Stāstiņi  
6
374

Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Sekss – ko tas nozīmē tev? Jūtu izrādīšanu, attiecību neatņemamu sastāvdaļu vai varbūt bez tā varētu arī mierīgi iztikt? Seksa nozīme attiecībās – ko par to domā vīrieši? Atklāti un patiesi!

Andris (28) “Esmu kopā ar savu draudzeni jau sešus gadus. Nenoliegšu to, ka sekss ir kļuvis citādāks. Tomēr es nesaku, ka sliktāks. Ja attiecību sākuma posmā bija vairāk kaisle un ar seksu nodarboties varējām vairākas reizes dienā, tad tagad šis tas ir mainījies. Esam viens ar otru apraduši un bieži vien vakaros pēc darba esam tik ļoti noguruši, ka piecu minūšu laikā varam aizmigt. Tomēr mēs zinām, ka gan vienam, gan otram ir savas vajadzības un vēlmes, kuras ņemam vērā. Lai arī ilgi esam kopā, ik pa laikam cenšamies izdomāt ko interesantu un aizraujošu savā intīmajā dzīvē. Ja attiecības ir jau ilgi, tad tas ir veids, kā tām piešķirt nelielu asumiņu.”

Mareks (19) “Seksa biežums un kvalitāte, manuprāt, attiecībās ir ļoti svarīgi. Es nevaru iedomāties, kā būtu, ja esot attiecībās, piemēram, mēnesi man nebūtu sekss. Es, protams, nerunāju par situācijām, kad kādu veselības problēmu vai citu iemeslu dēļ tas nav iespējams, bet tieši par to, ja mēnesi sekss nebūtu, jo to negribas. Tas nozīmē, ka tu negribi otru cilvēku! Savukārt, tas nozīmē, ka tevi otrs cilvēks vairs neinteresē, kas noved pie tā, ka attiecībās ir problēma. Sekss ir ļoti svarīga attiecību sastāvdaļa.”

Vitālijs (46) “Sekss ir svarīgs. Tomēr vēl svarīgāk par seksu ir pašas attiecības. Kad ar sievu gaidījām bērniņu, grūtniecības laiks bija grūts. Ārsts sieviņai, sākot ar 4 mēnesi, aizliedza nodarboties ar seksu. Sākumā likās, ka būs pavisam traki, jo bijām pieraduši pie diezgan aktīvas seksuālās dzīves. Tomēr beigās es pat pats nemanīju, cik ātri laiks iet uz priekšu un man ne reizi pat prātā neienāca, ka es varētu sākt sūdzēties par seksa trūkumu. Tajā laikā svarīgāk par visu man bija sievas un gaidāmā bērniņa veselība. Es uzskatu, ka šis laiks mums tika dots, lai mēs sajustu un novērtētu, cik daudz viens otram nozīmējam.”

Kristaps (36) “Domāju, ka jebkuram vīrietim sekss ir svarīgs. Arī man. Dažreiz pieķeru sevi pie domas, ka gultas jautājumos varbūt esmu pārāk kritisks pret sievieti. Bet es nevarētu izturēt, ja sieviete gultā gaida tikai vīrieša iniciatīvu. Ja tas tā ir, tad man tas noteikti neder. Šis daļēji bija iemesls, kāpēc izšķīros no savas iepriekšējās draudzenes. Neuzskatu, ka ja vīrietis ir ģimenes galva, tad arī gultā visa iniciatīva jāuzņemas tikai vīriešiem.”

Linards (24) “Sievietes laikam domā, ka mums vīriešiem prātā tikai sekss. Tā gluži nav, tomēr nenoliegšu, ka tas ir svarīgs attiecību elements. Seksam un mīlestībai ir jābūt vienlīdz svarīgiem. Mana draudzene agrāk man bieži pārmeta, ka es pārāk maz izrādu savas jūtas viņai un tas ietekmējot viņas seksuālo apetīti. Savukārt, es pretī teicu, ka jūtu pārāk maz fiziskās tuvības ar viņu, kas liedz man izrādīt romantiskās jūtas. Tā tas visu laiku gāja uz riņķi. Bet tagad abi kaut kā esam sapratuši, ka mazāk jādomā par sevi, bet vairāk arī par otru cilvēku un viņa vēlmēm. Tad ieguvēji būs visi!”

6 komentāri

 • 05.07.2021 19:12
  Sinča
  0

  a man nebutu sex veselu menesi, es loti kaskiga paliktu:DD iespejams ka ar gadiem pret seksu ta velme mazinas, bet man negribas tam ticet!!!!!

 • 06.07.2021 22:21
  o
  0

  Mums ir pilnīgs pirmā apraksta gadījums 🙁

  • 06.07.2021 23:58
   Fiona
   0

   Kas tad tur tik slikts, ka jāliek bēdīga sejiņa? Vienmēr taču var kaut ko aizraujošu izdomāt, kad abiem ir gribēšana

   • 22.07.2021 11:02
    o
    0

    Laikam jau visgrūtāk ir aprast ar to, ka vairs nav tās spontanitātes

 • 02.08.2021 12:15
  cargers00
  0

  nu ko var čīkstēt bļāviens, ejiet tak un mainiet kaut ko ja nepatīk

 • 30.06.2022 01:07
  A
  0

  JA NAV SEKSS MĒNESI TAS NENOZĪMĒ, KA OTRS CILVĒKS NEINTERESĒ. IEMESLI IR TIK DAUDZ UN DAŽĀDI!!!!!!

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7760
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2541
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2303
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7760
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
374
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis
Stāstiņi  
6
598
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7760
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2303
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1078
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1575
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija