Aktualitātes  
0
207

Jautri fakti par seksu, kurus zinās tikai retais

Vai zināji, ka vīrieši par seksu domā vidēji 19 reizes dienā, bet sievietes 10 reizes dienā? Portāls hellodoctor.com atklāj pikantus un jautrus faktus par seksu.

1. fakts: Ceļojot sekss ir jautrāks

Mēdz teikt, ka ģimenes, kuras vakariņo kopā, ir spēcīgākas. Varam ieviest arī jaunu teicienu – pāri, kuri ceļo kopā, izbauda labāku seksu. ASV Tūrisma aģentu asociācija veica pētījumu, kurā atklājās, ka pāriem, kas vismaz reizi gadā atpūšas kopā, ir labāka seksuālā dzīve.

Aģentūra aptaujāja 1100 pieaugušos, no kuriem 77% teica, ka viņi katru gadu atpūšas kopā un ir ļoti apmierināti ar savu intīmo dzīvi. 66% aptaujas dalībnieki uzskatīja, ka viņu seksuālā dzīve ir lieliska ne tikai kopīgu ceļojumu dēļ. Starp citu, romantiku var atgriezt ne tikai ar garām brīvdienām, bet arī ar kopīgiem īsiem nedēļas nogales izbraucieniem.

fakti par seksu

2. fakts: Dzeriet pietiekami daudz ūdens

Ūdens ir nepieciešams visam ķermenim, un izrādās, ka tas ir arī lieliska orgasma noslēpums. Apmēram 60% cilvēka ķermeņa sastāv no ūdens un citiem šķidrumiem. Ir vieglāk piedzīvot orgasmu, ja ķermenis nav dehidrēts.

3.fakts: Kuru valstu iedzīvotāji nodarbojas ar seksu visvairāk?

Kāds prezervatīvu ražotājs, balstoties uz pārdoto prezervatīvu statistiku, paziņoja, ka tos pārsvarā patērē grieķi, kam seko brazīlieši, poļi un krievi.

4.fakts: Ķirbju aromāts kā afrodiziaks

Lai cik dīvaini tas neizklausītos, tā esot patiesība. Uzņēmums “Smell and Taste Treatment” un Pētniecības centrs Čikāgā ir secinājuši, ka ķirbju smarža izraisa vīriešos seksuālu uzbudinājumu, stimulē asins plūsmu uz dzimumlocekli un pastiprina orgasma sajūtu.

5.fakts: Cilvēki ir kā delfīni

Dzīvniekiem sekss ir paredzēts tikai reprodukcijai, taču cilvēkiem tas ir arī veids, kā izjust seksuālu baudu. Uzminiet, kurš dzīvnieks vēl no seksa vēlas iegūt ko vairāk? Jā, tie ir burvīgie delfīni.

6. fakts: Seksa laikā tiek veikti 100 līdz 500 grūdieni

Droši vien būtu grūti atrast kādu, kurš seksa laikā skaitītu dzimumlocekļa iekšā-ārā kustības. Taču Karaliskā biedrība Open Science nesen ziņoja, ka dzimumakta laikā vidēji tiek izdarīti 100 līdz 500 grūdieni.

7. fakts: Sieviešu orgasmi ir ilgāki

Sieviešu orgasms ilgst vidēji 20 sekundes, savukārt vīriešu orgasms vien 6 sekundes. Sieviešu baudas akts ir trīs reizes ilgāks un viņas biežāk piedzīvo vairākus orgasmus pēc kārtas. Tā teikts vīriešu veselības iestādes Roman ārsta Maikla Reitāna rakstā.

8. fakts: Sēklas ejakulācijas ātrums

Saskaņā ar Kinsija institūta datiem vidējais spermas ātrums ir 45 kilometri stundā.

9. fakts: Klitors ir kā mazs penis

Mazulim augot mātes dzemdē, klitors veidojas no tiem pašiem audiem, no kuriem veidojas dzimumloceklis. Vīrieša embrijā dzimumloceklis veidojas no testosterona, un, ja testosterona nav, veidojas klitors. Dzimumlocekļa galva un klitors pat ir diezgan līdzīgi – ja tos stimulē, tie palielinās, jo tajos ieplūst asinis.

fakti par seksu

10. fakts: Just skumjas uzreiz pēc seksa ir normāli

Gadās, ka pēc seksa izjūtat skumjas vai pat dusmas? Ar to saskaras ne mazums cilvēku, lai gan sekss ir bijis satriecošs. Neuztraucieties – šim stāvoklim ir medicīnisks nosaukums: “post-coital disforija”. Šīs emocijas var parādīties arī pēc masturbēšanas. Nav pilnībā saprotams, kāpēc tā notiek, taču dažreiz tas var būt seksuālas traumas vai hormonālo izmaiņu dēļ.

11. fakts: Cilvēkiem ar jutīgu ožu ir izteiktāka seksuālā dzīve

Ja jūsu oža ir ļoti jutīga, iespējams, gultā izbaudīsiet neparastāku baudījumu un sajūtas. Sievietes ar jutīgu ožu piedzīvo izteiktākus orgasmus nekā sievietes ar mazāk jutīgu ožu. Smaržas mudina ātrāk piedzīvot orgasmu, turklāt tas ir spēcīgāks. Smaržas nav tikai aromātiskas sveces vai ēteriskās eļļas, tās ir arī ķermeņa smaržas dzimumakta laikā.

12. fakts: Neuzticīgi vīrieši seksa laikā var piedzīvot sirdslēkmi

Slepens romāns var sniegt ne tikai vairāk adrenalīna, bet arī vairāk stresa. No zemapziņas nepazūd nemiers, vainas sajūta un bailes tikt pieķertam, kas palielina sirdslēkmes risku, raksta The Journal of Sexual Medicine.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2216
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?