Padomi  
2
3909

45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Vienkāršākais veids, kā papildināt savu seksuālo dzīvi ar dažādību, ir izmēģināt dažādas seksa pozas. Tas ir kas tāds, ko jūs un jūsu partneris varat darīt jau tūlīt. Bet pirms mēs iedziļināmies mazāk tipisko seksa pozu sarakstā (un dažās klasiskās variācijās, piemēram, misionāru, kovboju meitenes, karotīšu un sunīšu seksa pozās), jums jāuzdod sev jautājums: kas ir tas, ko jūs cerat sasniegt, mainot seksa pozas?

Ja jūsu seksa partnere ir sieviete, lai palīdzētu viņai sasniegt orgasmu, būs jāizvēlas tās seksa pozas, kurās jūs papildu ierastajam aktam varat arī manuāli stimulēt partneres klitoru. Lielākajai daļai sieviešu nebūs iespējams patiesi uzbudināties vai piedzīvot orgasmu, ja vien nenotiks kāda veida klitora stimulācija.

Ja meklējat vairāk psiholoģiska uzbudinājuma, tad varat izmēģināt impulsīvas pozīcijas. Tajās seksa partneri var piespiests pie sienas vai nodarboties ar seksu uz cietas virsmas.

Vai varbūt vēlaties izpētīt BDSM elementus (angļu: Bondage, Discipline, Sadism, Masochism – sasiešana, disciplīna, sadisms, mazohisms). Arī šeit atradīsiet dažas saistošas seksa pozas, kurās varat justies gan dominējoši, gan pakļāvīgi.

Vai varbūt vienkārši vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu? Lieliski, tikai ņemiet vērā, ka ne visas šīs seksa pozas ir piemērotas visa akta garumam. Jūs, iespējams, vēlēsities tās pamainīt. Tādā gadījumā var sākt ar kādu no ekstrēmākajām un atlētiskākajām pozām, bet pēc tam pāriet uz mazāk prasīgu pozu, kur jūs varat pilnībā atslābināties un justies labi.

Dažas no šīm pozām, iespējams, prasīs mazu iepraktizēšanos. Un dažas var būt potenciāli bīstamas – nevis seksīgā veidā, bet gan “Au, man sāp mugura!” veidā. Nepārspīlējiet. Ja seksa pozas nešķiet pareizas, pārejiet uz citu. Šeit ir daudz, no kā izvēlēties. Izpētiet tās nesteidzīgi. Padomājiet par to, ko jūs cerat sasniegt no seksuālās pieredzes, un, protams, izbaudiet to.

1. Velosipēds

stand and deliver sex position

Ieguvumi: Vīrietis šajā pozā var vērot dzimumlocekļa ieiešanas kustības.

Tehnika: Stāviet pie gultas vai galda malas, kamēr partnere guļ uz muguras un paceļ kājas līdz krūtīm. Viņas ceļgali ir saliekti tā, it kā viņa veiktu ‘velosipēda’ vingrojumu. Satveriet viņas potītes un ieejiet viņā. Ievadiet locekli lēnām, jo dziļi grūdieni šajā gadījumā viņai var būt sāpīgi.

Mēģiniet arī: Lieciet partnerei novietot papēžus uz jūsu pleciem. Tas atvērs viņas gurnus.

Padoms: Mudiniet partneri spēlēties ar viņas klitoru. Arī paskaidrojiet, ka viņa var kontrolēt jūsu iekļūšanu, sasprindzinot augšstilbus.

2. Aizklātā seja

face off sex position

Zināms arī kā: Klēpja deja

Ieguvumi: Aci pret aci tiešs intīms kontakts; ērta poza ilgam aktam

Tehnika: Apsēdieties uz krēsla vai gultas malas. Tad jūsu partnere apsēžas ar seju pret jums, apņem rokas ap jūsu muguru un iesēžas klēpī. Partnere var kustēties uz augšu un uz leju, atbalstoties uz kājām vai ceļgaliem. Ja vēlaties ātrākas kustības, palīdziet, satverot viņas sēžamvietu.

Mēģiniet arī: Šo pozu var izmēģināt arī sēžot šūpuļkrēslā. Vecie koka šūpuļkrēsli uz koka vai akmens grīdām nodrošina visdažādāko vibrāciju klāstu.

Padoms: Šajā pozā ir daudz vietas radošumam, lai stimulētu dažādas erogēnās zonas ķermeņa augšdaļā, uz galvas, kakla un sejas.

3. Kontaktligzda

the socket sex position

Ieguvumi: Šī ir laba poza, lai nedaudz pafantazētu un iegūtu jaunu skatu uz savas partneres aizmuguri.

Tehnika: No apgrieztās jātnieces pozas, lieciet viņai noliekties uz priekšu, izstiepjot kājas atpakaļ. Viņai vajadzētu atbalstīt savu ķermeni, balstā uz elkoņiem, it kā planka pozā.

Padoms: partnere var viegli stimulēt savu klitoru, kamēr partneris ieiet viņā. Ja jūs aizrauj pēršana, šajā pozā tā iederēsies.

4. Stāvošais O

standing o sex position

Ieguvumi: Ideāla poza visa veida partneres apmierināšanai, izmantojot muti klitora laizīšanai, pirkstus berzēšanai vai dažādas seksa rotaļlietas G-punkta stimulācijai.

Tehnika: Viens partneris atrodas uz ceļiem, otrs stāv kājās. Kājās stāvošais var uzlikt vienu kāju uz partnera pleca.

Padoms: ideālā gadījumā partneres rokas ir sasietas viņai virs galvas. To var panākt, izmantojot dažus BDSM paņēmienus.

5. Mazais mērcētājs

the little dipper sex position

Ieguvumi: Lieliska poza, kas ļauj viņam stimulēt partneres klitoru gan ar muti, gan ar pirkstiem.

Tehnika: Persona augšpusē izmanto gultu, dīvānu vai krēslu, lai sevi noturētu virs partnera. Persona, kas atrodas apakšā, ievieto dzimumlocekli makstī vai anālajā atverē. Augšpusē esošais veic elkoņu saliekšanas kustības, lai pārvietotos augšup un lejup uz sava partnera dzimumlocekļa.

Padoms: spēlējieties ar augšā esošās partneres klitoru, lai iegūtu papildu stimulāciju.

6. 69 tiltiņš

Illustration, Muscle, Arm, Art, Wrestling, Grappling,

Zināms arī kā: Zelta vārti.

Tehnika: Ja jūs to spējat, izmēģiniet.

Padoms: Jums, iespējams, būs jāpalīdz, piepaceļot partneres iegurni, lai viņas mute varētu sasniegt jūsu locekli.

7. Kaķis

the cat sex position

Pazīstams arī kā: Coital Alignment Technique – CAT.

Ieguvumi: spēcīga klitora stimulācija. Pētījumā, kas publicēts žurnālā ‘Sex and Marital Therapy‘, sievietes, kuras nespēja gūt orgasmu misionāru pozā, ziņoja par orgasma biežuma palielināšanos par 56%, izmantojot šo CAT paņēmienu. Citi pētījumi liecina par vēl lielākiem panākumiem, līdz 73 procentiem sieviešu sasniedzot orgasmu tieši šajā pozā.

Tehnika: CAT ir ļoti līdzīga misionāru pozai, izņemot to, ka ķermeņi atrodas taisnāk un tuvāk viens otram. Šajā pozā partneres krūtis atrodas netālu no partnera pleciem. Lieciet viņai saliekt kājas apmēram 45 grādos, lai virzītu gurnus uz augšu. Tādā veidā tiek saglabāts nepārtraukts kontakts ar partneres klitoru.

Mēģiniet arī: palūdziet partnerei iztaisnot kājas. Nospiediet iegurni mazliet uz leju, kamēr partnere tur iegurni uz augšu.

Padoms: Tā vietā, lai veiktu kustības uz augšu un uz leju, šūpojieties uz priekšu un atpakaļ, lai nodrošinātu pietiekamu stimulu jūsu partneres orgasma sasniegšanai. Padariet šo pozu vēl labāku, veicot ar iegurni apļveida kustības.

8. Ūdenskritums

the waterfall sex position

Zināms arī kā: Noreibusī galva.

Ieguvumi: Asinis ieplūdīs arī partnera otrā galvā.

Tehnika: pārvietojieties uz gultas malu, guļus ar galvu un pleciem uz grīdas, kamēr partnere jāj uz jums. Asinis plūdīs uz jūsu galvu, orgasma brīdī radot prātam neaptveramu sajūtu.

9. Viena augšā

one up sex position

Ieguvumi: Šī ir labākā poza sievietēm, kurām ir īpaši jutīga viena klitora puse.

Tehnika: Nometieties uz grīdas, kamēr partnere atrodas guļus pozīcijā uz gultas malas. Paceliet vienu no viņu kājām un palūdziet to atbalstīt, apķerot augšstilbu tieši virs ceļa. Piepaceļot vienu gurnu, jūsu partnere varēs veikt dažas kustības, lai palīdzētu procesā, vai virzīt jūs uz ideālo vietu.

Padoms viņam: orālā seksa laikā izmantojiet gan mēli, gan pirksta locītavu. Kontrasts starp mīksto mēli un cieto pirksta kaulu radīs patīkamas sajūtas.

10. Jātniece

the cowgirl sex position

Ieguvumi: Šajā pozā ir gan G-punkta, gan dzemdes kakla stimulācija. Lieliska pozīcija, lai augšpusē esošā persona kontrolētu savu orgasmu. Tas arī sniedz lielisku skatu uz visu notiekošo.

Tehnika: Jātniece ir viena no labākajām seksa pozām, jo ​​tā sniedz dažādus interesantus skatus un sajūtas, kā arī piedāvā jūsu partnerei psiholoģiskas priekšrocības, uzņemoties atbildību par kustību tempu un dziļumu. Pārmaiņus var veikt gan seklas, gan dziļas kustības. Sekls grūdiens stimulēs maksts priekšējo daļu, kas ir visjutīgākā.

Pamēģiniet arī: apgulties tā, lai saskartos jūsu krūtis, partnerei izstiepjot kājas uz aizmuguri. Jūsu partneres pēdām jābalstās uz jūsu kājām un jāveic šūpojošas kustības, kas berzēs vulvu un klitora zonu pret jūsu kaunuma kaulu, lai iegūtu lielāku baudu.

Padoms: No jātnieces pozīcijas ļaujiet partnerei pāriet uz sēdēšanas uz jūsu sejas, lai jūs varētu veikt arī orālu stimulāciju.

11. Karstais krēsls

hot seat sex position

Zināms arī kā: Mīlas sēdeklis.

Ieguvumi: Laba poza G-vietas stimulācijai.

Tehnika: sēdiet uz gultas malas vai uz krēsla. Partnere sēž jums klēpī, pagriezusi muguru. Jūsu kājas atrodas starp partneres kājām. Sieviete var kustēties uz priekšu un atpakaļ vai uz augšu un leju, turoties pie krēsla malām. Viņa var kontrolēt ieejas leņķi, atliecot muguru. Kamēr sunīša seksa pozas ir tās, kurās tiek runāts par vīrieša dominējošo stāvokli, karstā krēsla pozā dominē partnere. Un tas padara to par vienu no labākajām seksa pozām jums abiem.

Pamēģiniet arī: jūsu partnere var pasniegties un stimulēt jūsu dzimumlocekļa pamatni un sēkliniekus. Tikmēr jūs varat masēt partneres krūtsgalus.

12. Apgriezienu cikls

spin cycle sex position

Ieguvumi: papildus vibrācijas.

Tehnika: Šī ir tā pati ‘karstā krēsla’ poza, tikai šoreiz jūs abi sēžat uz veļas mazgājamās mašīnas, kas iestatīta augstākajā mazgāšanas apgriezienu ciklā.

13. Kāpnes uz paradīzi

stairway to heaven sex position

Ieguvumi: Jūsu partnerim būs kur pieturēties un nebūs jāgaida, līdz sasniegsit guļamistabu.

Tehnika: Šī ir ‘karstā krēsla’ pozas variācija, kad partnere sēž jums virsū, kamēr jūs sēžat uz trepju pakāpiena. Kāpnes piedāvā labas sēdvietas iespējas, kā arī margas papildu atbalstam.

14. Apgrieztās jātnieces poza

reverse cowgirl sex position

Ieguvumi: Ar spilvenu zem galvas jūs iegūstat lielisku skatu uz savas partneres aizmuguri. Viņa šajā pozā var kontrolēt dziļumu un tempu.

Tehnika: Partneris šajā pozā guļ uz muguras ar izstieptām kājām. Palūdz partnerei notupties ceļos blakus jums, tad pagriezties un izplest kājas, uzsēžoties jums ar skatienu vērstu pret pēdām. Partnere cilājas uz augšu un uz leju, it kā jājot uz partnera dzimumlocekļa.

Pamēģiniet arī: Lieciet partnerei noliekties uz priekšu vai atpakaļ, lai mainītu dzimumlocekļa leņķi un panāktu lielāku stimulāciju.

Padoms: No šīs pozīcijas partnerei ir viegli aizsniegt sevi, lai pieskartos vai novirzītu partnera dzimumlocekli tur, kur tas jūtas vislabāk.

15. Kārts pozīcija

pole sex position

Ieguvumi: Divkārša stimulācija jūsu partnerei; jums – lielisks skats uz viņas aizmuguri un dzimumlocekļa iekļūšanu viņā.

Tehnika: Guļot uz muguras, salieciet vienu no kājām, otru turot izstieptu. Jūsu partnere apsēžas klēpī, tā, lai augšstilbi atrastos jūsu saliektās kājas abās pusēs. Partnere var turēties pie jūsu ceļgala un izmantot to atbalstam.

Pamēģiniet arī: Viņa var spēcīgi spiesties pret partnera saliekto augšstilbu, lai berzējoties iegūtu vēl papildu patīkamas sajūtas.

Padoms: Partneris darbības laikā var masēt partneres kāju vai arī pasniegties un pieskarieties viņas starpenei.

16. Slinkais vīrietis

the lazy man sex position

Ieguvumi: Nodod kontroli viņai, uztur intimitāti.

Tehnika: Novietojiet aiz muguras spilvenus un sēdiet uz gultas ar izstieptām kājām. Jūsu partnere tupus iesēžas jums klēpī, un, atbalstoties uz pēdas pamatnes, veic kustības uz augšu un leju. Partnere izmanto vienu roku, lai ievirzītu dzimumlocekli sevī. Partnere viegli var kontrolēt dziļumu un kustību ātrumu.

Pamēģiniet arī: No šīs pozīcijas jūs abi noguļaties ‘zirnekļa’ pozā vai vēl izaicinošākajā šīs pozas variācijā ar nosaukumu ‘X’.

17. Deivids Koperfīlds

david copperfield sex position

Ieguvumi: Šī poza būs neliela pretestība tiem partneriem, kuri dod priekšroku spēcīgai, augšupvērstai darbībai.

Tehnika: Novietojiet zem partneres gurniem spilvenu, lai piepaceltu iegurni. Salieciet viņas kājas ceļos, lai viņa varētu novietot savas kājas uz jūsu lāpstiņām.

Pamēģiniet arī: pastipriniet mutiskos centienus ar vienkāršām roku kustībām: mēģiniet ar rokām viegli uzspiesties uz vēdera, pastiepjot ādu prom no kaunuma kaula un palīdzot atsegt klitoru.

Padoms: Ļaujiet mēlei stingri un plakaniski balstīties uz visu maksts ieejas garumu, pēc tam lieciet partnerei kustēties un berzēties pret jūsu mēli.

18. Troņa mantinieks

heir to the throne sex position

Zināms arī kā: Slinkā meitene.

Ieguvumi: Svarīgākā seksa poza, kas uzbudinās jūsu partneri. Izmantojiet šo pozu, lai palīdzētu partnerei noskaņoties un atbrīvoties.

Tehnika: Lieciet partnerei sēdēt uz krēsla ar plaši atvērtām kājām. Tālāk jūs pārņemat kontroli. Jūsu partnere var jūs viegli vadīt, un viņai pavērsies labs skats uz to, kas notiek starp viņas kājām.

Pamēģiniet arī: Pārsēdieties uz grozāma krēsla un pagrieziet to pa kreisi un pa labi, kamēr turat mēli nekustīgā stāvoklī.

Padoms: Ievietojiet makstī rādītājpirkstu un zeltnesi un veiciet tādas kā “nāc šurp” kustības, lai pamodinātu viņas G-punktu. Ar mēli vai otru roku spiediet uz kaunuma kaula. Šī divkāršā stimulācija, ja tiek izpildīta precīzi, liks jūsu partnerei izkust.

19. Pakalpojums slēgts

closed for business sex position

Tehnika: Dažām sievietēm tieša klitora stimulēšana šķiet neērta. Tādā gadījumā varētu palīdzēt tas, ka jūsu partnere orālā seksa laikā sakļauj kājas. Ar nelielu spiedienu novietojiet roku virs viņas kaunuma kaula, pēc tam ar stingrām mēles kustībām darbojaties ap klitoru.

Padoms: Orālā seksa laikā izmantojiet gan mēli, gan pirksta locītavu zem tās. Kontrasts starp mīksto mēli un cieto pirksta kaulu radīs patīkamas sajūtas.

20. Kliņģeris

the pretzel sex position

Ieguvumi: Dziļa sunīša stila poza aci pret aci.

Tehnika: Nometieties ceļos un satveriet partneres kreiso kāju starp savējām, kamēr viņa guļ uz kreisā sāna. Jūsu partnere labo kāju apvij ap jūsu vidukļa labo pusi, kas ļaus jums iekļūt viņas makstī. Ieiešana no aizmugures, bieži sievietēm izraisa muguras sāpes, taču šī seksa poza ļauj partnerei ērti atpūsties, baudot dziļu locekļa ieiešanu.

Pamēģiniet arī: Manuāli stimulējiet partneri, izmantojot pirkstus. Vai arī izņemiet dzimumlocekli un berzējiet tā galvu pret partneres klitoru, lai novestu viņu tuvu orgasmam.

Padoms: izturieties pret sievietes klitoru maigi. Tas ir jutīgāks nekā jūsu dzimumloceklis, tāpēc sākumā pieskarieties viegli. Dažas sievietes pat dod priekšroku maigam spiedienam ap to, nevis tiešai stimulēšanai. Sāciet lēni un maigi, tad palieliniet ātrumu un spiedienu.

2 komentāri

 • 09.06.2023 21:05
  anita
  0

  patikam jauans pozas.

 • 29.06.2023 22:51
  Ingus
  0

  Ļoti patīk tas pozas,pats izprovesu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5313
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4404
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3909
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
818
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
629
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
325
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
602
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
2
1061
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
194
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes