Stāstiņi  
0
559

Kaisles sula – Erotiskais stāsts

Vienmēr esmu bijusi diezgan neķītra, man patīk sekss. Ar vīru esam precējušies 4 gadus. Kaisle nav zudusi, cerams, ka arī nezudīs. Katra nakts ir kā jauns piedzīvojums, katru nakti liekas, ka viens otru iegūstam no jauna, pirmo reizi.

Dzīvojam mājā, kura pašiem jākurina, dažas dienas nebijām bijuši mājās, tas bija decembra beigās. Māja pamatīgi atdzisusi, ļoti auksts. Nebija vēlajā vakarā vēlmes to kurināt. Domājām paskatīties TV un doties gulēt. Taču, kur nu bez seksa. Tādā aukstumā mani krūšu gali bija piebrieduši, tas manī izraisīja lielāku uzbudinājumu, arī viņā. Viņš ar savām aukstajām rokām glāstīja tos maigi, kļuvu uzbudinātāka, mitrāka. Sagrābu viņa locekli, masēju to. Viņš laizīja manu pīzdiņu, ar pirkstiņiem padarbojās pa un ap to, kļuva karstāk. Jutu uzbudinājuma vilni sevī, grūdu viņu guļus un sāku sulīgi laizīt viņa locekli, tas bija mitrs, no tā galiņa plūda mitrumiņš, kas vijās manā mutē un ap to. Tas brieda, pulsēja, vēlējos to izgaršot pilnībā, viņš elsoja. Ar mēles galiņu laizīju viņa galiņu, sūkstīju to, ņēmu to mutē, cik dziļi vien varēju, tas atspiedās manā rīklē. Sūkāju to maigāk, spēcīgāk. Viņš bija pilnīgi gatavs.

Piecēlos, lai paņemtu prezervatīvu no sekcijas. Taču, kad piecēlos, mans kārumnieks mani apturēja pusceļā pie galda, uzgrūda mani uz tā, biju noliekusies uz tā, viņš mani stāvus no aizmugures vienkārši sāka drāzt. Jutu, kā viņa pārbriedušais loceklis dzenās manī aizvien spēcīgāk, jutu, kā manas sulas aptver to, kā tās vijās ap to, biju mitra, vēlējos, lai viņš ar rokām manus krūšu galus sabužina līdz pēdējam. Manas kaunuma lūpiņas to aptvēra pilnībā, es sajutu katru viņa triecienu, vēlējos, lai viņā aizpilda mani visu, jutu, cik tas ir ciets, cik piebriedis.. viņš aizpildīja mani visu. Tā sen nebiju izkratīta.

Tad viņš nomierinājās, paņēmu prezervatīvu, uzvilku to viņam.. uz viņa pārbriedušā locekļa. Uzsēdos uz tā kā jātniece, spēcīgi jāju uz viņa, tostarp arī pati pežiņa rīvējās gar viņa ādu, radot lielāku baudu man pašai. Tad viņš pagrieza mani uz vēdera, suņa pozā sāka ņemt mani, pavisam spēcīgi. Jutu, kā suloju, biju tik mitra. Viņš ar roku stimulēja manu mitro, nogribējušos klitoru, likās, ka uzsprāgšu no neizsakāmās baudas. Viņš mani drāza līdz nobeidza. Tas bija ilgi un tracinoši ideāli.

Pagāja kāds laiciņš, viņš laizīja manu pīzdiņu, gatavojāmies nākamajam piegājienam. Viņš turpināja mani drāzt, biju jau nogurusi, bet vēlējos seksu vienalga kas! Šoreiz to darījām bez prezervatīva, nenoliegšu, ka tā man patīk labāk, tad es labāk to sajūtu, arī viņš mani. Tad es jūtu viņa ādu, mitrumu. Jūtu visu daudz labāk. Pirms viņš taisījās nobeigt, iedeva man to nosūkāt. Sūkāju, līdz viņa loceklis sāka pulsēt spēcīgāk un kļuva cietāks, jutu, ka viņš tūlīt beigs. Viņš nobeidza man mutē. Viņa dzīvības sulas tecēja manā rīklē, pāri lūpām. Es tās noriju, maigi sūkādama viņa locekli. Fantastiska naksniņa, ne?

Avots: padalies.blogspot.com

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4537
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1562
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1026
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
976
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4537
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1562
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
288
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
157
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4537
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
406
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
781
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1026
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija