Stāstiņi  
0
706

Erotiskais stāsts: Mana rudmatainā kaimiņiene

Katrreiz, kad pārrados mājās, ejot garām viņas logiem, galva pati neviļus pagriezās, un acis satraukti meklēja, kur ir mana skaistā, rudmatainā kaimiņiene. Citreiz man paveicās un es redzēju viņas neatvairāmo siluetu, bet citreiz skatienam pavērās vien tukša virtuve vai aizkari.

Šovakar man paveicās. Gaisma virtuvē iedegta, man, garām ejot, ļāva saskatīt viņu pilnā augumā. Viņas mati bija slapji pēc tikko saņemtās dušas. Viņa izklaidīgi darbojās pa virtuvi. Es palēnināju soli, zināju, ka man ir tikai viena vai divas sekundes, un logs būs garām, un es viņu pazaudēšu no skatiena. Viņa pavērās pa logu, un mūsu skatieni sastapās. Es pasmaidīju, nezinot, vai viņa tumsā ārā mani redz. Es viņu redzēju perfekti. Arī viņa pasmaidīja un draudzīgi pamāja ar galvu sasveicinoties. Kājas mani diemžēl nesa tālāk, un jau pēc brīža es biju garām viņas logiem. Lēnām devos augšup uz savu dzīvokli. Ejot garām viņas durvīm, klusu cerību lolots, apstājos. Likās, ka sajūtu, kā gaisā virmo viņas šampūna smarža. Ieelpoju pilnu krūti, uz brīdi aizvērdams acis kā sapnī. Noklaudzēja atslēga un durvis atvērās.

***

Viņa bija tāda netipiski simpātiska – vasarraibumu klātu seju, mazu, smailu degunteli, plānām lūpām. Viņai varēja būt ap 35. Varēja redzēt, ka viņa rūpējas par sevi un savu izskatu. Viņa zināja savu vērtību. Viņas augums bija stalts un iznesīgs, tas izstaroja pieredzi, bet arī tos īpašos kutinošos fluīdus, kas sagroza vīriešu prātus tā, ka viss tiek pakārtots viņai.

Viņa man sniedza kaut kādus papīrus, ko pastnieks nejauši bija ienesis viņas dzīvoklī. Es pasmaidīju. Ņemot vēstules, mani pirksti pieskārās viņas smailajiem, lakotajiem nadziņiem. Es smaidīju, neslēpdams, ka izbaudu šo pieskārienu, bet viņa izlikās nemanot, un tikai pēdējā brīdī viņas plauksta it kā nedaudz aizkavējās manējā. Mūsu skatieni sastapās. Viņa to nepateica vārdiem, bet acīs viss bija uzrakstīts tik skaidri. Atkāpdamās atmuguriski tumšajā koridorā, viņa atstāja durvis vaļā. Es nevarēju pat iedomāties tiešāku norādījumu par šo. Pārkāpu pāri slieksnim klusējot, un aizvēru aiz sevis durvis.

***

Viņa aicināja mani dziļāk koridorā, tad virtuvē, pie tā paša lielā loga, kur pirms brīža bija satikušies mūsu skatieni. Uz letes pie izlietnes stāvēja norasojusi glāze, līdz pusei pilna ar baltvīnu. Viņa nevērīgi pacēla glāzi pie lūpām un raudzījās manī. Ģērbta gaiši zilā halātā, viņas zeltainie mati mitri vijās pār pleciem, basās kājas līdz pat ceļgaliem slēptas mīkstajā frotē peldmētelī. Viņa uzgrieza man muguru un piegāja pie loga. Tādos brīžos nemēdz uzgriezt muguru.

Es piegāju pie viņas no aizmugures tik tuvu, ka jau sajutu viņas smaržu, un ieelpoju to izbaudot. Viņas ķermenis nokustējās tā, ka satrieca manas pēdējās šaubu paliekas putekļos, uzpūta tiem spēcīgu dvesmu un aizlidināja nebūtībā.

Viņas gurni izliecās, un arī caur biezo halātu es redzēju, kā viņa atšauj dupsi – tikai nedaudz, bet tieši tur, kur stāvēju es. Es piespiedos pie viņas no aizmugures, liekot nojaust, par ko es šobrīd domāju. Apskāvu viņu un noskūpstīju uz kakla. Viņas elpa bija strauja, tikpat strauja, cik mana. Viņa piespiedās pie manis ciešāk. Arī mans ķermenis atbildēja, loceklis piebriedis spiedās pie viņas kā nevaldāms spēks ar vēlmi izlauzties brīvībā un pakļaut.

Es pastiepos atpakaļ, lai izslēgtu gaismu. Nu mūs apspīdēja tikai saltais mēness spīdums no skaidrajām rudens debesīm. Viņa, joprojām ar muguru pret mani, pagrieza galvu un kaislīgi skūpstīja mani. Es ļāvu mūsu siekalām sajaukties un sirdīm skriet vienotā, satrauktā ritmā.

Satvēris viņas halātu plecu augstumā, es to pavilku lejup, atsedzot viņas slaidos, brūni iedegušos un vasarraibumiem klātos plecus. Tie majestātiski izcēlās uz loga fona. Nosēju tos saviem skūpstiem un ar rokām tikmēr vilku halātu zemāk, līdz tas ar klusu skaņu sabruka pie viņas kājām. Tagad viņa bija kaila manā priekšā. Pastiepusies nedaudz uz pirkstu galiem, viņa izliecās kā kaķene labpatikā, bet arī saspringtās gaidās, kuras es it nemaz negribēju viņai liegt.

***

Satvēru viņas krūtis plaukstās, saspiedu un spiedos pie viņas. Zināju, ka ilgi es nebūšu apģērbts, un, skūpstot viņu, novilku arī sev kreklu, atpogāju siksnu un ļāvu biksēm noslīdēt uz grīdas.

Manas rokas satvēra viņas dupsi, uz mirkli ieslīdēja starp tā apaļumiem, lai sajustu, cik viņa ir mikla. Ak, vai manī varēja būt jelkādas šaubas par viņas vēlmi un gatavību? Mani pirksti iegrima jaunās sievietes makstī. Es sajutu, ka strauji zūd mana kontrole par sevi, ka manu prātu izslēdz kaut kas varenāks, kaut kas tik zemapziņā pamatīgs, kam nespēj pretoties visu zinošā apziņa. Mans loceklis bija sasprindzis un izslējies pret viņu, taču viņa to neredzēja. Viņas seja bija pievērsusies logam, galva noliekta uz priekšu, rokas atspiedušās pret palodzi un gurni pavirzīti pret mani. Viņa kā gaidot vēl nedaudz iepleta kājas, un es vairs nebremzēju sevi. Saņēmis savu locekli rokā, noliecu to nedaudz, lai tas paslīdētu zem viņas dupša tieši miklajā kājstarpē.

Es ietriecos stipri un uzreiz viss. Katrs mana daikta centimetrs pazuda viņā, tik dziļi, ka, likās, es viņu nedaudz paceļu no zemes. Viņa kaislīgi ievaidējās. Uzliku rokas uz viņas gurniem un tos stipri satvēru tā, ka pirksti iegriezās viņas miesā. Triecos viņā, strauji un kā izsalcis. Viņas baudas elsas mijās ar manējām. Es nemēģināju slēp, cik ļoti erotisks un uzbudinošs ir šis brīdis, kad sieviete padodas un atdodas, kad visa viņas būtība ir priekš manis. Ka viņa ļauj man kontrolēt un vadīt šo kaisles procesu tā, kā man tīk visvairāk!

***

Es ieelpoju viņas smaržu, ausīm apriju katru viņas vaidu, baudīju katru viņas ādas centimetru, glāstīju plecus, skūpstīju kaklu, austiņas. Matus atmetusi uz vienu pusi, viņa pagrieza seju pret mani. Grūdieniem pieaugot, es viņu skūpstīju. Viņas gaiši zilās acis puspievērtas baudā raudzījās manī, lūpas dvesa kaisli, kuru es slāpēju ar savām lūpām. Jutu, ka viņa kustas līdzi, jutu, kā trīc viņas ķermenis. Trīsas kļuva izteiktākas, nu jau viņa drebēja manos apskāvienos. Es sapratu, ka nespēju sevi apstādināt. Mēģināju ātri pārslēgties uz ģeopolitisko situāciju Latvijā, taču viņa bija pārāk laba. Viņai bija pārāk labi. Viņa iekliedzās un spiedās ar dupša apaļumiem pret mani.

Nu jau visu virtuvi piepildīja skaņa. Kad es triecos pret viņu, viņa sastinga. Es redzēju, kā viņa saspringst un pamirst. Bet tikai uz brīdi, lai jau nākamajā brīdī sabruktu uz palodzes, ar krūtīm atspiezdamās un aukstās virsmas. Viņa drebēja un tik ļoti izliecās, ka šķita – ieeju viņā vēl dziļāk. Sajutu trakojam pulsu uz sava locekļa, tas pukstēja un draudēja pārsprāgt viņā. Es triecos kā negudrs, zinot, ka man būs tikai sekunde vai mazāk, lai paspētu pēdējā brīdi izbēgt no viņas karstās kājstarpes, ka man vistrakākajā brīdī būs jāspēj kontrolēt sevi. Bet vēl jau nē, vēl jau vienu grūdienu var, un vēl vienu, un vēl …

Pirms spēju ko saprast, viņa, satvērusi manu locekli, slapju viņas sulās, izrāva no savas kājstarpes un tajā pat mirklī ieslidināja atpakaļ sevī tikai nedaudz augstāk, ar spēku to iespiežot savā dupsī. Tas tik ļoti mani pārsteidza, bet beigu sākums jau bija klāt. Es zemā balsī ierēcos, nekontrolēdams vairs neko, kas notiek, un šļācos viņas dupsī. Es iegāju dziļi viņā. Jutu, kā līdz ar viļņiem caur manu locekli es ielīstu viņā. Ar šalti un spēku es triecos dziļāk viņas anālajā caurumiņā, kliedzot pie sevis un cenšoties nezaudēt prātu. Es beidzu stipri, kaislīgi un nevaldāmi. Vēl un vēl es izpumpēju sevi visu viņas dupsī, līdz bauda sasniedza augstāko punktu. Aizvēris acis un neelpojot, es apstājos mirklī, kas tajā brīdī bija skaistākais, ko jelkad biju piedzīvojis.

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
6059
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2933
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1864
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
1811
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
6059
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2933
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
308
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis
Stāstiņi  
6
501
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
6059
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
1811
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
856
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1386
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija