Aktualitātes  
18
463

Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!

Daudzas sievietes, kurām ir regulāra seksuālā dzīve, bieži sev jautā, kāpēc viņas nevar pilnībā izbaudīt mīlēšanos, gūt patiesu baudu vai kļūt partnerim par labāko sievieti mūžā? Aplūkosim, kādas ir galvenās kļūdas seksā, ko pieļauj sievietes, un kuras, ja atkārtojas vēl un vēl, var izjaukt pat laimīgākās attiecības.


Seksa pārvēršana par sadzīves sastāvdaļu

Pāri, kas ilgu laiku ir kopā, romantiskās seksa sajūtas, kas bija sākumā, pakāpeniski zaudē. Un tas nav tikai tāpēc, ka partneri ir apnikuši viens otram vai pārsātinājušies, biežāk galvenais iemesls ir seksa uztveršana par ikdienas dzīves sastāvdaļu. “Vakariņas, duša, sekss” – tā ir kā daļa no grafika, bet mīlēšanās taču ir juteklisks un dziļi emocionāls process.

Seksuāla šantāža

Nereti sievietes izmanto seksu merkantilos nolūkos, tostarp kā šantāžas līdzekli. “Ja neatgriezīsies no ballītes savlaicīgi/nepieliksi plauktiņu/nenopirksi jaunus zābakus – seksa nebūs” – no sieviešu lūpām bieži var dzirdēt šādus argumentus. Bet agrāk vai vēlāk līdzīgi izteikumi noved pie nevēlama rezultāta un gulta paliek tukša un auksta.

Atdalīšana no pārējām attiecībām

Sekss nav tikai fizisks process. Tas ir daļa no vesela attiecību spektra – draudzības, mīlestības, sapratnes, intereses un tā tālāk. Atdalīt intīmo tuvību ar mīļoto no šīm attiecībām ir izplatīta sieviešu kļūda.

Komplekss “Es esmu briesmīga”

Protams, mēs neviens neesam ideāls, katram ir trūkumi ārienē. Bet, kad mīlēšanās laikā tu pastāvīgi uzsver, ka kaut kas ar tevi nav kārtībā, tu sabojā atmosfēru un nevari pietiekami atslābināties, lai saņemtu un sniegtu baudu.

kļūdas seksā

Komplekss “Esmu kārtīga meitene”

Intīmā dzīve tāpēc jau ir intīma, ka to nevajadzētu apspriest un vēl jo vairāk – nosodīt. Tikai jūs ar partneri, kad esat divatā, varat noteikt atļauto un tā robežas. Tomēr bieži vien sievietes uzskata, ka kādas darbības gultā ir izvirtības pazīmes un raksturīgas tikai dāmām ar noteiktu reputāciju. Doma, ka “tas nav piedienīgi” pilnīgi sabojā jūsu abu seksuālo dzīvi.

Partnera vēlmju, priekšlikumu noraidīšana

Bieži vien seksa laikā vīrietis dod mājienu vai atklāti pasaka par savām vēlmēm seksā, bet saņem no sievietes striktu noraidījumu. Pat ja tev kaut kas šķiet pretīgs un tu nevēlies darīt noteiktas lietas, mēģini izvēlēties pareizos vārdus, vai piedāvāt kompromisu. Piemēram: “Mīļais, es negribu to darīt, bet mēs varam mēģināt…” Rupja atteikšanās liek vīrietim uztraukties, ka tu viņu negribi vai ka viņš visu dara nepareizi. Taču tādi secinājumi var negatīvi ietekmēt seksuālo dzīvi kopumā.

kļūdas seksā

Klusēšana, emociju neizrādīšana

Neklusē! Un nav runa tikai par skaļu vaidēšanu kā filmās pieaugušajiem. Ir svarīgi, lai vīrietis dzirdētu un saprastu tavu stāvokli, justu emocijas, redzētu reakciju uz viņa kustībām un rīcību. Tas pats attiecas uz to, ka nav jāpacieš, ja tev ir neērti, sāpīgi, jūti diskomfortu. Seksa uzdevums ir bauda!

Nekopta sieviete

Maz ticams, ka sieviete, kas ir aizmirsusi par sevi parūpēties, varēs izbaudīt seksu. Galu galā, lai baudītu procesu, vajadzētu izbaudīt gan partneri, gan sevi. Turklāt, vienmēr ir patīkami dzirdēt komplimentus, un, ja esi aizmirsusi izskūt paduses, ilgi neesi mazgājusi matus vai staigā izstaipītās treniņbiksēs, jauko vārdu skaits strauji samazināsies.

“Lai būtu kā visiem”

Diezgan bieži sievietes nodarbojas ar seksu par spīti vēlmei un veselajam saprātam tikai tāpēc, ka “tā dara visi.” Protams, ir statistikas dati un draudzeņu stāsti par viņu “sasniegumiem”, bet tas ir tik vispārināti vai, gluži pretēji, subjektīvi, jo katrs gadījums ir individuāls. Likties gultā ar kuru katru, jo kādas “tā dara” – ļoti nopietna kļūda.

Pagātnes kļūdas

Ne vienmēr seksuālā pieredze ir pozitīva. Dažreiz pat nevēlies atcerēties dažus brīžus – pilnīga vilšanās. Veidojot intīmas attiecības ar jaunu partneri, nav nekādas jēgas nekavējoties domāt par savām pagātnes neveiksmēm un aizvainojumiem. Tas, kas bijis – lai paliek aiz muguras, un tagad vajadzētu izbaudīt kaut ko jaunu un skaistu.

kļūdas seksā

Salīdzināšana

“Ir bijis arī labāk!” – šādas domas apmeklē sievietes pēc ne tām veiksmīgākajām naktīm. Taču salīdzināt dažādus vīriešus – absolūti bezjēdzīga nodarbe: kāds labāks vienā lietā, kāds citā. “Savākt līdzi gultā,” visas pagātnes attiecības, pat ja dažas no tām atmiņā atstājušas tikai patīkamas atmiņas, nav tā vērts.

Pārmērīga pļāpāšana

Nerunā pārāk daudz. Jā, izteikt savas vēlmes un emocijas ir ļoti svarīgi un nepieciešami, taču nav jēgas risināt izvērstu dialogu seksa laikā. Diez vai vīrietis ir gatavs apspriest tavu jauno kleitu, problēmas darbā, un draudzenes vīru, kad runa ir par pavisam citu dzīves aspektu. Tāpat nevajadzētu pārāk komentēt notiekošo vai uzspēlēti tēlot baudu, ja patiesībā tev tādu sajūtu nav.

Kļūdaina izvēle

Daudzas sievietes, kuras domā stereotipos, ir pārliecinātas, ka, piemēram, ja vīrietis ir vecāks, tad viņš, visticamāk, ir vairāk pieredzējis. Vai, gluži pretēji, ja viņš ir jauns, tad ir enerģiskāks nekā vecāki vīrieši. Tāpēc tiek pieļauta kļūdaina izvēle, kam seko vilšanās: iedomājoties ideālu ainu, beigās jāsaskaras ar pilnīgi atšķirīgu realitāti, kas ir tālu no tavām fantāzijām.

Rīkošanās pretēji savām vēlmēm, uzskatiem

Lai pēc seksa neizjustu kaunu, nožēlu un diskomfortu, nepakļaujies partnerim, nepaciet to, kas tev nepatīk, nedari to, ko nevēlies. Esi uzticīga savām vēlmēm, principiem un emocijām, jo vīrietis, visticamāk, nevēlēsies darīt to, kas tev nesniedz baudu.

Pārāk agri – pārāk vēlu

Saskaņā ar statistiku dzimumdzīvi sievietes sāk apmēram 17 gadu vecumā. Bet ir izņēmumi, un kāda to dara daudz agrāk, un kāda – daudz vēlāk. Jebkurā gadījumā tai vajadzētu būt brīvprātīgai vēlmei un lēmumam. Tomēr daudzas sievietes, kuras jaunībā centās ātrāk šķirties no nevainības, nobriedušā vecumā cieš no problēmas “par vēlu”, tādējādi atsakoties no daudzām lietām. Piemēram, viņas nolemj, ka 35 gados ir absolūti nepieņemami izmēģināt kaut ko jaunu, jo “ir par vēlu”.

18 komentāri

 • 24.05.2021 17:57
  Olafs
  0

  nu nav jau tik traki, ka NEKAD NEPIEDOS šādas lietas, bet nu piekrītu, ka tas ka te rakstīts ir visai kaitinoši

  • 24.05.2021 20:48
   Aaaa
   0

   va ne. it ipasi ja seksu izmanto ka santaazu

 • 25.05.2021 14:43
  4illpill@inbox.lv
  0

  Apbrīnojami lielisks raksts, it īpaši ja saproti ka no katra gludekļa iedveš vīriešu nīšanu un pazemošanu. Labi aprakstīti ierastie manipulācijas veidi, kuri patiesībā pat pašām izmantotājām labumu nenes, jo rezultātā attiecības paliek tikai vēl sliktāk un beigās tās iznīcina. Vienīgais gribētos nedaudz papildināt punktu “Pārmērīga pļāpāšana”:

  • 25.05.2021 14:53
   4illpill@inbox.lv
   0

   lai sasniegtu stipru orgasmu ir jākoncentrējās uz to kas notiek tagad, uz sajūtām un kontakta, jo pat katra sīka novēršanās noslāpē orgasmu pat tajā brīdī kad to jau gandrīz sasniedzāt.Tieši tā pat kā nomainīt tajā brīdī tehniku. Ja jūtat ka tūliņ beidzat – nekādā gadījumā nemainat tehniku ja pat esiet noguruši! Dabā sastopamas pļāpas ir patiesībā vizuālistes, lai cik tas neizskatītos īpatnēji, šajā gadījumā var pielietot nevis kā prasītos aizvērt ar roku muti, bet acis)) Kaut vai ar lakatu.

  • 26.07.2021 18:54
   Fiona
   0

   amm.. ko?? 😀

   • 25.11.2022 02:29
    4illpill@inbox.lv
    0

    cits līmenis? gan jau kādreiez sāks saprast kad sasniegsi vajadzīgo, protams ja reāli interesēs šī tēma

 • 25.05.2021 18:11
  Sinča
  0

  es nez cik stulbai jābūt, lai salīdzinātu!!!!!

 • 26.05.2021 12:30
  Liene
  0

  Diezgan briesmīgi, ka pat tādas lietas kā šantāža, saīdzināšana ir pieminētas. Nekad nebūtu domājusi par to, ka vīriešiem tā saka….Šausmas…

 • 27.05.2021 01:12
  janis
  0

  DAŽI IR PIEREDZĒTI….

 • 28.05.2021 09:36
  edmundsons
  0

  Taa ir ljoti slikta sajuuta ka tev pasaka ka bijusais bija labaks…

  • 06.11.2022 20:03
   avenīte
   0

   Kādēļ lai vispār kāds tagadējam teiktu, ka bijušais bija labāks?? Tādu cietsirdību.

 • 17.08.2021 22:04
  o0o00
  0

  kā tautā saka – don’t stick your dick in crazy

 • 18.08.2021 08:01
  SPAARKIJS
  0

  Nevienai neuzticos!!

  • 24.09.2021 23:59
   Čiepa
   0

   kurš tad tev sirsniņu salauza?

 • 06.04.2022 18:34
  pipars
  0

  ciest nevaru tās kuras gultā pēkšņi paliek mis kautrīgās!

  • 01.11.2022 14:15
   Olafs
   0

   moš kompleksi par ķermeni

 • 12.05.2023 09:45
  ..,.,
  0

  tās kuras laiž spiegus 69 laikā

 • 12.05.2023 12:49
  Artūrs A.
  0

  Ja nopietni, es domāju, ka sliktākais, ko meitene var izdarīt, ir kustēties tādā veidā, kas var savainot manu locekli. Piem., jātnieces pozā pārāk agresīvi.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5260
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3608
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2155
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
463
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
717
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
554
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
329
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3608
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
0
348
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
335
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
492
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?