Stāstiņi  
0
360

Seksa stāsts: Sekss trijatā ar viņas darba biedreni

Mana mīļotā sieviete ir viena no tām, kura mīlestības dēļ darītu jebko (nu, vismaz daudz, tas noteikti). Katru reizi, kad es uzskatu kādu no viņas darbībām par “ārprātīgu”, viņa drīz vien izdomā kaut ko vēl iespaidīgāku un es nezinu, ko vēl varētu sagaidīt. Pat šoreiz…

Esam par to daudzkārt jokojuši, sēdējuši mājīgā kafejnīcā, veidojot fantāziju scenārijus par meitenēm, kas iet aiz loga, kuras šķiet skaistas mums abiem, bet es nekad nedomāju, ka varētu pārvērst to realitātē. Man pietika ar gaisīgu fantāziju un šīm sarunām, bet viņa domāja ko citu.

Kādu pēcpusdienu saņēmu īsziņu, lai, mājās nākot, paķeru kaut ko ēdamu, un tekstu: “…ja tu būsi labs, saņemsi atlīdzību…”. Es vai miru no nepacietības. Nespēju pārstāt domāt par to, ko viņa šoreiz ir ieplānojusi. Pāršķirstīju darba kalendāru – pārbaudīju, vai nebiju aizmirsis kādu svarīgu notikumu. Iztēle vienu pēc otra zīmēja karstākos sižetus un piedāvāja man tajos lomas. Es ar grūtībām varēju koncentrēties, tāpēc gatavojos doties mājās nedaudz agrāk. Pa ceļam iegriezos veikalā un paņēmu viņas mīļāko vīnu.

Pēc durvju atslēgšanas, jau ejot koridorā, jutos mazliet vīlies – nepazīstams augstpapēžu pāris nozīmēja, ka mums ir ciemiņi. “Un es?!…” kliedza manī izlutinātais bērns, atcerēdamies solījumu. Es ieslīdēju virtuvē, kur mani sagaidīja asas sieviešu smaržas un kafijas aromāts. Divas nemazgātas krūzes nodeva, ka manējā nez kāpēc iesaistījusies sieviešu sarunās, nevis… Negribēju taisīt traci, bet biju ļoti vīlies. Noliku vīna pudeli blakus jau iesāktajai un atcerējos, ka viņai šodien ir pēdējā darba diena, un tās sieviešu kurpes droši vien pieder kādai kolēģei, par kuru jau esmu dzirdējis.

Nolēmu, ka būtu interesanti viņu satikt, un vienlaikus atgādināt mīļotajai, ka esmu jau mājās un būtu laiks tikt vaļā no ciemiņa.

Vadoties pēc klusajām sieviešu balsīm, noskaidroju, kur viņas atrodas. Sākumā biju nedaudz pārsteigts, ka abas ir guļamistabā, bet ātri atradu tam attaisnojošus iemeslus – uzmanīgi pieklauvēju un atvēru durvis. Acīmredzot klauvējienu viņas nedzirdēja… Skats bija satriecošs: divas skaistas sievietes pieguļošos svārkos, smaidošas, sakrustotām kājām guļ uz mūsu gultas. Es biju tik satriekts, ka nevarēju pateikt ne vārda un steigšus aizvēru durvis.

Devos atpakaļ uz viesistabu. Tagad tālumā skanēja manas sievietes vaidi, un elpas aizturēšanas pauzes lika nojaust, kas tur notiek. Mana iztēle auļoja savā vaļā un ķermenis attiecīgi reaģēja. Ieslēdzu televizoru, lai novērstu uzmanību un, iespējams neapzināti, pagriezu skaļāk. Es nespēju noticēt tam, kas notiek manā guļamistabā. Pēc brīža telefona signāls aizslaucīja manus mēģinājumus nomierināt auļojošo cunami, un kājām lika notirpt viens vienīgs vārds uz ekrāna: “Nāc.”

Es piecēlos un devos tur, kur mani aicināja, lai gan manas domas plosījās kā vētra. Ar tādu pašu pārsteidzošu mieru es atvēru durvis, un tur, mūsu plašajā gultā, gulēja divas skaistas sievietes ar sārtiem vaigiem un apmierināti smaidīja. Viņu kailos ķermeņus sedza tik vien kā viegla sega. Ieraugot mani, kolēģe bija nedaudz apmulsusi, bet manējā ātri pārņēma kontroli pār situāciju: viņa satvēra draudzeni aiz zoda un iegāja dziļā skūpstā, lai viņa par mani pilnībā aizmirstu. Bet es nekur negāju, un sajūta zem jostasvietas man atgādināja par vēlmi pēc iespējas ātrāk ielēkt gultā.

Meitenes glāstīja viena otru tā, kā es biju iztēlojies savā trakākajā fantāzijā. Jau pēc mirkļa manējā bija virspusē un, atsedzot savu izliekto dupsi, glāstot draudzenes augumu, viņa slīdēja arvien zemāk, kārdinoši tuvojoties man. Es bez vilcināšanās notupos, satvēru viņu aiz gurniem un sāku darīt to, ko viņa darīja savai draudzenei. Nojautu, ka vieta, kur tagad klīst mana mēle, jau iepriekš bija apmeklēta.

Elsojošais duets nebija vienīgais, kas mani tracināja – es jutu, ka viņa manās rokās arvien vairāk trīc, muskuļi pulsē un mani džinsi kļūst arvien ciešāki. Aizmirsis, ka esmu šeit tikai kā viesis, steigšus atvēru bikšu priekšu un, labi notēmējot, vienā pēkšņā kustībā iedūru savu daiktu tur, kur tikko pabija mana mēle. Nekādu negatīvu reakciju, tikai atsaucīgas gurnu kustības. Viņa bija tik karsta un slapja, un abas daiļavas tik kaislīgi skūpstījās, ka es jau zināju, ka ilgi neizturēšu.

Mani labi pazīstot, arī viņa to nojauta. Gribēju uz brīdi paņemt mazu pauzi, taču viņa pagriezās pret mani un, stingri satverot manu pēcpusi, sāka laizīt manu pulsējošo locekli. Nepagāja ne mirklis, kad arī draudzene pievienojās. Pāris franču skūpsti manu acu priekšā – divas veiklās mēles glāstīja viena otru un mana ķermeņa jūtīgākās vietas. Tādu baudu iepriekš nebiju piedzīvojis, bet vēlmi izbaudīt sevi paātrināja tuvojošais orgasms. Drīz vien, it kā nedzirdami vienojoties, viņas abas reizē paskatījās uz mani. Tas bija viss, kas bija vajadzīgs. Uz kaķeņu izvirzītajām mēlēm izšļācās mana karstā sēkla.

Seksa stāsts : Negaidītā brīvdiena

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
5494
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2332
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
1440
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1390
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Stāstiņi  
11
5494
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2332
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
412
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
244
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
0
1440
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
11
5494
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
695
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1253
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija