Stāstiņi  
0
361

Atstāj durvis neaizslēgtas. Erotiskais stāsts

Pēc garās darba nedēļas viņa atgriezās tukšā mājā. Mīļotais bija solījis ierasties laicīgi, bet sanāca aizkavēties. Viņa iekārtojās uz dīvāna un iegrima grāmatā – vienā no tiem romantiskajiem stāstiem, kas rada seksuālu intrigu. Viņa šovakar bija nervozāka nekā parasti, pat noraustījās, kad zvanīja telefons. Tas bija viņš:

– Sveika, mazā, gaidi mani?

– Tu teici, ka kavēsies…

– Es tikko izgāju no darba. Šefs nebija starā, bet man vienalga, jo zinu, ka varēšu dabūt tevi.

– Mmm… Un ko tu ar mani darīsi?

– Es ļoti vēlos, lai tu atstāj durvis neaizslēgtas, izģērbies, un aizsietām acīm nogulies gultā. Ļauj man tevi pārsteigt. Ko tu par to saki?

– Es jau gaidu!

– Būšu pēc 20 minūtēm.

Viņa bija sajūsmā par mīļotā nodomiem. Nolikusi klausuli, viņa steidzās taisīties – ātri iegāja dušā, iztīrīja zobus, izķemmēja matus. Atslēgusi ārdurvis viņa devās uz guļamistabu, kur bija iecerējusi mazliet uzlabot viņa scenāriju. Paņēmusi acu aizsēju, divas mīļotā kaklasaites un rokudzelžus, ko sen senos laikos bija dāvinājušas draudzenes, viņa izģērbās un iekārtojās gultā. Kaklasaites lieliski noderēja, lai pie gultas gala piesietu savas paplestās kājas. Uzlikusi acu apsēju, viņa meistarīgi pieslēdza rokas gultas galvgalim. No nepacietības viņas ķermenim pārskrēja drebuļi. Jau tagad krūtsgali bija cieti un kājstarpe pavisam slapja.

***

Nepagāja ilgs laiks, kad viņa dzirdēja atveramies durvis. Tikai doma par mīļotā lūpām un pieskārieniem lika patīkamām tirpām skriet pār ādu un mugurai nedaudz izliekties. Viņš iesvilpās, ieraugot viņu – lielākoties no pārsteiguma, bet arī tāpēc, lai piesegtu otra vīrieša soļus. Viņš bija atvedis draugu. Kādu, ko viņš pazina un kurš pazina viņu – savu kolēģi.

Mīļotais piegāja pie viņas un kaislīgi noskūpstīja, un viņa atbildēja entuziastiski. Viņš ar vienu roku masēja viņas krūtis un jutīgos krūtsgalus, skūpstīja viņu bez pārtraukuma. Otra roka atpogāja bikses, lai izģērbtos:

– Man patīk, ka tu jau esi gatava… Es gribu tevi tūlīt, bet tu jau zini, ka nevaru, kamēr neesmu tevi pagaršojis. Sagatavojies, mazulīt!

Viņa nosarka. Viņš ļoti labi prata pielietot mēli. Viņa varēja tikai bezpalīdzīgi nopūsties, kad viņš iekārtojās starp viņas kājām un ķērās pie darba. Ar pirkstiem paplešot lūpiņas, viņš intensīvi laizīja klitoru, ap to un mazās kaunuma lūpas. Viņas asinīm piesūkušais auglis kļuva vēl mitrāks. Paceļot gurnus, viņa ļāva mīļotā mēlei iespiesties vēl dziļāk.

– Tev patīk?

– Kušš! Nepārtrauc…

Viņa skaļi vaidēja, kamēr viņš kustināja savus pirkstus ap viņas mitro aliņu. Viņa aizsmakušā balsī izdvesa:

– Iedod man savu daiktu… Es ļoti gribu!

– Vai tu gribi manu peni savā mutītē?

– Jā.

– Kāpēc?

– Ak dievs… Tu taču zini, ka man patīk! Dod ātrāk!

Pagriezies, viņš piemiedza draugam, kurš jau bija izģērbies un, vērojot mīlniekus, masēja savu locekli. Viņam patika, ka viņa ir tik aktīva, un cerēja, ka viņa klātbūtne nesabojās gaisotni. Tuvojoties gultai, viņš satvēra viņas lielās krūtis un berzēja starp tām savu cieto mantību. Tad viņš piegāja nedaudz tuvāk, lai galviņa pieskartos viņas lūpām. Noliekusi galvu, viņa satvēra to ar lūpām un mēli. Sajūtot viņas mīkstās, slapjās lūpas un veiklo mēli, viņš ilgi nespēja noturēties un, tuvojoties viņai, ļāva paņemt to arvien dziļāk un dziļāk. Drīz vien silto telpu piepildīja viņas vaidi. Viņš nervozi pamāja draugam, lai viņš atgriežas pie viņas kājstarpes. Mīļotais atkal iekārtojās viņai starp kājām un sāka laizīt.

Un viņa sastinga. Viss viņas ķermenis kļuva nekustīgs. Viņa krita panikā. Pat sajūsmas apreibusi viņa saprata, ka, ja viņa loceklis ir starp viņas lūpām, viņš nekādā veidā nevar viņu tā laizīt. “Kas te notiek?!” – viņa pie sevis nomurmināja, izspļaujot kolēģa daiktu.

– Kas viņš ir?

– Ššš… viss ir kārtībā. Izbaudi! Tu taču tik daudz reižu esi teikusi, ka vēlētos divus, tāpēc es atvedu draugu.

– Nē!! – viņa iebilda – Tu nedrīksti tā rīkoties! Es gribu zināt, kas viņš ir!

Draugs jutās vainīgs un izkāpa no gultas.

– Klusu! Jūs abi… Nekrītiet panikā!

Apskāvis meitenei, viņš glāstīja viņas seju un mierināja:

– Mīļā, vai esmu tevi kādreiz pievīlis? Tu zini, ka es šeit nevestu nevienu, kam neuzticos. Viņš man apsolīja pilnīgu diskrētumu un viņam ir kaut kas, kas tev ļoti patiks… Iedod viņai savu peni, – un kolēģis acīmredzot paklausīja. – Tici man, tev patiks. Tas ir noskūts, tieši tāds, kā tev patīk. Skaists un liels. Es nekad nevestu šeit kādu, kas tev nepatiktu, es apsolu.

Viņa sāka uzmanīgi masēt uz plaukstas novietoto karsto čūsku. Tas noteikti bija lielāks nekā viņas mīļotajam, bet ne tik liels, lai radītu viņai sāpes.

– Uzticies man. Atslābinies un izbaudi.

Kamēr mīļotais viņu skūpstīja, viņa visiem spēkiem centās stimulēt rokā esošo lietu, lai gan tas nebija viegli, jo rokas bija saslēgtas. Viņas pūles izspieda kāru nopūtu no kolēģa lūpām. Viņa atslāba un nolēma ļaut notikumiem risināties pašiem. No otras puses, viņa bija pārāk satraukta, lai palaistu vaļā šo dīvaino vīrieti, kurš jau bija redzējis viņu kailu. Dzirdot viņas apmierinājuma murrāšanu, viesis saņēma drosmi un atkal iegrūda savu mantību viņai mutē, kamēr mīļotais atgriezās starp viņas izplestajām kājām.

Drīz viņa atkal trakoja sajūsmā. Viņš knapi spēja noturēt mēli viņas mitrajā aliņā, kamēr viņas gurni dejoja. Un tajā pašā laikā viņa ar entuziasmu sūca noslēpumainā viesa locekli. Līdz viņš to ilgāk nespēja izturēt:

– Man tevi ir jāizdrāž! Es gribu iebāzt savu peni tavā mazajā spraudziņā. Es gribu ņemt tevi no aizmugures un gribu redzēt, kā tu sūkā viņa gaili. Apsoli nenoņemt aizsēju?

Viņa apstiprinoši pamāja, un viesis atbrīvoja viņas rokas. Mīļotais tikmēr atraisīja kājas. Kolēģis palīdzēja meitenei mainīt pozu un nometās ceļos viņai aiz muguras. Mīļotais sēdēja atspiedies pret gultas galvgali, un viņa ar vienu roku satvēra viņa locekli un sāka to zīst. Uzskatot to par sākumu, kolēģis iekārtojās viņai aiz muguras un vienā rāvienā ienira viņas slapjajos dziļumos. Atskanēja skaļi vaidi, bet viņas balsi apslāpēja kustības viņas mutē. Tagad viņa bija pārliecināta par to, kas viņai lika vaidēt – mīļotā kolēģis.

Viņš iegrābās viņas gurnos un sāka lēnām kustēties, pakāpeniski paātrinot tempu. Mīļotais, izbaudot minetu, neaizmirsa, ka viņš nav vakara zvaigzne, tāpēc sāka masēt viņas stingros krūtsgalus. Pasakainos pieskārienus pārspēja kolēģis, kurš satvēra viņu aiz matiem un ievērojami kāpināja tempu. Tas viņu uzkarsēja kā elle. Kamēr viens loceklis bez piepūles kustējās uz priekšu un atpakaļ viņas kaklā, otrs kustējās viņas dziļumos ar tādu pašu tempu. Viņa jutās kā debesīs.

– Sasodīts!… Tu esi tik velnišķīga… Tik slapja… Es ilgi neizturēšu. Ir tik labi!

Šie vārdi viņu uzkurināja vēl vairāk. Viņa vēl vairāk sasprindzināja mutes muskuļus, izbaudot mīļotā vaidus. Pēc dažiem mirkļiem viņš satvēra viņas galvu un beidza ar skaļu gārdzienu, piepildot viņas muti ar biezu sēklu. Kolēģis atpalika tikai par sekundi un paziņoja par savu orgasmu viņas drebošajā kājstarpē ar ne mazāku troksni.

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4767
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1747
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1091
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1029
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4767
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1747
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
323
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
186
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4767
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
482
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
961
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1091
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija