Stāstiņi  
0
310

Erotiskais stāsts: Neaizmirstamā tikšanās

Viņi jau pirms kāda laiciņa pārvācās, bet es vēl atceros un ilgi viņu atcerēšos. Lauma… Cik interesanti viņas vārda burti slīd pār manu mēli.. L-a-u-m-a… Es atceros visu, visu mūsu tikšanās reizes burvību.

Lauma ir seksīga blondīne ar zilām acīm un gaisīgām lūpām, kuras ieraugot, vīrietim prātā iešaujas tikai viena doma. Agrāk viņa nodarbojās ar dejošanu, tāpēc nav brīnums, ka viņai ir tik skaistas kājas un tas dibens… Ai! Viņa bija precējusies, bez bērniem.

Interesanti ir tas, ka, neraugoties uz viņas matu krāsu, viņai bija ass prāts un satriecoša intuīcija. Draudzenes apskauda viņas ārieni, bet vīrieši redzēja tikai viņas ārieni. Jebkuros apstākļos un jebkurā laikā viņa izskatījās lieliski, eleganta un nepieejama. Viņas seksualitātes dēļ vīrieši juka prātā! Tā arī man bija iespēju viņu apbrīnot, satiekot kāpņu telpā izteikt kādu komplimentu… Bet viņa tikai pasmējās… Un kā viņa smaržoja! Tas bija tik erotiski… Kad mēs kopā braucām ciešā liftā, tad viņas smaržas dēļ man cēlās stāvus viss…

Reiz man gadījās aizvest Laumu no veikala līdz mūsu mājai. Un, lūk, kad viņa pieliecās, lai paņemtu somas, krekliņa izgriezumā es ieraudzīju viņas krāšņās krūtis… Burvīgās formas tieši manas sejas priekšā. Tas mani ļoti uzbudināja, manam ķermenim izgāja cauri karstums – no augšas līdz lejai – „iesitot” tieši pa manu locekli, kurš momentāli aptraka un gribēja rauties ārā no biksēm. Mani vaigi vēl ilgi un spēcīgi svila. Lauma aizgāja, bet manu acu priekšā vēl ilgi stāvēja viņas seksīgais tēls…

***

Es spēcīgi viņu gribēju, bet tas nebija iespējams. Līdz brīdim, kad izdzirdēju zvanu pie sava dzīvokļa durvīm. Atveru durvis, un tur stāv viņa… Lauma… Visā savā krāšņumā…

-Arti, tu vari man palīdzēt? Man lejā palika iepirkumu somas, man savilka muguru, spēcīgas sāpes, pati uznest augšā nevaru. Palīdzēsi?

Vai es palīdzēšu? Es viņu pašu varētu nēsāt pa kāpnēm augšā un lejā. Pavisam drīz somas stāvēja uz durvju sliekšņa, bet Lauma – atspiedusies pret sienu. Viņa skatījās uz mani ar draudzīgu, bet flirtējošu skatienu un teica: „Varbūt vēlies ienākt uz kafiju?” Es, protams, uzreiz piekritu.

Mēs iegājām dzīvoklī, kurā es līdz šim nekad nebiju bijis. Viss tik gaišs, kārtīgs un smaržo pēc viņas… Pat neradās sajūta, ka šeit dzīvo arī vīrietis. Viņa uztaisīja mums kafiju un pati aizgāja uz citu istabu. Pēc brīža viņa atgriezās, bet šoreiz jau tērpusies tikai halātiņā – tik plānā, ka varēja redzēt, kā tam cauri spiežas viņas piebriedušie krūšu gali. Protams, mans loceklis uzreiz uz to atsaucās.

Viņa tēloja, ka viss ir kārtībā un jutās kā mājās, jo, nu, tās arī bija viņas mājas. Tikai muguras sāpes neesot viņu atlaidušas. Viņa palūdza, vai varu uztaisīt viņai masāžu. Jā, varu!

Saķēru viņu ap vidukli, palūdzu atslābināties un noguldīju uz grīdas, ar seju uz leju. Viņa novilka halātiņu līdz dibenam un, ak, vai, cik skaista viņai bija mugura… Es sāku to glāstīt – no pleciem, lēnām pa mugurkaulu uz leju, līdz pat mīlīgajām bedrītēm muguras apakšdaļā. Viņa gulēja klusi, tāda neaizsargāta… Manas rokas slīdēja pār viņas ķermeni, es sāku mīcīt arī viņas dibenu un masēt kājas. Kas mani apturēja doties tālāk? Mans loceklis signalizēja, ka tūlīt viss būs galā, ja es tūlīt pat neapstāšos. Es apstājos.

„Drīkst celties?”, vaicāja viņa. Protams! Tikai, līdz ko viņa piecēlās no grīdas un iztaisnojās, viņas halāts palika uz grīdas. Viņa stāvēja manā priekšā pilnīgi kaila. Tik skaista, tik iekārojama, pati pilnība. Es momentāli beidzu. Es sajutos vājš un kauna pilns, tāpēc teicu, ka man jādodas mājās.

***

Nepagāja pat stunda, kad es izdzirdēju zvanu pie savām durvīm. Es atvēru, un tur viņa stāvēja. Savā halātiņā, ar divām kafijas tasēm rokās. „Mēs nepabeidzām iesākto,” viņa noteica un ienāca iekšā. Es jutu, kā mans loceklis atkal laužas ārā no biksēm, taču šoreiz es sev nosolījos, ka tik ātri viss nebeigsies.

Lauma nolika kafijas krūzi manā priekšā. Kafijas, viņas matu un ķermeņa aromāts mani apdullināja. Un tās krūtis, kas gluži vai raujas ārā no halāta izgriezuma. Viņa apsēdās man blakus… Viņas skaistais profils, puspavērtās lūpas… un te es sapratu – tagad es varu viņu apskaut un noskūpstīt. Es biju maigs, bet uzstājīgs. Viņa nedaudz sastinga un pēc brīža viņas rokas jau bija ap mani, saldās lūpas atbildēja manām un es jau nesu viņu uz guļamistabu.

Pēc tam viss notika lielā miglā. Galva griežas, es esmu pilnīgi uzbudinājies, mēs abi kaili, es glāstu viņas kuplās krūtis un beidzot varu arī tās izgaršot. Jūtu viņas uzbudinātā ķermeņa aromātu, smago elpošanu un vieglo raustīšanos. Tad es uzmanīgi papletu viņas maigās kājas un iegāju viņas miklajā vagīnā. Tas bija kā trieciens ar elektrību, šķita, ka mans loceklis burtiski deg! Mēs abi ilgi bijām ekstāzē un ātri vien sasniedzām brīnišķo finālu, baudas virsotni… Mēs beidzām gandrīz kopā… Kā viņa kliedza un elsoja…

Mēs vēl ilgi gulējām apskāvušies, es nebiju spējīgs atrauties no šī tik ļoti vēlamā ķermeņa… Tad viņa iečukst man ausī: „Kafiju mēs tā arī neizdzērām”. Mēs ceļamies un abi dodamies uz virtuvi, kur vēl ilgi runājamies. Tad viņa apgūlās uz dīvāna un palūdza, lai pamasēju viņai muguriņu. Kā gan es varu atteikt?

Es viegli sāku masēt viņas muguru un palēnām noslīdu līdz dibenam. Nolēmu likt lietā savu mēli un nedaudz paspīdzināt viņas gribošo ķermeni. Lauma visādi locījās un tik saldi elsoja… Tik saldi, ka mans loceklis jau sprāgst pušu spiediena dēļ, un es atkal ar lielu baudu ieeju viņā. Es glāstu viņas klitoru, baudu viņas ķermeni un jūtu, cik lielā eiforijā viņa pati ir.

Tas bija vairāk, nekā mana sapņa un seksuālo fantāziju piepildījums. Kādu baudu viņa man sniedza!

Nākamajā dienā es vēl nespēju noticēt tam, kas notika. Es visu dienu gulēju gultā un cerēju, ka varbūt tas atkārtoties. Tikai vēl pēc pāris dienām es uzzināju, ka viņa ar vīru aizbrauca projām. Uz kurieni? Kas to lai zina… Bet manās atmiņās viņa ir un būs mana ideālā sieviete, kuru man bija iespēja baudīt…

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4229
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1399
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
973
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
934
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4229
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1399
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
264
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
145
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4229
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
356
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
973
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
803
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!