Padomi  
3
99

Sekss pārāk bieži? Kā tas maina attiecības?

Sekss nepārprotami ir neatņemama veselīgu attiecību sastāvdaļa. Kad tas ir pārāk reti, kāda no pusēm var sākt protestēt un attiecības var sašķobīties. Tomēr kā ir tad, ja sekss ir pārāk bieži? Aplūkosim, kā tas var ietekmēt pāra attiecības. Pazūd romantika. Sākumā viss var šķist skaisti un romantiski, tomēr gribot negribot, ja ar seksu nodarbosies katru…

Sekss nepārprotami ir neatņemama veselīgu attiecību sastāvdaļa. Kad tas ir pārāk reti, kāda no pusēm var sākt protestēt un attiecības var sašķobīties. Tomēr kā ir tad, ja sekss ir pārāk bieži? Aplūkosim, kā tas var ietekmēt pāra attiecības.

Pazūd romantika. Sākumā viss var šķist skaisti un romantiski, tomēr gribot negribot, ja ar seksu nodarbosies katru dienu, romantiskās attiecības var lēnām izzust. Tām gluži vienkārši vairs nepietiks laika. Ja protat savienot romantiku un mīlēšanos, tad tas ir lieliski! Tomēr pēc laika tas var sākt kļūt grūtāk. Romantisko ideju var sākt pietrūkt. Līdz ar to paliek tikai sekss. Un, pat ja tas ir kolosāls, agrāk vai vēlāk sievietes daba liks par sevi manīt.

Tev sāks pietrūkt agrākās romantikas, kaut vai vienkāršas, atklātas sarunas ar savu otru pusīti. Tas savukārt var izraisīt savstarpējās nesaskaņas.

Pazūd īstais baudījums. Neļauj izzust tiem īpašajiem, skaistajiem, baudas pilnajiem mirkļiem, kas tevi pārņem ik reizi, kad esi kopā ar savu mīļoto. Ja sekss būs pārāk bieži, piemēram, katru dienu, tad varat sākt nenovērtēt baudu, ko viens otram sniedzat. Būsiet pieraduši, ka katru vakaru, dienu vai rītu ir viens un tas pats. Ar laiku iztēle sāks noplakt un, iespējams, vairs nespēsiet novērtēt to īsto kaisli. Viss liksies kā vispārpieņemta norma. Attiecībās ir vajadzīgi pārsteigumi, arī seksā!

Draudi sievietes veselībai. Jā, arī tas ir iespējams, nodarbojoties ar seksu pārāk bieži. Ja esat nolēmuši visu nedēļas nogali neizkāpt no gultas, tad rēķinies ar iespējamajām sekām – urīnceļu iekaisumu. Sievietei urīnceļi ir cieši saistīti ar viņas reproduktīvo sistēmu. Tātad, ja vagīnā nonāk baktērijas, tad tās nonāk arī urīnceļos.

Ja ar seksu nodarbosies ļoti bieži, tad organisms nespēs pret šīm baktērijām cīnīties un var veidoties iekaisums.

Lai šo iespēju mazinātu, mīlēšanās laikā ir ieteicams lietot lubrikantu, ar kura palīdzību tiks novērsts kairinājums. Ja tomēr no iekaisuma izvairīties neizdodas, tad to vajadzētu izārstēt pilnībā, lai izslēgtu tālāku slimības attīstību. Gribam to vai ne, bet jebkura slimība ietekmē arī attiecības ar otru pusīti. Citreiz mazāk, citreiz vairāk. Ja zini, ka biežs sekss var ietekmēt gan tavu veselību, gan attiecības, kāpēc riskēt?

Rutīna. Kuram gan tā patīk? Ir ikdienas sadzīviskās lietas, kurās rutīna lieliski palīdz sakārtot visu pa plauktiņiem. Tomēr diez vai sekss būs tas, kur tā ir nepieciešama. Agrāk vai vēlāk vienam no pāra sāks apnikt vienveidīgais sekss. Tā biežums noteikti var ietekmēt pāra attiecības. Tu zini, kā viss sāksies. Tu zini, kas pēc kā sekos, un zini, kā beigsies. Interesantāks taču būtu sekss ar nelielu noslēpuma devu, vai ne?

Ieklausies sevī. Ja tomēr jums patīk laiku pa laikam uzrīkot seksa maratonu, tad dariet to! Tas nav nekas slikts. Slikti ir tad, ja to darāt pret savu gribu. Mazāk klausies citos cilvēkos par to, ka seksa maratons piešķirs attiecībām jaunu elpu, un vairāk ieklausies sevī.

Ja to negribi, bet pati sevi piespiedīsi, tad attiecībām nodarīsi vēl lielāku kaitējumu.

3 komentāri

 • 16.08.2021 01:44
  Postremo
  0

  sekss nevar būt pārāk bieži 😉

  • 23.09.2021 01:14
   Vajag mieru
   0

   Tā domā arī mani kaimiņi

   • 25.09.2021 13:49
    Janis Smits
    0

    Nu, ar kaimiņiem arī ir jāuztur attiecības

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2994
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1605
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1444
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  Aktualitātes  
1
880
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Padomi  
9
279
Sekss trijatā - vai ir tā vērts?
Padomi  
9
167
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
71
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
6
203
Soli pa solim - kā uzbudināt sievieti?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
148
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
1
81
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
4
1444
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
395
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim