Stāstiņi  
5
1545

Patēvs un viņa brālis – erotiskais stāsts

Kad biju pusaudze, mēdzu vasarās dzīvot laukos pie patēva brāļa. Interese par TO lietu man jau bija radusies. Šad un tad biju slepeni noklausījusies, kā vecāki mīlējas (mans patēvs bija ļoti šarmants un pievilcīgs vīrietis). Mamma vienmēr tik jutekliski vaidēja, ka man, dabiski, bija radies iespaids, ka sekss ir ļoti jauka un patīkama lieta. Taču līdz 18 gadu vecumam biju kārtīga un rātna meitene.

Vēlāk man reizēm pirms aizmigšanas bija neķītras fantāzijas par to, kā būtu, ja patēvs naktī sajauktu istabas un atnāktu pie manis, nevis pie mammas. Iztēlojos, kāds varētu būt patēva loceklis un kā tas ieietu manī. Biju pat internetā noskatījusies dažas filmas par ‘defloration porn’. Tas viss bija uzbudinoši. Bet pa dienu man bija ļoti kauns par savām nakts domām.

Es jau zināju, ka patēvs un māte izsargājas, kombinējot kalendāra metodi ar pārtraukto dzimumaktu. T.i., kad mammai tuvojās ovulācija, patēvs nebeidza iekšā. Pārējās mēneša dienās viņš parasti atstāju spermu mammas puncī. Es reizēm aizdomājos par to dienu pirms daudziem gadiem, kad viņš beidza mammuča klēpī vienā no viņas auglīgajām dienām un radās mana māsa (mamma man bija atzinusies, ka viņa nebija ‘plānots bērns’, kā es un vecākā māsa).

Reizēm, kamēr vecāki no rītiem brokastoja, es mēdzu neuzkrītoši ieslīdēt viņu istabā un ātri uzmest aci palagiem – reizēm uz tiem bija mitri spermas traipi… tas mani ļoti uzbudināja.

***

Bet atgriezīsimies pie tās vasaras tēvoča lauku mājās – vasaras, kad biju jau liela meitene, kas pabeigusi vidusskolu. Bija agrs rīts un tēvoča sieva bija aizgājusi slaukt govis līdz ar saullēktu. Es vēl īsti nebiju pamodusies – biju tādā kā pussnaudā. Pa miegam dzirdēju, ka atveras manas istabas durvis. Atvēru acis un ieraudzīju pie gultas stāvam sava patēva kopiju, tikai drusku jaunāku. Tēvocis bija ģērbies tikai šortos un viņa spalvainais, muskuļotais mežstrādnieka augums bija tieši man acu priekšā.

“Tu jau esi liela meitene. Mēs varētu jauki parotaļāties, kamēr Ilze slauc gotiņas”. Pateicis šo vārdus, viņš veikli ieslīdēja man blakus zem segas. Pirms paspēju ko teikt vai darīt, viņa roka jau bija zem mana naktskrekliņa – uz krūtīm. Drusku apčubinājis krūšu galus, viņš aizslidināja roku uz leju. Laikam es tajā brīdī neapzināti papletu kājas…

Nākamajā mirklī viņa pirksti jau bija starp manām kaunuma lūpiņām. “Tu neesi necik mikla, vajadzēs drusku eļļu”, viņš sacīja un pastiepās pēc kaut kā, ko laikam bija neuzkrītoši nolicis blakus gultai. “Pagriezies uz vēdera un paliec spilvenu zem gurniem,” viņš teica diezgan nepacietīgā balsī. Es paklausīju, kaut arī sapratu, ka nevajadzētu… Atkal sajutu viņa roku starp savām kājām – plauksta bija eļļaina un slidena.

https://i.pinimg.com/736x/93/44/ca/9344ca0290ab4c918cbab319702113eb--sexy-teens-sexy-girls.jpg

Jutu asu, rūgtu smaržu – tikai vēlāk sapratu, ka tas ir uzbudināta vīrieša locekļa aromāts. Tad viņa smagais augums uzvēlās man virsū un iespieda mani matracī. Vēl mirklis – un es sajutu asas, plosošas sāpes pavēderē un skaļi iekaucos. “Klusu!” viņš nikni norūca man pie auss. Un jau maigāk piebilda: “Tūlīt vairs nesāpēs.”

Jutu, kā manī sāpīgi spiežas iekšā kaut kas liels un ciets. Lai atkal nebūtu jākliedz, iekodos ar zobiem apakšlūpā. Bet tad sāpju vilnis aizplūda tikpat pēkšņi, kā uznācis. Tā vietā atnāca silts, atslābinošs reibums. Es jutu viņa spēcīgās, pakļaujošās kustības kā saulainas jūras viļņus, kas mani apskaloja no iekšpuses.

Tad viņš man diezgan sāpīgi iekoda kaklā un prasīja: “Tu taču gribi, lai tevi izpiš kā kuci? Gribi taču, vai ne? Tava pežiņa grib manu sulu?” Es klusi nomurmināju – jā… “Pacelies četrrāpus,” viņš teica un ar savām lielajām rokām pavilka manu ķermeni uz augšu. Tad satvēra mani aiz gurniem un spēcīgi rāva pie sevis. Sajutu viņa miesu dziļi sevī. Sekoja atkal rāvieni un grūdieni. Viens, otrs, trešais.

“Patīk?”

“Jā”, es vārgi nočukstēju.

“O, es zinu, tev patīk, ka tevi piš, tu esi maucīga, neķītra skuķe, kurai vajag lielu pipeli. Lielu, cietu pimpi tev vajag. Dziļi, dziļi pežā!” tā viņš sēca un šie vārdi mani reāli uzvilka.

“Es tūlīt tevi piešļākšu pilnu un sperma tecēs no tevis, kad nāksi brokastīs. Manī ir daudz spermas tavai pīzdiņai.”

Katrs vārds tika izteikts reizē ar spēcīgu grūdienu. Man sareiba galva. Sirds dauzījās kā aptrakusi, rokas un kājas trīcēja. Jutu, kā viņa miesa manī kļūst aizvien lielāka un cietāka, bet viņa elpa – aizvien sēcošāka. Un tad tas notika – viņš veica sevišķi spēcīgu grūdienu un manī iešļācās viņa sula. Mēs abi uz mirkli sastingām. Viņš izdvesa pēdējo skaļo sēcienu. Tam sekoja klusāki vārdi: “Maucīgā kuce, tu esi tik salda…”

Viņš izslīdēja no manis novēlās man blakus gultā, atstājot mani uzvilktu un neatslābinātu, bet ar spermas pilnu čožiņu. Jutu, kā viņa sulas lāses tek pa manām lūpiņām. Pagalmā noklaudzēja kūts durvis. Tēvoča sieva bija beigusi slaukt lopiņus. Nāc vien Ilzīt, uz māju, es neķītri nodomāju. Kamēr tu slauci govis, es izslaucu tava vīra labumus… tagad mana slaucenīte ir pilna, bet tava vāverīte šodien sēdēs uz diētas…

Tēvocis piecēlās no gultas, ielīda atpakaļ savos šortos un teica: “Apgriezies uz muguras un pacel ceļgalus, lai viss neiztek tik ātri. Es gribu, lai tava pežiņa vēl būtu spermaina un mikla, kad nāksi brokastīs…”

Kopš tās reizes tas atkārtojās gandrīz katru dienu. Ilze gāja uz agrajām rīta slaukšanām, tēvocis nāca uz manu istabu un atstāja manī ‘savus labumus’. Pēc tam mēs brokastojām un es bieži vien jutu viņa spermu uz saviem augšstilbiem. Ja Ilze brokastu laikā uz mirkli izgāja no virtuves, tēvocis parasti ātri ieslidināja roku zem manas kleitiņas, un, sataustījis lipīgu miklumu, apmierināti smaidīja.

***

Pēc desmit dienām man sākās mēnešreizes. Kad tēvocis no rīta atkal bija klāt, pateicu viņam par to. Viņš atbildēja, ka tad man būs jāņem mutē, jo palagus asinīm notraipīt nedrīkst (mūsu pirmajā seksa reizē asinis palika uz spilvendrānas, ko viņš vēlāk izmeta).

Viņš atgūlās gultā un aizstūma mani uz gultas kājgali – tā, ka mana galva atradās pie viņa locekļa. Plaukstās viņš satvēra manas krūtis un sāka tās spēcīgi ņurcīt. Es satvēru lūpām viņa lielo, sabriedušo gaļas gabalu un sāku to nemākulīgi sūkāt. Vai nu no tēvoča roku pieskārieniem manām krūtīm, vai arī no dīvainās sajūtas, ko radīja penis mutē, es stipri uzbudinājos un jutu, kā mani krūšu gali sabriest un pežiņa sāk kņudēt. Tēvocis baudā sēca un ik pa brīdim murmināja: “Sūkā, maucīgā kuce, sūkā, tev taču garšo mans pimpis, tev taču vajag pimpi katru dienu, tev taču gribas manu spermu, kad meņkas beigsies, es tevi atkal pisīšu kā kuci, es atkal piespermošu tavu čožu, es tevi izvālēšu kā skābeni, bet tagad sūkā, sūkā un tu varēsi nogaršot manu sēklu…” Es centos, cik varēju un pēc pāris minūtēm saņēmu pilnu muti ar lipīgām gļotām… un tomēr tas bija tik forši.

Mēnešreizēm beidzoties, viņš atkal pievērsās manai vāverītei. Es saņēmos un ieminējos viņam , ka baidos palikt stāvoklī. Viņš paziņoja, ka tas nedraudot, jo viņa vecumā, sēkla nenobriestot tik strauji, kā jaunībā. Ja vīrietim sekss esot divas reizes diena (vakaros viņš mīlējās ar Ilzi, bet no rītiem ar mani), tad nekas slikts nevarot notikt. Bet, ja man gadoties kāds cits vīrietis, tad gan es nedrīkstu viņam ļaut beigt manī. Es teicu, ka te taču neviena cita nav. Viņš tā dīvaini uz mani paskatījās un sacīja, ka to nemaz tā nevarot zināt. Visādi varot gadīties. Bet man esot jāatceras, ka mana pežiņa pieder tikai un vienīgi viņam. Un neviens cits tur nedrīkst laist savu sēklu.

https://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Love-sex-and-sexuality-30380637-500-370.jpg

Reiz es prasīju, kāpēc viņš krāpj Ilzi un sacīju, ka tas nav labi. Viņš uz mani līdzjūtīgi paskatījās un sacīja: “Naivā meitene, pasaule nav tāda, kā tu domā. Ilze man pirmā uzlika ragus jau neilgi pēc kāzām. Un zini ar ko – ar tavu patēvu, tobiš ar manu brāli.”

Man pilnīgi sagriezās galva no uzzinātā… Mans patēvs un Ilze… Jā, bet laikam jau es nebiju vienīgā, kas sapņoja par šo vīrieti.

***

Vēl pēc pāris nedēļām Ilze uz trim dienām aizbrauca pie radiem uz pilsētu. Pirmajā dienā tēvocis mani izvālēja trīs reizes – manā gultā, Ilzes gultā un pļaviņā pie dīķa. Bet otrajā dienā viņš pateica, ka man būs jāuztaisa kārtīgs mielasts, jo viņam atbraukšot ciemos draugi. Būšot arī alus un saunā iešana. Labu laiku pavadīju virtuvē un tad jau viņa čomi bija klāt.

Viens bija maza auguma muskuļains puisis vārdā Toļiks, bet otrs – tāds apaļīgs un smaidīgs – stādījās priekšā kā Arčijs. Visa trijotne sēdēja pie galda, dzēra alu, bet man lika viņus apkalpot – nest ēdienus, aizvākt netīros traukus, kā arī pieskatīt saunas krāsni, lai uzsilst līdz pareizajai temperatūrai.

Vienā brīdī Toļiks veikli man pabāza roku zem kleitiņas un sacīja – pupiņus parādīsi, zeltenīt? Visi nosmējās, tēvocis kaut ko iečukstēja Toļikam ausī un skaļi sacīja, ka man būs jānāk ar viņiem uz pirti, bet ne tagad – vēlāk vakarā.

Vakarā, kad jau biju uzvilkusi naktskreklu un palīdusi zem segas, ienāca tēvocis – sakarsis un sasārtis no saunas un izdzertā alus. Kas par gulēšanu? Fiksi pagriez dupsi! Viņš nokomandēja un nometa ap gurniem aptīto dvieli. Zem tā bija bija viņa lielais pimpis – jau starta gatavībā. Karstums un alkohols laikam bija licis viņa asinīm riņķot straujāk, jo šoreiz viņš beidza burtiski dažās sekundēs. Sperma bija karsta, gandrīz dedzinoša, nevis vēsa, kā parasti. Izvilcis savu miesu no manis, viņš izvilka mani no gultas un pavēlēja – tagad fiksi uz pirti. Nakstskreklu nost – tas pirtī nav vajadzīgs.

Pagalam apjukusi un no kauna sasarkusi, kaila gāju viņam līdzi. Kad viņš iestūma mani saunā, Arčijs ar Toļiku sajūsmā ieaurojās. Nu es kaila stāvēju trīs sēdošu kailu vīriešu priekšā un no samulsuma nezināju ne ko teikt ne ko darīt. “Smuki viņai ciči!” teica Arčijs. “Visa smuka,” norūca Toļiks. “Parādi pežiņu!” atkal ierunājās Arčijs. Es sākumā nesapratu, ko vēl varu parādīt, ja jau esmu kaila viņu priekšā. Tēvocis paskaidroja: “Pagriezies, noliecies, ieplēt kājiņas”. Es izdarīju, kā viņš lika un jau nākamajā mirklī sajutu Arčija un Toļika rokas savā kājstarpē.

“Eu, tev tak sperma tek no čozas!” iesaucās Arčijs.

“Veči, atceraties, tikai es drīkstu beigt viņai iekšā”, tēvocis paziņoja. “Bet vispirms lai jaunkundze atslābst un iedzer ar mums”.

Mani nosēdināja uz brīvās lāvas un pasniedza lielu alus krūzi. Es dzēru un domāju, kas nu būs. Man priekšā sēdēja trīs kaili tēviņi, kas smaržoja pēc iekāres. Bija skaidrs, ko viņi vēlas. Es redzēju viņu lielās, smagās kules un peņus, kuri pamazām vērtās aizvien lielāki un sāka slieties uz manu pusi.

Pēc ātrā seksa ar tēvoci atkal biju uzbudināta, bet neatslābināta… un man gribējās turpinājumu. Izdzēru gandrīz visu alus krūzi vienā rāvienā. Veči tik smaidīja un čubinājās ap saviem krāniem.

“Arčij, tu pirmais. Vecākiem cilvēkiem priekšroka”, pēc brīža teica Toļiks.

“Ok, ejam”, sacīja Arčijs un izvilka mani pirts priekštelpā, kur stāvēja plats dīvāns.

“Nāc nu”, viņš sacīja, “Nevilksim garumā, man sen nav bābas bijis, tu jau redzi, kā izslējies”.

Viņa krāns tiešām bija gluži vai vertikāli sacēlies, bet izmēros gan nebija nekāds dižais. Kāds saimnieks, tāds suns, es bezkaunīgi domāju par Arčija nelielo augumu. Gribēju jau gulties uz dīvāna, bet Arčijs papurināja galvu: “Nāc šurp, nafig to dīvānu, ķeries man ap kaklu”. Un viņš strauji satvēra mani savās muskuļotajās rokās un pacēla uz augšu.

“Izplet kājas!” Es paklausīju un jau nākamajā mirklī viņš mani uzmauca uz sava locekļa. Kaut arī neliels, tas iegāja dziļi manī. Sagrābis mani aiz gurniem, viņš ar spēcīgiem rāvieniem mauca manu pīzdiņu uz savas pipeles. “Tikai nebeidz iekšā”, es nočukstēju. Atbildes vietā sekoja vēl spēcīgāki rāvieni. Izdzertais alus pastiprināja manu uzbudinājumu un Arčija spēcīgais tvēriens lika krūšu galiem saslieties un pežiņai kairinoši iekņudēties. Vēl daži spēcīgi rāvieni un tad pēķšni Arčijs mani atgrūda no sevis un palaida vaļā. Es attapos nosviesta uz dīvāna, taču vēl pēc pussekundes no Arčija izšļāčās varena sēklas strūkla un notašķīja man seju un krūtis. Redzēju, ka viņa smagā, sēklas pilnā kule, kas vēl pirms mirkļa saunā izskatījās kā pierietējis govs tesmenis, nu ir sarāvusies mazā, stingrā čokuriņā.

“Uuuuh… bļe, tik forši”, Arčijs nosēcās un nošļuka uz dīvāna man blakus. Vienu roku viņš ielaida man kājstarpē, bet ar otru izsmērēja uz manām krūtīm trāpījušo spermu, ieziežot krūšu galus, plecus un kaklu. Vēl pēc mirkļa jutu, kā viņa pirksti, samitrināti manā sulā, ieslīdēja man starp dupša vaigiem. “Nē, nē, tā nē!” es nomurmināju un atrāvos sānis. “Kāpēc ne?” viņš jautāja patiesi izbrīnīts. “Nepatīk? Tur ir jūtīga vietiņa, tici man, būs forši. Galvenais, atslābsti. Pag, es tev vēl alu iedošu…”

Bet kamēr viņš gāja pēc alus, no pirts iznira smags un sasārtis Toļiks. Uzreiz ievēroju, ka arī viņa pipele ir liela un drukna, ar spilgti sārtu galviņu. Toļiks apsēdās man blakus, maigi noglāstīja vaigu un teica: “Gulies nu, es tevi palutināšu”.

Atgūlos un aizvēru acis, domās jau jusdama viņa drukno puļķi sevī. Bet tā vietā es sajutu maigas, miklas lūpas uz saviem krūšu galiem. Tās labu laiku rotaļājās ar maniem krūtsgaliem, kamēr viņa rokas glāstīja man gurnus un augšstilbus. Tā bija tik jauka sajūta, ka es iekunkstējos no baudas.

“Un tagad palutināsim tavu pežiņu,” viņš maigi nočukstēja man pie auss. Vēl mirklis – un viņš jau skūpstīja un laizīja manu vāverīti, ar mēli ik pa brīdim ieslīdēdams manī, lai pēc mirkļa atkal izslīdētu un pieskartos klitoram. Man galvā viss sagriezās. Tas bija neaprakstāmi…

“Cik tu labi to dari!” es čukstēju.

“Vai esi gatava pipelei? Cietai, resnai pipelei?” viņš pēc brīža jautāja.

“Jā! Jā! Jā!” es kaislīgi viņam atbildēju.

Viņš uzvēlās man virsū, ieslīdēja manī un sāka man skūpstīt kaklu. Kustības bija maigas, bet pārliecinātas. Mirklī, kad viņa puļķa gals atdūrās pret manu dzemdes kakalu, bet pipeles pamatne piespiedās manam klitoram, es aizlidoju kosmosā… kad attapos, viņš vēl aizvien bija manī.

“Patika?” viņš smaidot jautāja.

“Ļoti patika… gribu vēl!” es klusi nočukstēju.

“Nē, tagad mana kārta. Es padrāzīšu tevi drusku stiprāk un tad beigšu tev uz punča. Sarunāts? Un drusku vēlāk mēs uztaisīsim 69. OK?”

Man atlika tikai piekrist. Toļiks uzcēla manas kājas sev uz pleciem un ar kādiem desmit spēcīgiem grūdieniem nonāca līdz galam. Arī viņš paklausīja manam tēvocim un nebeidza iekšā. Bet man tā gribējās, lai viņš būtu palicis manī.

Pēc tam mēs atkal sēdējām saunā. Tēvocis mani nosēdināja izplestām kājām, lai visi trīs draugi varētu tīksmināties par manu sulīgo pežiņu, un lika man spēlēties ar klitoru. “Skat, kā viņai ciču gali saslienas!” “Skat, kā lūpiņas briest un veras vaļā!” “Skat, kā tā kuce sulo!” iereibušie veči cits caur citu sauca, skatoties manu ‘priekšnesumu’.

Toļika apsolītais 69 tā arī nepienāca. Tā vietā tēvocis man lika visiem trim pēc kārtas pasūkāt un tad aizsūtīja mani gulēt. Protams, es jutos pazemota un izmantota, bet tomēr arī apmierināta un priecīga. Biju uzzinājusi, cik dažādi ir vīrieši un cik jaukas izjūtas var sniegt pat šāds maucīgs, pazemojošs sekss, kurā tev liek justies kā verdzenei, bet kā sasodīti seksīgai verdzenei.

***

Atlikušajā vasaras daļā viss turpinājās, kā iesācies. Gandrīz katru rītu tēvocis ienāca manā istabā ‘uz vienu fikso’. Es gulēju zem viņa un sapņoju par Toļika maigajiem pieskārieniem un 69, ko viņš man palika parādā.

Pašās augusta beigās tēvocim bija kaut kur uz pāris dienām jāaizbrauc kopā ar sievu. Māja tika atstāta manā pieskatīšanā. Izrakņāju visus tēvoča papīrus un datoru, cerībā atrast Toļika telefonu vai e-pastu. Nekā. Arī FB viņu atrast neizdevās. Ko lai dara – dzīve nav rožu dārzs, visi sapņi nepiepildās…

Jutos uzmesta – ovulācija nāca virsū kā tanks, bet es sēdēju mājās viena. Gribējās, lai mani kāds kāds izpiš kā kuci – vienalga, tēvocis, Toļiks, Arčijs vai jebkurš cits…

Kamēr tā trinos un berzējos pa istabu, izdzirdu, ka pagalmā iebrauc auto. Izrādās, mamma ar patēvu atbraukuši apraudzīt, kā meitai klājas pie tēvoča. Pie stūres mamma, jo patēvs tā pavairāk ierāvis kādā krogā pa ceļam. Patiesībā jau braukuši kaut kur citur, bet tad atcerējušies, ka tēvoča māja pa ceļam. Tagad pārsteigti, ka tēvoča nav un es viena pati pa māju. Paēvam bija līdz labs konjaks un viņš turpināja pa glāzei iedzert, kamēr es taisīju vakariņas. Pa starpu viņš pazvanīja tēvocim un sarunāja, ka viņi var palikt pa nakti, jo rīt tēvocis ar Ilzi būs atpakaļ.

Es arī iedzēru pa glāzei konjaka un manas domas kļuva aizvien neķītrākas. Zināju, ka patēvam parasti gribas mīlēties, kad viņs ir ierāvis. Tā arī bija – kā vecāki aizgāja un guļamistabu, tā sākās nepārprotamas skaņas. Es klausījos mātes orgasmos un uzbudinājos ne pa jokam. Pēc trešā ‘O’ māte sāka lūgties, ka gribot gulēt un čukstēja, ka patēvs pabeigt varēšot rīt.

Es stāvēju aiz durvīm un klausījos, un mana pacietība tika atalgota. Pēc kāda brīža patēvs iznāca no istabas un gāja pačurāt, kaut ko pa šmigu pie sevis murminot. Kad viņs nāca atpakaļ, es izniru no kakta un ātri ierāvu viņu savā istabā. Pirms viņš attapa, kas notiek, es jau biju satvērusi plaukstā viņa locekli un enerģiski to ņurcīju. Dažu sekunžu laikā tas izlējās kā bāka, bet patēvs tikai nomurmināja: “Trakais skuķi, ko tu dari?”

Es viņam iečukstēju ausī: “Izpis mani kā mammu, izpis mani kā Ilzi!”

“Galīgi dulla”, izdvesa pēc konjaka un seksa smaržojošais vīrietis un mēs abi ievēlāmies gultā. Vēl pēc mirkļa viņš jau bija uz manis un manī. Biju dzirdējusi, ka veči reibumā vai nu beidz ļoti ātri, vai arī tieši otrādi – ilgi netiek līdz galam. Daļai, protams, šmigā nestāvot vispār. Bet tas nebija šis gadījums. Manī bija milzīga, cieta pipele, kas enerģiski kustējās un plosīja manu miesu. Ilgi un saldi. Arī šļāciens bija karsts un spēcīgs…

Tā nu šajā naktī piepildījās manas visneķītrākās fantāzijas. Mana pežiņa izbaudīja arī otra brāļa spermu un man bija tik ļoti, ļoti labi!

5 komentāri

 • 12.08.2021 23:21
  o0o00
  0

  rēcīgi pa vidam. kopumā labs stāsts +++

  • 16.08.2021 02:56
   Kaut kas
   0

   piekrītu 😀

 • 17.09.2021 17:18
  sviesc
  0

  Sviests

 • 01.12.2021 19:51
  sieviete
  0

  ir ok

 • 24.03.2023 07:00
  Misguidedscout
  0

  Garlaicīgi…apnika lasīt…

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
6042
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2925
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1846
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
1797
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
6042
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2925
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
307
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis
Stāstiņi  
6
496
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
6042
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
1797
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
850
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1380
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija