Aktualitātes  
13
535

Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados

No kurienes vīriešiem rodas pusmūža krīze, un kas viņiem patiešām ir vajadzīgs? Izpētīsim vīriešu vajadzības dažādos vecumos pēc Maslova vajadzību piramīdas principiem. Ar vecumu mēs maināmies, un mainās mūsu attiecības ar tuviem cilvēkiem. Patiesībā katrs vīrietis vēlas pilnīgi dažādas lietas. Nemainīgs paliek tikai viens – visi vīrieši vēlas mīlestību.

ko vēlas vīrieši

20 gadi: “Kāda skaistule! Es vēlos viņu iegūt un…. arī viņas draudzeni!”

Kad testosterona hormoni plūst gandrīz no ausīm, jauneklis rūpējas par vienu lietu – slāpē savu seksuālo apetīti. Divdesmit gadi ir periods, kad mūžīgās uzticības zvērests iztvaiko ļoti ātri. Puišiem šis ir triecienu, vilšanās laiks, kā arī neskaitāmu mēģinājumu periods iepazīt sievieti.

Šajā vecumā vīrieši redz sievieti kā ģeogrāfijas mācību grāmatu: jaunās sievietes – nezināmās Vidusāzijas valstis, senatnīgi skaisti meži, kur piekļūt ir apgrūtinoši. Ar skaistu meiteni jauki parādīties sabiedrībā, un viņa, visdrīzāk tikai sāk iegūt pieredzi attiecību veidošanā. Tieši ar viņu risks tikt salīdzinātam ar citu, līdzinās nullei, jo viņa vēl īsti nezina, ka var būt arī savādāk. Tomēr, komunicējot ar šādām skaistulēm, jaunietis bieži vien apdedzinās, nododas melanholijai un saprot, ka skaistums nav svarīgākais. Lai gan līdz galam samierināties ar to, nevēlas. Šādos gadījumos, protams, sievietes visu kontrolē; viņu rokās ir pats svarīgākais, kas nepieciešams karstasinīgajiem jauniešiem – skaistums un sekss.

ko vēlas vīrieši

20-30 gadi: “Pastāsti man par sevi jeb īstā seksa periods“

Kad beidzas trakais hormonu periods, vīrieša prātā nostiprinās ideja par to, ka sievietei bez skaistuma ir arī prāts. Viņš apzinās, ka mīļotā var būt patīkama kompanjone ar vilinošu izskatu un dzīves pieredzi. Komunikācija ar sievieti vairs neattīstās pēc principa: “Es esmu skaistulis, un tu arī tā neko”. Šāds uzskats no skaistā dzimuma puses tiek uzņemts ar nicinājumu, jo blakus ir vajadzīgs ne tikai izskatīgs, bet arī inteliģents, uzticīgs un stiprs vīrietis. Šāds dzīves vērtību pārvērtēšanas brīdis (krīze) dažiem nāk ļoti sāpīgi, līdztekus ar bailēm un nepārliecinātību par sevi. Izdzīvojot šo periodu, daži kļūst par izteiktiem vecpuišiem, citi – par pieaugušiem un saprātīgiem vīriešiem.

Intimitāte pārstāj būt par izcilu notikumu, tā pārvēršas par abpusējas baudas aktu. Gadījuma sekss vairs nešķiet tik aizraujošs, jo ir vajadzība pēc psiholoģiska noskaņojuma un emocionālas stimulācijas. Sievietes arī zina dažus trikus un ir apzinājušās savu seksualitāti, spēj noformulēt, ko sagaida no partnera. Reti kura sieviete ir tik naiva, ka neapzinās vīriešu finansiālo un laika ieguldījumu attiecību veidošanā. Galu galā, abu dzimumu ambīcijas augt reizē ar vajadzībām.

Kāpēc vīrieši šajā vecumā precas? Pirmkārt, viņi meklē stabilitāti un komfortu. Galvenais laulības iemesls vienmēr ir mīlestība un vēlme iegūt regulāru seksuālo partneri. Vēl ir tik daudz jāpaspēj: karjeras izaugsme, finansiālā stāvokļa uzlabošana un atbalsts ģimenei. Tas viss prasa daudz laika un pūļu, lai vēl meklētu vienas nakts sakarus.

35-45 gadi: “Pamēģināsim savādāk”

Diemžēl lielākā daļa vīriešu atzīst, ka šajā vecumā mājas dzīve paliek garlaicīga, sieva zaudē iekārojamākās sievietes statusu pasaulē, bet kļūst par tuvu draugu, kurš būs līdzās mūžīgi. Cīnīties un iekarot vairs neko nevajag, tāpēc savas ambīcijas vīrietis realizē citur.

Tajā pašā laikā vīrieša galvā rodas dažādas domas – no attiecību pārrāvuma (labākajā gadījumā, brīvprātīga izvēle) līdz dažādiem eksperimentiem gultā. Taču ideālā gadījumā – ne jau gultā vispār, jo “sekss gultā” kļūst par procesu bez satricinājumiem, uguņošanas prieka, jaunām izjūtām.

Šajā vecumā hormonu līmenis neatgriezeniski iet lejup, un līdz ar to arī seksuālā vēlme. No sievietēm parasti tiek sagaidītas dažas lietas – vairāk iecietības un mazāk prasīguma.

45 – 55 gadi: “Nākamreiz būs labāk, es apsolu”

Kritiskais vecums, kad vīrieši meklē jaunas emocijas, kas nostiprinātu viņu sociālo statusu, neatkarīgi no tā, ka turpinās samazināties hormoni. Iespējams, šajā brīdī viņiem ir diezgan pamatotas bažas par “vīrišķību” – vēlme pēc seksa joprojām ir, taču ir jāpieliek zināmas pūles un jāsāk pastiprināti rūpēties par savu veselību. Attaisnojums, ka “vecums ir tikai skaitlis”, zaudē savu spēku, jo galu galā, ir daudzi faktori, kas var negatīvi ietekmēt vīrieša potenci. Sievietēs, bieži vien ir vēlme redzēt labāko draugu un sabiedroto, ar intimitātes piedevu. Vīrietis cenšas kļūt par cilvēku, kurš visu jau zina un saprot: garastāvokļa maiņas, vilšanās, humors, vēlme pabūt vienatnē un apcerēt savus panākumus.

Ja vīrietis šajā vecumā izlemj šķirties, viņš bieži vien saprot, ka šis ir nepareizs lēmums, un varētu taču atgriezties pie savas sievas ar atzīšanos: kļūdījos, tā nemaz negribēju. Bet tik lielu izmisuma soli sper tikai daži, jo klusa un mierīga dzīve kļūst par prioritāti.

ko vēlas vīrieši

55 gadi un vairāk: “Darīsim tā, kā vēlies tu”

Daži vīrieši savu vecumu prot nest ar bezrūpīgu vieglumu līdz brīdim, kamēr neapzinās šaušalīgo realitāti – mani 16 jau sen aiz kalniem un neatgriezīsies nekad. Priekšā var redzēt jaunās desmitgades ceļu, kas ir neviesmīlīgs un draudīgs. Tagad visas lietas, ko tik ļoti gribējās – uzmanību, gādīgumu, romantiskos žestus un kopīgu atvaļinājumu – droši var saņemt. Šajā vecumā vīrieši sāk izjust patiesu laimi, par to, ka var dot prieku savai sieviete. Priekšplānā parādās sava veida “izpirkšana” par jaunības grēkiem: par nodarītajām sāpēm, greizsirdību, nodevību. Šķiet, ka viņi vēlas saņemt grēku piedošanu jau iepriekš pirms nokļūt vīriešu paradīzē. Tomēr bailes no vecuma kļūst arvien lielākas, un acis meklē jaunus un tvirtus sievietes ķermeņus. Dievs zina, ko viņi darīs ar šiem ķermeņiem, jo gadi vairs nav tie, piemēram, ja restorānā redzam sirmu vīru ar jaunu modeli, kas izskatās pēc viņa meitas, tad šajā savienībā nav viss tik vienkārši. Viens labums gan ir – šādas meitenes neprot lamāties ar tik briesmīgiem vārdiem: ateroskleroze vai prostata, jo viņām tas viss ir svešs.

13 komentāri

 • 30.05.2021 18:41
  Hugo
  0

  Jāatzīst, ka pirmie 4 gadu desmiti +/- atbilst patiesībai. Skatīsiemies, kas būs tālāk.

  • 31.05.2021 09:42
   Olafs
   0

   Es ļoti ceru, ka tālāk nebūs tā, kā tur aprakstīts 😀

 • 31.05.2021 23:48
  Olga Volga
  0

  Jo vecāks vīrietis, jo labāk. Nesalīdzināsi to, kā izturas 20-gadnieks un kā kungs 50 vai 60 gados. Attieksme pret sievieti (gultā) mainās tikai uz labu. Viss ir par un ap viņas baudu. Tiešām, kā tāda jaunības grēku izpirkšana. 🙂

  • 01.06.2021 15:03
   Anna
   0

   Pilnībā piekrītu Olga Volga komentāram!!!

   • 01.06.2021 23:35
    tanja
    0

    varbūt jums, dāmas, vienkārši ir paveicies ar vīriešiem 😀 😀

   • 02.06.2021 11:09
    edmundsons
    0

    Es laikam piederos vel pie pirmaa XD

 • 02.06.2021 23:54
  janis
  0

  DIEZGAN PRECĪZI

 • 03.06.2021 00:14
  woop
  0

  Edmundson – tad jau tev no šī raksta ir ko pamācīties. Kā dāmas komentāros raksta – dari to ko 60 gadīgie darītu un būsi zirgā 😀

 • 03.06.2021 07:11
  bufzis
  1

  Nu nez
  Var jau buut ka jauniibaa vajag kaartiigi izpisties jo var gadiities ka vecumdienaas sieva pieprasiis daudz bet pasham nebuus ne gribeeshanas ne veeleeshanaas

  • 03.06.2021 13:35
   Anna
   0

   Nu neticu, ka šajā situācijā nav vidusceļa!

 • 01.07.2021 12:40
  Queen4u
  0

  Ir arī tādi, kuriem neatkarīgi no vecuma ir gan gribēšana, gan varēšana!! 🙂 🙂

  • 05.07.2021 12:42
   ...
   1

   tikai tādi ar lupu jāmeklē 😀

 • 26.04.2023 07:33
  Lielais Kristaps
  0

  Šis reāl ilabs raksts! Un diezgan precīzs, jāsaka…. Nedaudz biedējoši 😀
  Eh, jāizbauda, kamēr var. Nu vismaz reizi gadā!!! 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7258
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4611
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
2
3182
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
1786
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
444
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
685
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
535
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
309
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
4611
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
325
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
318
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
502
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā