Aktualitātes  
1
76

5 iemesli, kāpēc sievietēm nepieciešams vairāk seksa nekā vīriešiem

Sieviešu libido mēdz būt svārstīgs, un to ietekmē dažādi faktori. Hormonālās izmaiņas, grūtniecība, hroniskas slimības un citi faktori nosaka, kādas būs sievietes seksuālās vēlmes. Libido spēcīgi ietekmē arī sociālās un kultūras normas. Pētījumi ir atklājuši, ka videi ir daudz lielāka ietekme uz sieviešu attieksmi pret seksu nekā vīriešiem. Paturot to prātā, aplūkosim dažus uz pētījumiem…

Sieviešu libido mēdz būt svārstīgs, un to ietekmē dažādi faktori. Hormonālās izmaiņas, grūtniecība, hroniskas slimības un citi faktori nosaka, kādas būs sievietes seksuālās vēlmes. Libido spēcīgi ietekmē arī sociālās un kultūras normas. Pētījumi ir atklājuši, ka videi ir daudz lielāka ietekme uz sieviešu attieksmi pret seksu nekā vīriešiem. Paturot to prātā, aplūkosim dažus uz pētījumiem balstītus iemeslus, kāpēc sievietēm sekss ir vajadzīgs vairāk nekā vīriešiem.

Sievietes var piedzīvot vairākus orgasmus

Jā, atšķirībā no vīriešu dzimuma sievietes var piedzīvot vairākus orgasmus. Vīriešiem vienā vakarā iegūt vairākus orgasmus var izrādīties daudz grūtāk.

Sievietes ir atvērtākas dažādiem uzbudinājuma veidiem

Atšķirībā no vīriešiem, sievietes ir atvērtākas dažādām uzbudinājuma iespējām. Kādā pētījumā vīriešiem tika parādīti vīriešu-vīriešu, vīriešu-sieviešu un sieviešu-sieviešu seksa attēli. Vīrieši visvairāk bija sajūsmā par pēdējiem diviem variantiem, un pirmais pārsvarā nešķita uzbudinošs. Tomēr, parādot sievietēm vienus un tos pašus attēlus, atklājās, ka viņas bieži iepriecina visi trīs varianti.

Pieskārieni, sarunas un pēc tam sekss

Sievietes vispirms izveido saikni un tikai tad nolemj mīlēties, nevis otrādi. Savukārt vīriešiem tieši pēc seksa ir vēlme tuvāk iepazīt otru personu. Sievietes šajā jomā ir piesardzīgākas. Viņām vispirms ir vajadzīgi pieskārieni un sarunas, un tikai tad sekss.

Pusmūža problēmas

Pusmūža sievietēm ir vairāk seksuālo vajadzību nekā sievietēm vecumā ap 20 gadiem. Tieši tā - saskaņā ar zinātni, tas ir tāpēc, ka viņas izjūt menopauzes sākumu un baidās, ka viņu libido drīz vājināsies.

Augstākas prasības

Kad sievietes izvēlas partneri (ko viņas dara ļoti rūpīgi), ideja par attiecībām neaprobežojas tikai ar seksu. Partneris ir jāizvēlas pareizi, lai ar viņu būs iespējams piepildīt visas sievietes seksuālās vēlmes un ne tikai.

1 komentārs

  • 07.09.2021 18:28
    Oreo
    0

    laimigas sievietes - vairaki orgasmi pec kartas izklausas super…

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2997
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1337
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
885
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
143
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
129
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
7
100
Kāpēc sievietes krāpj?
Aktualitātes  
7
95
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
217
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
121
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
89
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss