Padomi  
1
209

Labākās seksa pozas, lai paliktu stāvoklī

Lūk, mītu graujoša patiesība: nav pierādīts, ka kāda noteikta dzimumakta poza palielina grūtniecības iespējamību. Vienīgais, kas var palīdzēt, ir tas, ka spermatozoīdi atrodas pēc iespējas tuvāk dzemdes kaklam – kanālam, kas savieno maksti un dzemdi. Viens veids, kā to izdarīt, ir pārliecināties, ka dzimumakta laikā dzimumloceklis ir dziļi. Tātad, kādas ir labākās seksa pozas, lai paliktu stāvoklī?

Sunīšu stilā

Kurš gan nezina šo pozu. Patiesībā, jebkura poza, kuras laikā dzimumloceklis iekļūst makstī pēc iespējas dziļāk, var palīdzēt spermai nokļūt pēc iespējas tuvāk dzemdes kaklam un palielināt grūtniecības iestāšanās iespēju. Sunīšu poza, kad sieviete ir nometusies četrrāpus un vīrietis ieiet viņā no aizmugures, dara tieši to.

Kaķa poza

Kaķa poza

Šajā pozā vīrietim ir jānoliecas tā, lai viņš varētu piespiesties sievietei pēc iespējas tuvāk. Vīrietim jānolaiž gurni tā, lai sievietes kaunuma kauls berztos pret dzimumlocekļa sakni. Saskaņā ar Redbook kaķa poza stimulē klitoru, efektīvi palīdzot sievietei sasniegt orgasmu un palikt stāvoklī.

Tauriņš

Seksa poza - tauriņš

Esi gatava izplest spārnus vai… kājas? Apgulies uz muguras ar gurniem tieši pie gultas malas. Uzliec potītes uz viņa pleciem un liec viņam turēt tavus gurnus uz augšu, kad viņš ieiet tevī, nedaudz paceļot savus gurnus pret griestiem un nodrošinot viņam labāku piekļuvi tavam G punktam.

Šķēres

Labākās seksa pozas, lai paliktu stāvoklī: triki sievietēm
Seksa poza - šķēres

Viss, kas tev jādara, ir jāapguļas uz muguras un jāļauj savam vīrietim veikt pārējo darbu: liec viņam nomesties ceļos pie gultas tavā priekšā un turi kājas V formā. Viņš pēc izvēles var atvērt vai aizvērt tavas kājas kā šķēres, radot sajūtas, ko ir grūti pārspēt.

Patīkamākā poza tev

Situācija pati par sevi nav tik svarīga kā tas, kā jūtaties jūs paši. Piemēram, daži pētījumi ir pierādījuši, ka ilgāka priekšspēle un lielāks seksuālais uzbudinājums palielina spermatozoīdu skaitu. Tā teikt, jo aizraujošāks sekss, jo lielāka auglība.

Daži pētījumi liecina, ka grūtniecības iespēja palielinās, ja tieši pirms ejakulācijas, tās laikā vai neilgi pēc ejakulācijas arī sieviete sasniedz orgasmu. Tātad pozas, kas ļauj sievietei papildus simulēt klitoru, var būt labvēlīgākas grūtniecībai.

Pētnieki ir apsvēruši arī orālā seksa iespējamo bioloģisko mērķi reprodukcijai. Gan cilvēki, gan daži dzīvnieki nodarbojas ar orālo seksu, kam ir maz sakara ar vairošanos. Tomēr viņi ir atklājuši, ka tas palielina spermas daudzumu, kas vēlāk veidojas dzimumakta laikā.

Labākās seksa pozas, lai paliktu stāvoklī: triki sievietēm
Sekss.lv

Kad ir labākais laiks mīlēties?

Labākais laiks grūtniecības iestāšanās brīdim ir visauglīgākais menstruālā cikla laiks. Nacionālā medicīnas bibliotēka norāda, ka tās ir piecas dienas pirms ovulācijas un pašas ovulācijas diena. Nodarbojoties ar seksu šajās dienās, pastāv vislielākā iespēja, ka iestāsies grūtniecība.

Ovulācijas laikā olnīca izdala nobriedušu olšūnu. Šī olšūna pārvietojas pa olvadu uz dzemdi. Seksa laikā sperma satiekas ar olšūnu un apaugļo to. Sperma sievietē spēj izdzīvot apmēram piecas dienas. Tātad, ja jūsu abu mērķis ir grūtniecība, ovulācijas laikā olvadā būs jāatrodas dzīvai spermai.

Kā zināt, vai notiek ovulācija? Viens veids ir skaitīt sava cikla dienas. Izveido savu menstruālā cikla kalendāru vai izmanto lietotni savā viedierīcē. Katrs cikls sākas menstruāciju pirmajā dienā un beidzas dienu pirms nākamās menstruācijas. Meklē sava cikla viduspunktu – ja tavs cikls ir 28 dienas, ovulācija parasti būs aptuveni 14. dienā.

Tomēr ne visām sievietēm ovulācija notiek cikla vidū. Ja jums ir grūtības ieņemt bērnu un ir aizdomas, ka ovulācija var būt agrāk vai vēlāk par cikla vidu, konsultējieties ar savu ārstu par citu metodi ovulācijas apstiprināšanai. Vari arī mēģināt novērot šādas pazīmes, kas norāda uz ovulāciju:

 • Izmaiņas maksts izdalījumos. Kad notiek ovulācija, izdalītās gļotas kļūst dzidras un biezas, aptuveni olas baltuma konsistencē.
 • Aptiekās pārdod arī bezrecepšu ovulācijas testus. Šie testi meklē hormonālās izmaiņas urīnā un var palīdzēt tev uzzināt, kad ovulācija ir visticamākā.
 • Ķermeņa bazālās temperatūras (ĶBT) paaugstināšanās. Pēc ovulācijas ķermeņa temperatūra nedaudz paaugstināsies. ĶBT var izmērīt pirms celšanās no rīta. Tiesa, tas tikai parādīs, ka ovulācija jau ir notikusi. Tomēr, ja tu novēro savu temperatūru vairāku ciklu garumā, tu varēsi retrospektīvi redzēt, kurā cikla dienā tev ir ovulācija.

geriausios sekso pozos norint pastoti

Citi padomi

 • Pacel gurnus. Dažkārt var palīdzēt gurnu pacelšana, ko var izdarīt, paliekot zem tiem spilvenu. Tādā veidā sievietes dzemdes kakls tiks pakļauts tik daudz spermai, cik vīrietis spēj atbrīvot.
 • Orgasms. Visbeidzot, lai gan tam nav nekāda sakara ar seksa pozām, ir pētījumi, kas liecina, ka sievietes orgasms ir svarīgs grūtniecības iestāšanās laikā. Pētījumi liecina, ka sievietes orgasms izraisa kontrakcijas, kas var iespiest spermu dzemdes kaklā. Tāpēc neaizmirstiet izklaidēties, mēģinot palikt stāvoklī!

1 komentārs

 • 15.06.2022 22:10
  T
  0

  Vislabākā poza ir tā, kas sniedz vislielāko seksuālo apmierinājumu. 🙂

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3782
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1748
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1541
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1277
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
300
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
360
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
141
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
368
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
377
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
170
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
463
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
5
199
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa