Padomi  
3
649

Orālais sekss – labākās pozas sievietes baudai

Kas gan ir lieliska priekšspēle bez dažādām orālā seksa variācijām? Orālais sekss ir visai radošs priekšpēles veids, kas, protams, neaprobežas ar 69 pozu vien. Ja esi viens no orālo prieku piekritējiem tieši sniegšanas ziņā, Tev noteikti jāiepazīstas ar 3 labākajām orālā seksa pozām, kas radītas īpaši sievietes baudu kārbiņu apmierināšanai. Kas to, lai zina – varbūt tieši šonakt ir īstais laiks ļaut mēlītei izpausties? Viņa to noteikti novērtēs!

Ļauj partnerei ņemt virsroku

Lai gan šajā rakstā uzskaitītās pozas ir paredzētas tieši daiļā dzimuma baudai, tas nenozīmē, ka dāmām atļauts ar atplestām kājām iekrist dīvānā un gaidīt zilus debesu brīnumus. Tieši pretēji – ļauj partnerei iejusties vadītājas lomā – liec viņai kontrolēt situāciju! Jo vairāk kontroles ir dāmas rokās, jo augstākas būs sasniedzamās baudas virsotnes … viņa lieliski zina, kādas kustības ir nepieciešamas kliedzoša orgasma sasniegšanai!

Nogulies uz ērtas virsmas (dīvana, gultas vai matrača) un aicini mīļoto ‘’apsēsties’’ uz savas sejas. Šajā gadījumā ‘’apsēšanās’’ nenozīmē Tava elpošanas procesa apgrūtināšanu – paskaidro partnerei, ka viņas ciskām ir maigi jāiespiežas Tavos vaigos, savukārt dāmas sievišķajiem orgāniem jāatrodas nedaudz virs Tavas mutes. Šis ir ideālais vagīnas atrašanās augstums, kas ļaus mīļotajai pilnībā kontrolēt situāciju un vadīt Tavas mēles kustības uz konkrētajā brīdī nepieciešamo vietu.

Orālā seksa un ‘’suņu’’ pozas apvienojums

Orālais sekss suņu pozā

Ja Tava izvēlētā partnere ir gana naska uz tā sauktās ‘’suņu’’ pozas pielietošanu tradicionālā seksa kontekstā, iesaki viņai šo juteklisko veidojumu iemēģināt arī orālā seksa laikā. Palūdz mīļotajai nostāties četrrāpus un sāc ar maigiem skūpstiem uz viņas muguras, līdz nonāc līdz partneres visjūtīgākajai zonai. Šī poza ir īpaši veiksmīga, jo atļauj Tev kā orālās baudas sniedzējam ar vienu roku stimulēt arī dāmas pietvīkušās krūtis.

Atrodoties četrrāpus, Tavas partneres vagīna ieņems īpaši pievilcīgu izskatu, kas ļaus Tev pavērties dziļāk un veltīt nedalītu uzmanību arī mīļotās mazajām kaunuma lūpām.

Satīties – sapīties

Ķersimies klāt pie, mūsuprāt, visizdevīgākās orālo prieku pozas, proti, sniedz un saņem vienlaicīgi! Ja mēlītes virpināšana gar mīļotās mikli sāļajām lūpām Tevī izraisa nepārprotamu uzbudinājuma vilni, liec partnerei iesaistīties un sniegt baudu arī Tev!

Ko darīt, lai tik šķietami garlaicīgo 69 pozīciju padarītu aizraujošāku? Samainaties ar vietām! Mīļotās atrašanās apakšpusē Tev ļaus lieliski variēt ar sava locekļa ieiešanas dziļumu partneres mutē, toties Tu, atrodoties augšpusē, varēsi daudz ērtāk variēt ar visām iespējamām mēles apgriezienu kombinācijām. Perfekts vakara iznākums garantēts!

Vai zināji, ka ar orālais sekss ir iespējams arī vienatnē?

Tieši tā! Ja nu ir sagadījies tā, ka nākas kādu laika sprīdi pavadīt šķirti, iesaki mīļotajai izlīdzēties ar orālajai baudai īpaši izgatavotajām seksa rotaļlietām. Šādi baudas rīki ir pieejami gan sieviešu, gan vīriešu auditorijai un lieliski imitēs miklas mēlītes, vai sulīgu lūpu vilcienus. Lieliska dāvana orālās baudas entuziastēm!

Orālais sekss vienatnē

3 komentāri

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5078
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1949
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1623
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1571
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
452
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
413
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
564
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
177
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
513
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
230
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1623
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
531
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim