Stāstiņi  
2
881

Jaunais kaimiņš – Erotiskais stāsts

Bija vēls sestdienas vakars, kad es pirmo reizi ieraudzīju, kā sava dzīvokļa durvis ver mans jaunais kaimiņš. Pavisam nesen biju ievākusies jaunā dzīvokļu kompleksā un pagaidām izskatījās, ka lielākoties tajā dzīvoja vecāki cilvēki un precēti pāri ar maziem bērniem. Tās neapšaubāmi bija pārmaiņas, salīdzinot ar manu iepriekšējo dzīvesvietu, kur vēlas nakts ballītes bija ikdiena, un kur svešinieki regulāri nodarbojās ar nelikumībām mūsu vāji apgaismotajos gaiteņos. Patiesībā tā arī bija vienīgā lieta, pēc kuras es ilgojos, jo es tur biju uzaugusi un biju iemīlējusi šo alternatīvo dzīvesveidu.

Es izbaudīju uzdzīvi un pārkāpumus, un vienmēr vēlējos un biju spējīga atrast gribošu partneri. Vislabāk man patika jaunieši, kuri lepojās ar savu seksuālo tieksmi un kuriem bija stingrs, gluds ķermenis. Viņu jaunības augstprātība bija tik uzbudinoša, ka es mūžību varētu klausīties viņu stāstos par visām tām apburošajām sievietēm, kuras ir bijušas ar viņiem, atmiņas par seksu ar bārā satiktajām svešiniecēm, un “zināšanas” par to, kā novest sievietes līdz kliedzošām baudas virsotnēm. Bet mana mīļākā daļa bija tā, kurā es viņus starp palagiem “salauzu”, atstājot paliekošu rētu viņu jūtīgajos, nenobriedušajos prātos.

***

Tajā mirklī, kad es pārlaidu skatienu pār viņu, es zināju, ka viņš būs nākamais. Viņam bija tuvu 30 gadiem, tumši mati, tumšas acis un pārsteidzoši sejas vaibsti. Ģērbies melnā uzvalkā, viņš izskatījās kā tikko atgriezies no prestiža pilsētas kluba. Pēc viltīgā skatiena, kas nepārprotami tika veltīts man, uzreiz kļuva skaidrs, ka viņš apzinās, cik pievilcīgs viņš ir. Mans jaunais kaimiņš bija jauns vīrietis, kurš, iespējams, bija bijis ar simtiem meiteņu, kuras sacentās par viņa uzmanību, un tenkoja par to, cik ļoti viņām paveicies, ka ir pārgulējušas ar viņu. Es vēroju, kā mans kaimiņš pagriež atslēgu un ieiet savā dzīvoklī, kamēr ap viņu gaisā virmoja šķietama klusa juteklība.

Mēs reizi pa reizei satikāmies vestibilā, pārmijām īsas sarunas, un nemanot uzzinājām viens par otru arvien vairāk un vairāk. Nav brīnums, ka viņam bija tāda pati personība, kāda tā parasti ir visiem izskatīgajiem – apburoša augstprātība, asprātīgi jociņi, uz kuriem es nezināju, kā reaģēt – smieties vai apvainoties. Vienu vārdu sakot – pilnīgs kretīns, – bet es nevarēju novērst no viņa acis. Nekaitīgs inteliģences un kaisles sajaukums padarīja šo personu par pilnību, ieintriģējot mani un izskaidrojot, kādēļ tik daudzas sievietes viņa rokās zaudēja saprātu. Viņš bija pilnīgs „ienīsti-drāz”. Čalis, kuru katra sieviete grib atšūt bezkaunības un egoisma dēļ, taču dziļi iekšienē lūdzās, lai viņš viņas izmanto tikai sava prieka gūšanai.

Es viņam izdabāju ar viltīgu flirtēšanu, pārliecinoties, ka viņš zina, ka es negrasos būt labā meitenīte, kā arī netaisos ļaut viņam izslīdēt caur maniem pirkstiem. Tikmēr spēju vien sapņot par viņa stingro, jauneklīgo ķermeni, kas iegrūsts manā gultā, un es, kāri riju viņa locekli… skrāpējumu pēdas, kas rotā viņa ādu. Tā tiešām būtu skaista spēle. Man labi pazīstama spēle…. Šo skaisto, jauno vīriešu drāšana, lai kaut ko pierādītu.

***

Nepagāja ilgs laiks, kad visas domas kļuva par realitāti, un es jau biju pie viņa durvīm. Viņš mani paaicināja iekšā, ielēja pāris dzērienus, un mēģināja uzsākt sarunu. Bet mēs abi zinājām patieso iemeslu, kādēļ es tobrīd atrados tur….

Es satvēru viņa rokas, piespiedu tās sev un noskūpstīju viņu. Es netērēju laiku, taisot viņa krekla pogas pa vienai – es to atplēsu un tas ātri noslīdēja no viņa pleciem. Mana mēle haotiski kustējās viņa mutē, un es virzīju savas rokas zemāk, lai atvērtu viņa bikses. Viņa loceklis spiedās ārā no džinsiem, un es negaidot notupos uz ceļiem, ārkārtīgi gribot to dabūt mutē. Nevarēju vien sagaidīt, kad izgaršošu to! Mana mēle maigi slīdēja pāri peņa galiņam, savācot pirmās saldās lāses.

Viņš atlieca galvu uz aizmuguri un nopūtās, kad es ņēmu arvien vairāk un vairāk peņa starp savām lūpām. Turoties pie sienas, viņa drāzieni paātrinājās ļoti strauji, līdz viņš sāka pist mani, cik dziļi vien spēja. Kad viņš spēcīgi saņēma manus matus dūrēs, manas siekalas sāka tecēt pār viņa sēkliniekiem. Stiepjoties atpakaļ, lai varētu tās laizīt un sūkāt, es aptinu savu mēli ap viņa daikta pamatni. Mirklī, kad es jau zināju, ka viņš ir gatavs eksplodēt, es samitrināju savu pirkstu un ieslidināju to dziļi viņa dibenā. Viņš ievaidējās, es paņēmu viņa locekli atpakaļ mutē un ļāvu drātēt savu seju. Starp viņa ciešā ānusa skāvienu un locekļa nodarbināšanu manā rīkle, viss, par ko es biju spējīga domāt, ir tas, cik skaists viņš ir un cik ļoti es gribu viņu sevī.

Es atgrūdu viņu no sevis un pajautāju, vai viņš ir gatavs labam nodrāzienam. Viņš netērēja laiku, dodot man atbildi – kaimiņš novilka manu kreklu, krūšturi, tad apvija rokas ap manām krūtīm, stingri tās saspiežot. Viņa mēle kā izbadējusies laizīja manas krūtis, kamēr otra roka taisīja vaļā manas bikses. Vienā vēzienā visas mūsu drēbes bija nomestas uz grīdas un viņš nogrūda mani uz gultas. Viņa skarbums mani uzbudināja, un es jutu karstumu no viņa ķermeņa, kad viņa rokas satvēra manus plecus.

Mūsu acis aizvērās, viņš iegrābās ar zobiem manā kaklā un ļāva pirkstu galiem atrast manu klitoru, glaudot to un liekot tam degt. Pēc tam viņš iebāza divus pirkstus nu jau manā slapjajā vāverītē. Viņš drāza mani ar pirkstiem tik ilgi, kamēr mani ceļi sāka ļodzīties un es sāku lūgt viņu izbeigt. Tā likās kā stundām ilga baudpilna spīdzināšana, līdz viņš beidzot apstājās….

***

Viņš man pavēlēja nostāties uz visām četrām un gatavojās ieiet manī, berzējot savu daiktu pret manu pilošo, mitro pežiņu. Es vaidēju, jo viņš mani spīdzināja, ieejot manā sāpošajā atverē tikai ar pašu galiņu. Un tad, bez brīdinājuma, viņš ievadīja manī savu jauneklīgo locekli visā tā garumā.

Es noliecu galvu uz priekšu, bet viņš parāva to atpakaļ, turot mani aiz matiem, un turpinot drāzt arvien dziļāk. Viņš turpināja mani drātēt, stiprāk un ātrāk, līdz es vairs nespēju tikt līdzi savai elpai. Es vaidēju unisonā ar viņa pisieniem, kas strauji veda mani līdz orgasmam. Kad man likās, ka es vairs nespēšu to izturēt, viņš izņēma savu draudziņu no manas kājstarpes un iebāza to dziļi manā anālajā atverē. Es rāvos uz priekšu, un viņa sēklinieki sāpīgi sitās pret maniem dibena vaigiem. Stiepjoties uz apakšu, lai palutinātu savu piebriedušo klitoru, es pēkšņi sajutu skrāpējumus uz savas kailās miesas.

Vai tas tiešām notika realitātē? Vai šis jaunais vīrietis tiešām pakļāva mani, kā es to biju darījusi ar visiem citiem? Spēlējot šo svelmainā seksa un sāpju spēli, lomas tika pamainītas vietām, un viņš turpināja drāzt mani bez jebkādas žēlastības. Un es to dievināju! Viņš turpināja pist manu pēcpusi un es jutu sviedrus, kas pilēja uz manas muguras, kā arī to, kā viņa daikts stiepa manu atveri platumā. Daži dziļi un sāpīgi grūdieni mani noveda līdz ekstāzei, un tajā pašā brīdī beidza arī viņš, piepildot mani ar savu karsto spermu. Es sabruku uz gultas, izbaudot pēdējos viļņus no visintensīvākā orgasma, kādu es jebkad biju izjutusi. Jutu viņa smago elpu uz savas ādas un to, kā viņš lēnām izvilka locekli no mana dibena un ļāva saldajam šķidrumam notecēt starp maniem augšstilbiem.

***

Pārliecoties man pāri, viņš pārbrauca ar mēli manai drebošajai miesai un masēja savu nu jau ļengano locekli savās rokās. Es knapi varēju kustēties, mans ķermenis dega un tirpa no galvas līdz kājām. Kad viņš atliecās prom no manis, es piecēlos un pieķēru viņu skatāmies uz mani ar ļaunu smīnu sejā. Kaimiņš strauji satvēra manas plaukstas locītavas un, turot tās kopā aiz manas muguras, pajautāja, vai tas ir tas, ko es biju gaidījusi? “Protams, ka jā!”, es nodomāju, piecēlos no gultas un savācu savas mantas. Es ātri apģērbos un devos uz izeju…

Vairāk erotisko stāstu lasi Sekss.lv.

2 komentāri

 • 21.04.2022 23:18
  Maija
  0

  Lasot šo stāstu .. es pati uzbudinājos nedaudz .. Es zinu vienu paņēmienu kā esot vienatnē var iegūt orgasmu (mm)

  • 22.04.2022 01:09
   LJ
   0

   es ar
   tikai es zinu 7 paņemienus 😀

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1077
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1024
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
315
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
183
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
476
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
940
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1077
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija