Padomi  
8
317

Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

“Dick pics” jeb vīriešu dzimumlocekļu attēli nekad nav bijuši tik populāri kā mūsdienās. Tā kā gandrīz visiem kabatā ir samērā augstas kvalitātes kamera, ikvienam ir iespējams jebkurā laikā uzņemt nepārprotamus kailfoto un kopīgot tos ar adresātiem jebkurā pasaules vietā. Ak, mūsdienu tehnoloģiju brīnumi!

Bet ne visi ir priecīgi saņemt “krāniņu” attēlus. Tas ir visiem zināms fakts, ka ar šādiem attēliem sieviešu sirdis neiekarosi, jo liela daļa sieviešu mēdz tos uzskatīt par nepieklājīgiem, kaitinošiem un dažreiz pat pretīgiem. Tie tradicionāli kalpo kā sūtītāja locekļa izmēra reklāma, un sievietes tiešsaistē cieš no gandrīz nemitīga svešinieku locekļu attēlu pieplūduma, kas parasti parādās viņu iesūtnēs bez viņu piekrišanas. Papildu tam šie kailfoto gandrīz vienmēr ir sliktas kvalitātes, uzņemti sliktā apgaismojumā, fotogrāfijas ir izplūdušas un uzņemtas neglaimojošā leņķī, turklāt tās nekādi nesaistās ar erotiku vai intrigu.

https://billypenn.com/wp-content/uploads/2019/09/dickpics-david-crop-1200x630.jpg

Kad labāk NESŪTĪT sava dzimumlocekļa attēlu


Diemžēl “dick pic” saņemšana sievietēm ļoti bieži šķiet uzbāzīga, neērta un dziļi neseksuāla pieredze; īsa, digitāla mijiedarbība, kas padara viņas dienu sliktāku nekā iepriekš. Un būtisks iemesls, kāpēc dzimumlocekļu attēlus saņemt ir tik nepatīkami, ir tāds, ka tik daudzi vīrieši tās sūta, pat nepajautājot, vai sieviete maz tos vēlas redzēt. Nevēlama kailfoto saņemšana ir personas robežu pārkāpums.

Tajā ir netieša ziņa, kas skan apmēram šādi: “Mani neinteresē vai tev tas patīk vai nē, bet es gribu, lai tu paskaties uz manu locekli, neatkarīgi no tā, vai tu vispār to vēlies.”

Kas var būt sliktāks un mazāk erotisks par to?

Pats galvenais – lai šī pieredze būtu pozitīva abām iesaistītajām pusēm, tev vispirms ir jāiegūst otra cilvēka piekrišana kam tādam. Vienmēr sūti savu kailfoto tikai tiem cilvēkiem, kuri to noteikti vēlēsies redzēt, un nekādā gadījumā to nevajadzētu ievietot pa tiešo iepazīšanās vietnēs vai sociālajos medijos – tas visbiežāk tiks uztverts negatīvi.

Piekrišanas iegūšana nav tik neērta, kā tu varētu domāt: vienkārši pajautā otram, vai viņš vēlētos redzēt tavu kailfoto. Protams tas nedarbosies ar nupat iepazītiem cilvēkiem, un parasti ir labi nogaidīt, līdz esat apmainījušies ar kādām intīmām frāzēm, vai arī otra persona pirmā ir dalījusies ar savu kailfoto. Ir arī svarīgi atcerēties, ka dažas sievietes nekad nevēlēsies saņemt tava locekļa attēlu, un tev tas ir jārespektē. Īsumā – sūti to tikai un vienīgi tad, ja esi pilnībā pārliecināts, ka viņa to vēlas saņemt.

Ko tev VAJADZĒTU sūtīt


https://hips.hearstapps.com/esquireuk.cdnds.net/17/14/1600x800/landscape-1491474228-kerry-hyndman-dick-pic.jpg?resize=640:*

Kad tev nav šaubu par to, ka adresāts būs priecīgs redzēt saņemto, ir pienācis laiks uzņemt sava dārguma attēlu. Taču, lai viss izdotos, kā ieplānots, pie fotoattēla uzņemšanas būs mazliet jāpiestrādā.

Pirmkārt, un galvenokārt, nekautrējies par savu izmēru. Liela daļa vīriešu ir apsēsti ar sava locekļa izmēru (vienalga, vai tas ir liels vai mazs). Piemēram, viena no vissliktākajām lietām, ko tu vari darīt, ir tādu objektu kā šķiltavu vai pudeles iekļaušana attēlā mērogam. Tā ir pārsteidzoši izplatīta taktika, kas uzreiz liecina par vīrieša nedrošību. Nav vajadzīgs reklamēt savu izmēru – vienkārši esi pašpārliecināts par to, ko tev daba ir devusi.

Labi attēli ir uzņemti pārdomāti un radoši, tāpēc, lai ko tu darītu, noteikti nefotografē to no “putna lidojuma” leņķa. Tas ir skats, kad kamera ir pavērsta taisni uz leju pret ķermeni un dzimumorgāni aizņem visu kadru. Šādi uzņemti attēli ir garlaicīgi un neoriģināli, un tas neatstās labu iespaidu.

Tā vietā mēģini kameru novietot mazliet tālāk un iekļaut kadrā arī citas ķermeņa daļas, piemēram, augšstilbus, vēderpresi un rokas.

Ir svarīgi pievērst uzmanību arī apgaismojumam: pēc iespējas izmanto dabisko apgaismojumu. Ņem vērā arī to, ka drošs veids, kā padarīt fotoattēlu erotiskāku, ir iekļaut tajā rokas. Rokas ir ļoti pievilcīga ķermeņa daļa.

Visbeidzot, tev būs jāpadomā par apkārtējo vidi, kurā uzņemsi attēlu. Nav nepieciešams pārspīlēt ar ekstrēmām vietām – pietiks ar guļamistabu vai vannas istabu, taču ir svarīgi pārliecināties, ka fons ir tīrs un kārtīgs. Neviens nevēlēsies redzēt fonā netīru veļas kaudzi vai tavu pustukšo dušas želeju kolekciju.

8 komentāri

 • 18.10.2021 18:22
  Viedoklis
  0

  tiem kam ir smuka seja, sūta seju…. tiem kam ir smuka sešpaka, sūta sešpaku… tiem kam ir smuks biceps, sūta bicepsu, krūtis utt… ja no tā nav nekā, tad arī sūta 25cm lineālu, ja nav tāda lineāla sūta džipa bildi 😀 😀 😀

 • 19.10.2021 12:50
  crazy_man65
  0

  Manuprāt kailfoto, ir galīgā pārliecības pazīme. Ir svarīgi ļaut meitenei precīzi zināt, cik gatavs es būtu situācijā, kad viņai būtu vajadzīgs, lai es būtu kails.

 • 19.10.2021 22:25
  Gastons
  0

  Tikai reto uzrunās šāda veida bildes. Parasti sievietēm patīk “romantika” un batonu bāšana ausīs 😀

  • 20.10.2021 23:53
   Janis Smits
   0

   arī bildes var pasniegt tā kā izkusīs momentā. emecionālās šūpoles neviens vēl nav atcēlis kā āķi, un tas vnmr darbojās abpusēji. bet par otro teicienu – vot tās ir vislabākās bildes ko var pasniegt skuķiem

 • 19.10.2021 23:56
  pipars
  0

  Ir pieprasījums ir piedāvājums tā, ka lai meitenes atslābst

 • 20.10.2021 12:41
  Fredis Frolovs
  0

  Nezinu vai kāda mana ķermeņa daļa būtu pietiekami laba, lai sūtītu kādam, it īpaši meitenēm 😀

 • 20.10.2021 22:26
  Anna
  0

  Man pagaidām neviens vecis savu kailfoto nav atsūtījis!!! 😉

  • 20.10.2021 23:56
   Janis Smits
   0

   džeki, šeit viena uzprasās salasīt veselu pušķi

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4307
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3831
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
942
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
623
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
805
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
317
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
194
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
185
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes
Padomi  
3
519
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
485
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?