Stāstiņi  
1
392

Negaidītā brīvdiena: Erotiskais stāsts

Man negaidīti tika piešķirta brīvdiena. Nebija laika kaut ko plānot, es tikai gribēju nedaudz pagulēt un atvēlēt laiku sev. Tā arī izdarīju. Es nedzirdēju, kā Māris gatavojas darbam, tikai sajutu viņa smaržu reibinošo aromātu un pat kārtīgi neatverot acis sniedzu viņam kaislīgu atvadu skūpstu. Bet varbūt es to nosapņoju…

Viņš noliecās, lai uzspiestu savai guļošajai sievai uz lūpām skūpstu, un es pieķēros pie viņa jakas atlokiem un rupji piesūcos viņa mutei. Aizraujoties elpai, es atbrīvoju viņu un pusbalsī nomurmināju: “Es tevi tagad tik ļoti gribu…” Viņš mierīgi pasmaidīja, piemiedza man un, jauku dienu novēlēdams, aizgāja. Pie sevis nomurmināju un atkal aizmigu.

***

Pamodos pēc vairāk kā stundas. Nesteidzos piecelties: lasīju grāmatu gultā, pārbaudīju e-pastus un apsolīju sev, ka neko nedarīšu. Tiklīdz mīļotais ieraudzīja mani pieslēdzamies sociālajiem tīkliem, saņēmu ziņu: “Tu taču netaisies gulēt līdz pusdienām?”. Es smaidīju no auss līdz ausij, lasot viņa ziņas par to, cik ļoti viņam skauž, ka nevar būt manā vietā, cik kašķīgi ir viņa kolēģi un cik ļoti viņš cenšas nesmaidīt, lai tikai iekļautos darba vidē. Mums bieži neatliek laika tādai pļāpāšanai.

Ieslēdzu mūziku, izritināju jogas paklājiņu, sāku vingrot, un pēc dažām minūtēm saņēmu no viņa īsziņu: “Vēl joprojām gribi mani?”. Es pasmējos un nosūtīju bildi, kurā manas krūtis ir iespiestas sporta krūšturī. “Es vingroju, netraucē.” Viņš saprata, bet turpināja traucēt. Es staipījos un centos nelēkt pie telefona, bet nesanāca. Viņš man izteica komplimentus un stāstīja, ko darīs ar manām krūtīm. Iztēlojos, iejutos… Pacēlu krūšturi un nosūtīju vēl vienu foto. Ieslēdzu telefonu klusuma režīmā un ar platu smaidu turpināju vingrot. Es viņu spīdzināju, bet ne mazāk spīdzināju pati sevi.

Kad pabeidzu vingrot un atguvu elpu, devos uz vannas istabu. Izlasīju viņa ziņas un turpināju spēli. Nofotografēju savu apakšveļu uz vannas istabas grīdas. Tad ziepjainos gurnus. Dibenu. Viņš rakstīja komplimentus un beidzot nosūtīja diezgan redzamu erekciju savās biksēs ar piedāvājumu pasēdēt klēpī. Tajā brīdī būtu atdevusi visu, lai tas notiktu. Pacēlu kāju un nosūtīju ļoti intīmu fotoattēlu. Filmēju, kā siltais ūdens tek pār manu kailo ķermeni. Mīļotais turpināja rakstīt par to, kā viņam patiktu būt pie manis.

***

Vēl silta un smaržīga uzvilku kleitu un sāku gatavot brokastis, saplānoju pusdienas. Pēkšņi satrūkos, izdzirdot, ka atslēdzas durvis. Es ieskrēju koridorā, viņš jau bija nometis jaku un rāva nost kurpes. Manu nervozo jautājumu lavīnu apklusināja viens vienīgs arguments: “Es tevi gribu!”. Nedaudz pretojos, nesaprotot situāciju, bet tiklīdz viņš noelsās, saprotot, ka neesmu pat pacentusies uzvilkt biksītes, papletu kājas un ļāvos kaislei.

Sarakstē mēs flirtējām kā iemīlējušies pusaudži, bet nu jau viņš kā rūdīts vilks rāvās zem manas kleitas. Drīz vien jau elsoju no dziļās pirkstu masāžas. Caur biksēm glāstīju viņa locekli, un, sasniedzot augstāko punktu, ar vienu kustību atpogāju viņa bikses. Viņš atkāpās un pārsteigts iepleta acis. Es metos atbrīvot viņa lepnumu un notupos, lai satvertu to mutē. Viņš paskatījās uz mani un apmierināti nopūtās, kamēr es ar entuziasma degsmi darbojos gar viņa mantību, neaizmirstot nevienu jutīgo vietu. Mīļotais atzina, ka ilgi neizturēs un lika man pagriezt dibenu.

Atspiedos pret kumodi un pavērsu savus apaļumus pret viņu. Viņš noglāstīja manu sēžamvietu ar abām rokām un locekļa galviņu, stāstot, cik es esot seksīga. Es smaidīju un neko neteicu. Man patika to dzirdēt. Es mazliet nobijos, kad viņš notupās man aiz muguras un sāka laizīt… bet ne jau manu vāverīti. Gribēju viņu brīdināt, ka neesmu gatava šādām spēlēm, taču izlaidu baudas nopūtu, kad viņš neatlaidīgi bakstīja ar mēli manā jūtīgajā vietā. Atlika tikai ļauties.

Kad es piedzīvoju kaut ko ļoti tuvu orgasmam, viņš piecēlās, un ar vienu kustību aizpildīja manu pilošo kājstarpi. Viņš stipri un dziļi kustējās šurpu turpu, un es apmierināti vaidēju, aizmirstot, ka mūs kāds var dzirdēt. Viņš turēja manus matus, skūpstīja manu kaklu, glāstīja krūtis, un nebija pārāk slinks, lai ar pirkstu galiem kutinātu manu klitoru. Viņš tik ļoti centās man izpatikt. Viņš neatlaidīgi dzina mani līdz baudas augstumiem un tieši laikā iebāza īkšķi man dupsī. Es iekliedzos no baudas, un pēkšņs karstuma vilnis pārplūda pār manu ķermeni.

Kožot lūpā, es piedzīvoju spēcīgu orgasmu. Skaļi vaidēdama un stiepjoties uz pirkstgaliem, es jutu, kā mani iekšējie muskuļi urbjas viņa loceklī. Tas bija par daudz. Viņš veikli izvilka to no manas pulsējošās spraudziņas un ar žēlabainu nopūtu pabeidza uz mana dupša. Ar velnišķīgu gandarījumu pasmaidīju sienai un nekustējos, kamēr viņš apbrīnoja savu darbu. Pēc dažiem mirkļiem viņš to noslaucīja ar papīra dvieli, ko atnesa no virtuves. Viņš noglaudīja manus apaļumus un, klusi nolamādamies, paskatījās pulkstenī: “Man jāskrien.”

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

1 komentārs

  • 19.09.2022 10:42
    Deva Vey
    0

    es arī tā gribu 😉

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4795
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1761
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1095
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1036
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4795
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1761
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
327
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
187
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4795
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
485
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
972
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
867
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!