Stāstiņi  
5
106

Seksa nozīme attiecībās - 5 vīriešu viedoklis

Sekss – ko tas nozīmē tev? Jūtu izrādīšanu, attiecību neatņemamu sastāvdaļu vai varbūt bez tā varētu arī mierīgi iztikt? Seksa nozīme attiecībās - ko par to domā vīrieši? Atklāti un patiesi! Andris (28) “Esmu kopā ar savu draudzeni jau sešus gadus. Nenoliegšu to, ka sekss ir kļuvis citādāks. Tomēr es nesaku, ka sliktāks. Ja attiecību…

Sekss – ko tas nozīmē tev? Jūtu izrādīšanu, attiecību neatņemamu sastāvdaļu vai varbūt bez tā varētu arī mierīgi iztikt? Seksa nozīme attiecībās - ko par to domā vīrieši? Atklāti un patiesi!

Andris (28) “Esmu kopā ar savu draudzeni jau sešus gadus. Nenoliegšu to, ka sekss ir kļuvis citādāks. Tomēr es nesaku, ka sliktāks. Ja attiecību sākuma posmā bija vairāk kaisle un ar seksu nodarboties varējām vairākas reizes dienā, tad tagad šis tas ir mainījies. Esam viens ar otru apraduši un bieži vien vakaros pēc darba esam tik ļoti noguruši, ka piecu minūšu laikā varam aizmigt. Tomēr mēs zinām, ka gan vienam, gan otram ir savas vajadzības un vēlmes, kuras ņemam vērā. Lai arī ilgi esam kopā, ik pa laikam cenšamies izdomāt ko interesantu un aizraujošu savā intīmajā dzīvē. Ja attiecības ir jau ilgi, tad tas ir veids, kā tām piešķirt nelielu asumiņu.”

Mareks (19) “Seksa biežums un kvalitāte, manuprāt, attiecībās ir ļoti svarīgi. Es nevaru iedomāties, kā būtu, ja esot attiecībās, piemēram, mēnesi man nebūtu sekss. Es, protams, nerunāju par situācijām, kad kādu veselības problēmu vai citu iemeslu dēļ tas nav iespējams, bet tieši par to, ja mēnesi sekss nebūtu, jo to negribas. Tas nozīmē, ka tu negribi otru cilvēku! Savukārt, tas nozīmē, ka tevi otrs cilvēks vairs neinteresē, kas noved pie tā, ka attiecībās ir problēma. Sekss ir ļoti svarīga attiecību sastāvdaļa.”

Vitālijs (46) “Sekss ir svarīgs. Tomēr vēl svarīgāk par seksu ir pašas attiecības. Kad ar sievu gaidījām bērniņu, grūtniecības laiks bija grūts. Ārsts sieviņai, sākot ar 4 mēnesi, aizliedza nodarboties ar seksu. Sākumā likās, ka būs pavisam traki, jo bijām pieraduši pie diezgan aktīvas seksuālās dzīves. Tomēr beigās es pat pats nemanīju, cik ātri laiks iet uz priekšu un man ne reizi pat prātā neienāca, ka es varētu sākt sūdzēties par seksa trūkumu. Tajā laikā svarīgāk par visu man bija sievas un gaidāmā bērniņa veselība. Es uzskatu, ka šis laiks mums tika dots, lai mēs sajustu un novērtētu, cik daudz viens otram nozīmējam.”

Kristaps (36) “Domāju, ka jebkuram vīrietim sekss ir svarīgs. Arī man. Dažreiz pieķeru sevi pie domas, ka gultas jautājumos varbūt esmu pārāk kritisks pret sievieti. Bet es nevarētu izturēt, ja sieviete gultā gaida tikai vīrieša iniciatīvu. Ja tas tā ir, tad man tas noteikti neder. Šis daļēji bija iemesls, kāpēc izšķīros no savas iepriekšējās draudzenes. Neuzskatu, ka ja vīrietis ir ģimenes galva, tad arī gultā visa iniciatīva jāuzņemas tikai vīriešiem.”

Linards (24) “Sievietes laikam domā, ka mums vīriešiem prātā tikai sekss. Tā gluži nav, tomēr nenoliegšu, ka tas ir svarīgs attiecību elements. Seksam un mīlestībai ir jābūt vienlīdz svarīgiem. Mana draudzene agrāk man bieži pārmeta, ka es pārāk maz izrādu savas jūtas viņai un tas ietekmējot viņas seksuālo apetīti. Savukārt, es pretī teicu, ka jūtu pārāk maz fiziskās tuvības ar viņu, kas liedz man izrādīt romantiskās jūtas. Tā tas visu laiku gāja uz riņķi. Bet tagad abi kaut kā esam sapratuši, ka mazāk jādomā par sevi, bet vairāk arī par otru cilvēku un viņa vēlmēm. Tad ieguvēji būs visi!”

5 komentāri

 • 05.07.2021 19:12
  Sinča
  0

  a man nebutu sex veselu menesi, es loti kaskiga paliktu:DD iespejams ka ar gadiem pret seksu ta velme mazinas, bet man negribas tam ticet!!!!!

 • 06.07.2021 22:21
  o
  0

  Mums ir pilnīgs pirmā apraksta gadījums 🙁

  • 06.07.2021 23:58
   Fiona
   0

   Kas tad tur tik slikts, ka jāliek bēdīga sejiņa? Vienmēr taču var kaut ko aizraujošu izdomāt, kad abiem ir gribēšana

   • 22.07.2021 11:02
    o
    0

    Laikam jau visgrūtāk ir aprast ar to, ka vairs nav tās spontanitātes

 • 02.08.2021 12:15
  cargers00
  0

  nu ko var čīkstēt bļāviens, ejiet tak un mainiet kaut ko ja nepatīk

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
3
899
Grupveida sekss - reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
3
812
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
798
Ieraksts dienasgrāmatā - erotisko stāstu sērija

Komentētākie

Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
5
106
Seksa nozīme attiecībās - 5 vīriešu viedoklis
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
5
454
Vīrieši atklāj, kas viņus seksa laikā padara trakus (labā nozīmē)
Stāstiņi  Aktualitātes  
3
358
5 iepriekš nedzirdēti fakti par un ap PornHub

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
205
Biznesa darījumu afēras - Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
798
Ieraksts dienasgrāmatā - erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
812
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām