Aktualitātes  
7
209

Pētnieki ir izskaidrojuši, kāpēc cilvēkiem patīk orālais sekss

Šķiet dīvains jautājums, kāpēc cilvēkiem patīk orālais sekss, galu galā tas vienkārši sniedz daudz prieka. Tomēr nesen veiktie pētījumi atklāj, ka ir arī citi iemesli – mazāk apzināti, zinātniskāki – kāpēc vīriešiem un sievietēm tik ļoti patīk orālais sekss.

Viena no interpretācijām ir saistīta ar evolūciju, lai cik dīvaini tas neizklausītos, teikts portālā glamour.com. Saskaņā ar nesen veikto pētījumu, kas publicēts žurnālā “Journal of Reproductive Immunology”, spermas uzņemšana ļauj sievietei pierast pie citas personas DNS, padarot viņas imūnsistēmu vieglāk pielāgojamu grūtniecībai.

Daudzas komplikācijas grūtniecības laikā rodoties tieši tāpēc, ka sievietes ķermenis uzskata bērna tēva gēnus par svešiem, tāpēc pirms grūtniecības norītā vai citādi ķermenī nokļuvusī sperma var izrādīties izdevīga, plānojot grūtniecību un tās norises laikā.

Kā ir ar vīriešiem, kuri sniedz orālo seksu sievietēm?

Vīriešu vēlme sniegt orālo baudījumu sievietēm var būt saistīta ar mūsu senču uzvedību. 2013. gadā veiktajā pētījumā, kas publicēts žurnālā “Evolutionary Psychology”, paskaidrots, ka vīrieši, kuri ir kopā ar sievietēm, kuras bieži saņem citu vīriešu uzmanību, vēlas savas partneres biežāk apmierināt orāli.

Pēc pētnieku domām, šādas uzvedības mērķis ir novērst neuzticību, kas savukārt aizsargā pret konkurējošu spermu, tādējādi ļaujot partnerim nodot tālāk savus gēnus.

Tiesa, neviens no iepriekš minētajiem skaidrojumiem neatklāj, kāpēc geju pāriem arī patīk orālais sekss. Šis ir piemērs tam, kā veidojas uzvedība neatkarīgi no tā, ko mēs domājam. Būtībā cilvēkiem patīk orālais sekss, jo viņi ir ļoti laimīgi vai vēlas sagādāt prieku savam partnerim, un arī jūs noteikti piekritīsiet, ka prieks un bauda ir pietiekami labi iemesli.

7 komentāri

 • 08.09.2021 02:01
  Īōne
  0

  Skatoties pornuškas nevar nepamanīt kā tās sievietes skatās vīrietim acīs kad dara to, un tā vien liekas, ka tas viņus nenormāli uzvelk.

 • 12.09.2021 17:57
  Anne
  0

  Man patīk orālais. Manam vīrietim pat sperma ir garšīga…tā kā tas viss ir normāli un forši,es pati apmierinot viņu orāli,varu sasniegt orgasmu…šķiet,konservatīvās un iepelējušās par to šausminās:)

  • 13.09.2021 00:09
   Fiona
   1

   Kurš tad te šausminās? Drīzāk vīrieši sūdzas 😀

 • 13.09.2021 13:37
  Gastons
  0

  Ja sieviete to dara prasmīgi, es esmu viņai par to ārkārtīgi pateicīgs un atalgošu viņu ar tik pat maigiem glāstiem pretī vai arī bez liekiem jautājumiem izsniegšu viņai prasīto zeķubikšu naudu

 • 01.10.2022 11:06
  Olafs
  0

  Interesanti, cik ilgi un aizrautīgi “zinātnieki” sūca savus peņus, līdz nonāca pie tāda secinājuma?

 • 03.10.2022 00:07
  sdgds
  0

  tikai labs sekss var glābt brūkošu laulību.

  • 05.10.2022 18:15
   Vilnis
   0

   Nevar. Lai arī cik satriecošs seks nebūtu, tas tikai attālinās neizbēgamo – šķiršanās. Kā minimums – problēmas pieaugs no tādām vietām par kurām nebija pat nojausmas. Jo pēc kārtējā strīda apbalvojot ar labumiem izveidojās emocionālās šūpolēs, un tas ir viens no daudziem manipulacijas trikiem, kurš pēc laiciņa dod atpakaļējo effektu. Ne labs seks, ne bērni, ne kaut kas cits laulību neizglābs, ja kāds no partneriem taisa problēmas. Attiecībās jarubī fišku ne tikai sievietēm;)

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4552
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1534
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1429
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1336
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
283
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
221
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
314
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
286
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
344
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
13
283
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
5
198
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
4
223
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties