Tehnoloģijas  
0
122

Labākie no labākajiem – klitora stimulatori orālā seksa cienītājām

Pulsējošos klitora stimulatorus var atpazīt pēc to apaļās, iedobtās galviņas, kas veidota tā, lai tas aptvertu ārējo klitora daļu. Stimulācijas galviņa patiesībā nemaz nepieskaras klitoram. Tā vietā, kad to ieslēdz, tas veido hermētiski noslēgtu vidi un rada gaisa plūsmas impulsus un maigu vibrāciju. Tas rada sūkšanas sajūtu, kas līdzinās orālajam seksam. Tas ir lieliski piemērots…

Pulsējošos klitora stimulatorus var atpazīt pēc to apaļās, iedobtās galviņas, kas veidota tā, lai tas aptvertu ārējo klitora daļu. Stimulācijas galviņa patiesībā nemaz nepieskaras klitoram. Tā vietā, kad to ieslēdz, tas veido hermētiski noslēgtu vidi un rada gaisa plūsmas impulsus un maigu vibrāciju. Tas rada sūkšanas sajūtu, kas līdzinās orālajam seksam. Tas ir lieliski piemērots uzbudinājuma radīšanai, kā arī, lai sasniegtu orgasmu.

Katrs no šeit aprakstītajiem pulsējošajiem vibratoriem ir izgatavots no īpaši mīksta, ķermenim droša silikona un USB uzlādējamām baterijām.

klitora stimulators

Darbojas automātiski

Womanizer Premium ir populārākais produkts šajā kategorijā. Tas labi iegulst plaukstā un darbojas gandrīz bez piepūles — īpaši, ja tiek ieslēgts automātiskais režīms, kas pārslēdz vibrācijas modeļus un intensitāti, lai atdarinātu reālas personas sniegto orālo seksu. Tas ir izgatavots, izmantojot “ smart silence ” tehnoloģiju, tāpēc tas ieslēdzas tikai tad, kad saskaras ar ādu, un izslēdzas, ja nepieciešams to nolikt malā.

Womanizer Premium (womanizer.com)

Cena €189

klitora stimulators

Mazāk plastmasas

Womanizer Premium Eco piedāvā visas tās pašas funkcijas, kas Womanizer Premium: jaudīgu sūkšanu, klusu motoru, ilgstošu akumulatoru, divpadsmit intensitātes līmeņus un desmit vibrācijas režīmus. Taču tas ir izgatavots no pēc iespējas mazāk plastmasas, kas nozīmē, ka tam ir īsāks uzlādes kabelis, tā iepakojums nav no plastmasas, korpuss ir izgatavots galvenokārt no biopolimēra. To ir arī viegli izjaukt, kas nozīmē to, ka uzlādējamo akumulatoru varēs nomainīt, neizjaucot visu ierīci, un, ja kādreiz nolemsi no tā atbrīvoties, katru daļu varēsi ievietot attiecīgajos šķirošanas konteineros.

Womanizer Premium Eco (womanizer.com)

Cena €189

klitora stimulators

Jutīga vadība

Poet ir unikāla ierīce, kura izceļas ar to, kā tiek kontrolēta daudzveidīgā sūkšanas sajūta: lai pielāgotu intensitāti, tas vienkārši ir jāsaspiež ciešāk rokā, un iekšējie spiediena sensori palielinās jaudu. Kad atrodi sev tīkamāko iestatījumu, to var bloķēt ar vienu klikšķi. Varat izvēlēties arī no pieciem iepriekš ieprogrammētiem pulsācijas režīmiem. Tam ir arī trīs dažāda izmēra stimulatora galviņas, lai katrs varētu atrast sev tīkamāko.

Smile Makers The Poet (euronics.lv)

Cena €129.99

Ar lielu atveri

LELO Sila vibratoram ir mīksta, īpaši plata atvere, kas tiek piespiesta pie vulvas izliekuma. Lielāka atvere nozīmē plašāku sūkšanu: Sila iedarbojas ne tikai uz klitora galvu, bet arī uz apkārtējo erogēno zonu, iegūstot dziļākas, maigākas un jutekliskākas sajūtas. Tas ir lieliski piemērots arī cilvēkiem, kuriem nepieciešams lielāks izmērs. Vibratoram ir astoņi jaudas iestatījumi, kas ir klusi kā čuksti.

LELO Sila Vibrator (220.lv)

Cena €157

Stimulē arī G-punktu

Womanizer Duo ir divi vienā: tas apvieno gan klitora sūkšanas sajūtu, gan iekšējo stimulāciju. Lai to panāktu, Womanizer ir apvienots ar “rabbit” vibratoru. Vibrējošais gals izmanto atsevišķu motoru, lai masētu iekšējos punktus uz maksts priekšējās sienas. Katras daļas intensitāti var regulēt atsevišķi. Un tas ir daudz vienkāršāk nekā mēģināt darbināt divas ierīces vienlaikus.

Womanizer Duo (Womanizer.com)

Cena €199

LELO Enigma vibratoram ir šaurāka atvere, tādēļ tas piedāvā intensīvāku un koncentrētāku klitora sūkšanas sajūtu apvienojumā ar G punkta masāžu. Iekšējā daļa vibrē sinhroni ar sūcošo daļu, radot neticamas sajūtas.

LELO ENIGMA (Lelo.com)

Cena €189

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
1888
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
3
536
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020
Tehnoloģijas  
0
463
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?
Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
451
Iepazīšanās lietotne, kas ļauj satikties pāriem ar 20 gadu vecuma starpību

Komentētākie

Tehnoloģijas  
7
105
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
6
184
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
5
374
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tehnoloģijas  
5
139
Labākās videospēļu seksa ainas

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
251
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
2
57
Jaunās seksa tehnoloģijas rada kaudzi neskaidrību
Tehnoloģijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
67
Gadiem vienā gultā, pagriezušies katrs uz saviem sāniem. Kāpēc laulībā pazūd sekss?
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
2
387
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai