Padomi  
4
306

Sekss pārāk bieži? Kā tas maina attiecības?

Sekss nepārprotami ir neatņemama veselīgu attiecību sastāvdaļa. Kad tas ir pārāk reti, kāda no pusēm var sākt protestēt un attiecības var sašķobīties. Tomēr kā ir tad, ja sekss ir pārāk bieži? Aplūkosim, kā tas var ietekmēt pāra attiecības.

Pazūd romantika. Sākumā viss var šķist skaisti un romantiski, tomēr gribot negribot, ja ar seksu nodarbosies katru dienu, romantiskās attiecības var lēnām izzust. Tām gluži vienkārši vairs nepietiks laika. Ja protat savienot romantiku un mīlēšanos, tad tas ir lieliski! Tomēr pēc laika tas var sākt kļūt grūtāk. Romantisko ideju var sākt pietrūkt. Līdz ar to paliek tikai sekss. Un, pat ja tas ir kolosāls, agrāk vai vēlāk sievietes daba liks par sevi manīt.

Tev sāks pietrūkt agrākās romantikas, kaut vai vienkāršas, atklātas sarunas ar savu otru pusīti. Tas savukārt var izraisīt savstarpējās nesaskaņas.

Pazūd īstais baudījums. Neļauj izzust tiem īpašajiem, skaistajiem, baudas pilnajiem mirkļiem, kas tevi pārņem ik reizi, kad esi kopā ar savu mīļoto. Ja sekss būs pārāk bieži, piemēram, katru dienu, tad varat sākt nenovērtēt baudu, ko viens otram sniedzat. Būsiet pieraduši, ka katru vakaru, dienu vai rītu ir viens un tas pats. Ar laiku iztēle sāks noplakt un, iespējams, vairs nespēsiet novērtēt to īsto kaisli. Viss liksies kā vispārpieņemta norma. Attiecībās ir vajadzīgi pārsteigumi, arī seksā!

Draudi sievietes veselībai. Jā, arī tas ir iespējams, nodarbojoties ar seksu pārāk bieži. Ja esat nolēmuši visu nedēļas nogali neizkāpt no gultas, tad rēķinies ar iespējamajām sekām – urīnceļu iekaisumu. Sievietei urīnceļi ir cieši saistīti ar viņas reproduktīvo sistēmu. Tātad, ja vagīnā nonāk baktērijas, tad tās nonāk arī urīnceļos.

Ja ar seksu nodarbosies ļoti bieži, tad organisms nespēs pret šīm baktērijām cīnīties un var veidoties iekaisums.

Lai šo iespēju mazinātu, mīlēšanās laikā ir ieteicams lietot lubrikantu, ar kura palīdzību tiks novērsts kairinājums. Ja tomēr no iekaisuma izvairīties neizdodas, tad to vajadzētu izārstēt pilnībā, lai izslēgtu tālāku slimības attīstību. Gribam to vai ne, bet jebkura slimība ietekmē arī attiecības ar otru pusīti. Citreiz mazāk, citreiz vairāk. Ja zini, ka biežs sekss var ietekmēt gan tavu veselību, gan attiecības, kāpēc riskēt?

Rutīna. Kuram gan tā patīk? Ir ikdienas sadzīviskās lietas, kurās rutīna lieliski palīdz sakārtot visu pa plauktiņiem. Tomēr diez vai sekss būs tas, kur tā ir nepieciešama. Agrāk vai vēlāk vienam no pāra sāks apnikt vienveidīgais sekss. Tā biežums noteikti var ietekmēt pāra attiecības. Tu zini, kā viss sāksies. Tu zini, kas pēc kā sekos, un zini, kā beigsies. Interesantāks taču būtu sekss ar nelielu noslēpuma devu, vai ne?

Ieklausies sevī. Ja tomēr jums patīk laiku pa laikam uzrīkot seksa maratonu, tad dariet to! Tas nav nekas slikts. Slikti ir tad, ja to darāt pret savu gribu. Mazāk klausies citos cilvēkos par to, ka seksa maratons piešķirs attiecībām jaunu elpu, un vairāk ieklausies sevī.

Ja to negribi, bet pati sevi piespiedīsi, tad attiecībām nodarīsi vēl lielāku kaitējumu.

4 komentāri

 • 16.08.2021 01:44
  Postremo
  0

  sekss nevar būt pārāk bieži 😉

  • 23.09.2021 01:14
   Vajag mieru
   0

   Tā domā arī mani kaimiņi

   • 25.09.2021 13:49
    Janis Smits
    0

    Nu, ar kaimiņiem arī ir jāuztur attiecības

 • 24.03.2022 23:54
  Fiona
  0

  Kāda jēga no bieža seksa (pat vairākas reizes dienā)? Tas taču paliek tik truli un vienveidīgi. Labāk lai ir vienu vai divas reizes nedēļā, bet tā forši.. lai visu pārējo nedēļu atkal var gaidīt to tuvības reizi kā svētkus un izbaudīt to tā pa īstam. Un vispār, man šķiet, ka tie, kuri bazūnē pa visu pasauli, ka viņiem sekss ir katru dienu, tie konkrēti fantazē. Dzīvē tā nenotiek.. (varbūt ja nu vienīgi pašā pirmajā iepazīšanās laikā).

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
627
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
812
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
323
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1054
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem