Stāstiņi  
0
1855

Erotiskais stāsts: Sekss četratā

Tovakar gaidīju vīru atgriežamies ar draugiem. Gatavoju gardas vakariņas, galva bija domu pilna. Uz galda atradās pāris šampanieša pudeles, augļu grozs un konfekšu kaste. Sveces iedegtas… istabā iestājās krēsla. Tumsa un sveču siltums vēstīja, ka nakts būs reibinoša, traka, erotiska. Vakariņas bija gatavas un stāvēja uz galda virtuvē, smarža bija kārdinoša un uztraukums bija iespaidīgs. Sirds trīcēja – kājas šķita neklausām.

Stāvēju spoguļa priekšā un skatījos uz sevi – mati izlaisti, dažas šķipsnas krīt uz skaistā deguna, melna mežģīņu kleita, kas tik tikko nosedz manu privāto zonu, (man nepatīk nēsāt biksītes, kad esmu kleitā), un augstpapēžu kurpes. Es pagriežos, izbaudot savu skaistumu un mūziku, kas nāk no otras istabas. Tā liek maniem gurniem šūpoties ritmā. Tad izdzirdu, kā vīrs atslēdz durvis. Skrienu satikt savus draugus, arī vīru… Salds skūpsts no draudzenes, un spēcīgs no vīra… Drauga apskāviens ir kautrīgs, tāds pats kā manējais…

Man šķiet, ka vīrieši jau pašā sākumā jutās daudz brīvāk nekā mēs. Novilkuši jakas, devāmies istabas virzienā. Vīrs atvēra šampanieti.

– Es eju uz virtuvi, atnesīšu pagatavotās vakariņas, – es iesaucos.

– Es nākšu tev palīdzēt, – teica manas draudzenes vīrs.

– O, paldies, divi ir labāk par vienu, – es teicu, pamāju ar roku un šūpojot savu tvirto dibentiņu, lai viņš to ievērotu, iegāju virtuvē. Tiklīdz iegāju, sajutu spēcīgas rokas, kas mani apskāva, lūpām slīdot no auss uz kaklu. Es viņu atgrūdu.

– Tu nevari! Ja nu viņš ienāk? – es paskatījos uz viņu ar izbiedētām acīm.

– Labi, es gaidīšu nakti – noteica Māris, veltot man burvīgu smaidu.

Vakariņas vilkās mūžību.

– Paldies, bija patiesi garšīgi, kā vienmēr! – teica mans vīrs pieceļoties. Arī Māris un Natālija, kratot galvas, ar smaidu apstiprināja to pašu. Šampanietis slīdēja pa kaklu, acis sekoja Māra, Natālijas vīra, kustībām, acīm, lūpām. Es jutu sajūsmu, vēlmi… vēlmi sajust viņu sevī. Galu galā šis vakars ir paredzēts tam… sekss četratā…

Natālija izskatījās sabijusies, bet es zināju, ka spēju viņu uzkarsēt, lai viņa neaizmirstu šo vakaru un vēlētos to atkārtot. Šampanietis beidzās. Vīrs no bufetes izvilka liķieri, kas beidzot sasmalcināja mūsu visu olbaltumvielas un kautrību. Ilgi rādījusi Natālijai ar acīm, ka viņa būs mana, nometos ceļos. Nolikusi glāzi uz galda, es rāpoju viņai pretī. Māris un manējais vēroja, ko es daru.

– Kas tagad notiks? Viņa gan prot uzbudināt… Nedusmojies, bet es gribu tavu sievu, – dzirdēju Māra balsi. Vīrs pasmaidīja un pamāja viņam. Pierāpojusi pie Natālijas, izbraucu ar rokām cauri viņas īsajiem matiem, virzīju roku uz viņas kaklu, krūtīm, viņas kleitas kakla izgriezums ļāva iebāzt roku un sajust viņas stingrās krūtis. Viņa sēdēja sastingusi, nesakot neko.

– Vienkārši izbaudi! – klusi teicu.

Es piecēlos, Natālija arī. Izpletu viņas kājas, ar roku meklējot slepeno vietu. Pēc mirkļa jau kutināju viņas klitoru, ievietojot pirkstu mitrajā spraudziņā, sajutu kā savelkas viņas maksts muskuļi. Kad pagriezos pret vīriešiem, pamanīju, ka viņi jau ir izvilkuši no biksēm savus ērzeļus. Šāds skats mani iepriecināja vēl vairāk, un Natālija vaidēja un lūdza, lai es to vairs nedaru. Atsēdinājusi viņu atpakaļ krēslā, izpletu viņas kājas vēl platāk un pieplaku viņas saldajai vietiņai ar lūpām. Mūzikas ritmā mana mēle skrēja pāri viņas skaistumam. Ar otru roku satvēru viņas krūtsgalus, neaizmirstot arī tos. Jo vairāk es turpināju, jo vairāk viņa vaidēja, līdz beidzot Māris mani pacēla no paklāja un atbalstīja uz krēsla, kurā sēdēja Natālija, joprojām elsodama no karstuma, un uzbruka man kā zvērs. Viņš paņēma mani dziļi jo dziļi un nelaida vaļā. Arī mans vīrs nepalika uz vietas. Viņš notupās uz ceļiem, lai nomainītu mani starp Natālijas kājām. Skats bija tik salds, vilinājumu pilns.

Es vaidēju. Māris ar vienu roku turēja manas krūtis, otru uzlicis uz mana klitora, to spēji glāstot… viņš tā vaidēja, likās, ka viņā gaudo simtiem vilku.

– Jā, jā! Spēcīgāk! O jā! – es kliedzu. Es redzēju Natāliju un manu vīru tikai uz mirkli, kad viņi ieslīdēja vannas istabā. Sapratu, ka viņi spēli turpinās tur. Lai parādītu, ka neatpalieku no viņiem, paņēmu Māri aiz rokas un vedu uz balkonu. Balkons ir atvērts seksa spēlēm un kaimiņu acīm, bet man nebija ne jausmas, kurš ko un kā redzēs. Māris paskatījās uz mani ar izplestām acīm, es apsēdos uz margām un, likdama viņam ienākt manī, pasmaidīju. Es redzēju bailes viņa acīs, bet, cieši apskaudams, viņš iegrūda savu peni manī. Uz priekšu un atpakaļ, uz priekšu un atpakaļ, spēcīgi un neatlaidīgi.

– Es drīz beigšu! – viņš kliedza.

– Nē, tu vēl nevari! – sakot, es saspiedu viņa dzimumlocekļa galu un noskūpstīju viņa nosvīdušo ķermeni. Viņš pieplaka manam klēpim kā traks, bet, atguvis “samaņu”, gribēja turpināt iesākto. Pasmaidot un pastumjot viņu malā, es nometos četrrāpus, vēloties, lai viņš beidz manā mutē, lai es varētu gūt pilnīgu gandarījumu. Tiklīdz es nolaizīju tā galu, uzradās mans vīrs, pagrūda Māri malā un ievietoja savu spēcīgo dzimumlocekli manā mazajā mutē.

– Nedusmojies, Māri, bet es viņu neprātīgi gribu!

Māris aizlavījās man aiz muguras, pavilka manu dupsi mazliet uz augšu, saņēma manus matus savā stingrajā tvērienā un atkal viņa daikts kā viesulis drāzās manā kājstarpē. Kad ieradās Natālija, viņa apsēdās uz atzveltnes krēsla un skatījās mūsu karaliskā trio spēli, klusi masturbējot. Māris beidza pirmais, apšļakstot manu kājstarpi. Karsta kā lava viņa sperma ritēja lejup. Mans orgasms tuvojās.

Manējais joprojām vaidēja, kustoties un grūžot savus gurnus manā sejā, cik vien dziļi varēdams. Glāstīju ar pirkstiem viņa bumbiņas, līdz cauri visam daudzdzīvokļu namam vīrišķā apmierinātības balsī atskanēja skaļš “JAAAAAAA!”. Es nolaizīju saldo, karsto karameli no vīra dzimumlocekļa gala, jo jutu, ka arī es esmu uz eiforijas robežas. Redzēju kā Natālija un Māris sēž viens otru apskāvuši, smaida un kaut ko čukst.

– Apsēdies uz margām! – Māris, noguruma notraipīts, klusi pavēlēja.

Viņš pastiepa roku, aicinot Natāliju pienākt pie manis, un spēji iegrūda viņas seju manā kājstarpē. Viņas mēle spiedās manī iekšā. Tieši to es vēlējos visvairāk… Asi nagi klejoja pa manu muguru un ciskām… Šņācot kā kaķis saspiedu kājas tur, kur vēl nesen bija viņas vīra karstais loceklis. Es biju gandrīz galā, viņa to zināja… bet joprojām ķircinādama laizīja… Orgasmam kratot mani, nolēcu no balkona margas un saļimu uz aukstās balkona grīdas.

Mēs skatījāmies viena uz otru ar priecīgiem smaidiem mūsu sejās. Vēlāk visi apgūlāmies gultā, lai no rīta pamostos, un, nolēmuši atkārtot to, ko darījām pagājušajā naktī, sākām spēli no jauna.

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

Sekss četratā: 11 labākās pozas pāru seksam

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
8223
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3684
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2671
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2385
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
8223
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3684
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
624
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
391
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
8223
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2385
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1108
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
1195
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!