maksimizēs viņa izjūtas un baudu.
Vīrietis gan šo pozu var izvēlēties arī tāpēc, ka viņam vienkārši ir slinkums vai ja viņš ir noguris. Tomēr neatkarīgi no tā, kādi ir patiesie iemesli, kāpēc vīrietis šo pozu izvēlas, ir skaidrs, ka sievietei tā ir īsta dāvana, jo tieši šī ir tā poza, kurā sievietei ir vislielākās izredzes sasniegt orgasmu.

Jātnieces poza ar muguru pret vīrieti

Šajā pozā visas rūpes par baudu gulstas uz sievietes pleciem, jo tieši viņa kontrolē ātrumu un iekļūšanas dziļumu.
Ja šo pozu izvēlas vīrietis, tas var nozīmēt, ka viņš ir vizuāli stimulējams un seksa laikā izjūt nepieciešamību redzēt savu sievieti pilnībā.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2019/07/ES-ANACOND-SEX-POSITION-COMPOSITE-TWIN-UP-INSET-1500x1000.jpg


Bet, ja šo pozu ir iecienījusi sieviete, tad tas, visticamāk, nozīmē to, ka šī sieviete ir stipra, enerģiska būtne, kura pieradusi par visu parūpēties pati.

Sunīšu poza

Šī poza mūs atgriež pie dabas saknēm. Šo pozu visbiežāk izvēlas agresīvi, enerģiski, egoistiski un mērķtiecīgi cilvēki. Sunīšu poza ir viena no tām, kurā partneriem nav acu kontakta, un tas var liecināt par to, ka šo pozu izvēlas vai nu cilvēki, kuri orientēti uz gadījuma seksu, vai arī tādi cilvēki, kuri ir kopā pietiekami ilgi, lai vairs nepārdzīvotu par skūpstu un emocionālā kontakta trūkumu.

https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/04/19/12/3F61718C00000578-4424786-image-a-68_1492602841085.jpg

Citiem vārdiem, šo pozu izvēlas tie, kuriem fiziskā bauda ir svarīgāka par emocionālo kontaktu. Jo, kā zināms, tad fizioloģiskajā ziņā šī poza ir visai izdevīga: vīrietim tā nodrošina dziļāku iekļūšanu, bet sieviete var baudīt intensīvu stimulāciju.

Uz sāniem, vīrietis no aizmugures

Šī poza raksturīga tiem romantiskajiem vīriešiem, kuri vēlas aplidot savu mīļoto pat seksa laikā. Poza ļoti piemērota tam, lai vīrietis varētu čukstēt maigus vārdus sievietes austiņā arī seksa laikā.
Turklāt mīlniekiem šī poza nodrošina arī maksimālu ķermeņa kontaktu, bet tas seksā gūto baudu var pacelt pavisam jaunā līmenī.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2020/02/KH-GRAPHIC-SEX-POSITION-SPOONING.jpg


Šī poza var lieliski noderēt tām sievietēm, kuras nevēlas nodarboties ar seksu slikta garastāvokļa, depresijas vai kautrības dēļ. Un, raugoties no sievietes viedokļa, šī ir arī visai komfortabla poza.

Stāvus

Ja mīli tieši šo pozu, tad tas var nozīmēt to, ka izjūti nepieciešamību pēc pašizteiksmes un cieņas.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2020/02/KH-GRAPHIC-SEX-POSITION-STANDING.jpg


Vīrietis, kurš gatavs nodarboties ar seksu, stāvot kājās, visticamāk, ir neatlaidīgs un jautrs. Varbūt pat nedaudz ekshibicionists, jo tieši šajā pozā visvieglāk trāpīties acīs kaimiņiem vai parastiem garāmgājējiem.

5 komentāri

 • 29.07.2021 02:12
  katra
  0

  Spooning poza liekas visgarlaicīgākā, kas var būt

  • 01.08.2021 00:00
   Janis Smits
   0

   tuvība. ķermeņu maiga saskarsme, protams ja koncentrējās uz sajūtām – tas ir viens no pamatiem, bez kura orgasmu būs diezgan grūti sasniegt sievietēm. protams ja lido domās par to ko gatavos brokastīs, kāda draudzenei jauna frizūra vai vēl kas nav saistīts ar to kas notiek dotajā brīdi – par labu seksu un baudu no tā var aizmirst. ātrākais ceļš kā atdziest gultā ar jebkuru partneri, un pat uz visiem laikiem

 • 22.08.2021 08:31
  ainarsv01@gmail.com
  0

  mana milaka poza 69

 • 11.03.2022 11:55
  Sofi000
  0

  man patik doggy poza, bet neuzskatu ka man fiziska bauda ir svarigaka par emocionalo.

 • 22.03.2022 18:57
  Ivo
  0

  Jātnieces poza vislabākā! Guli, priecē acis, izbaudi skatu un ļauj vaļu rokām. Ideāls variants, ja dāma grib savu vīrieša gabalu palutināt. Ja pirms tam cienīts kungs vēl tiek “iedarbināts” arī ar mēli un lūpām, tad ideāls vakars ir garantēts!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5260
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3608
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2155
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
463
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
717
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
554
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
329
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3608
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
492
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
0
800
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5260
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?