Padomi  
0
216

Ģimenes dzīve bez seksa: 3 galvenie iemesli, kāpēc tā notiek

Ģimenes dzīve bez seksa ir diezgan izplatīta parādība. Kādu iemeslu dēļ dzimumakts kļūst retāks vai pazūd vispār?

Pārliecība, ka dzimumtieksmei jārodas spontāni

Frāze “Mīļā, kāpēc mēs nemīlējamies?” nogriež sievietes libido kā ar nazi. Jau kopš Z. Freida laikiem valda uzskats, ka ir tikai viens dzimumtieksmes veids – spontāns. Proti, cilvēks saprot, ka vēlas nodarboties ar seksu, un no šīs domas vien viņš momentā ir gatavs doties uz gultu. Tikai realitāte ir tāda, ka šādi parasti izpaužas vīriešu kaislība. Sievietes, izdzirdot no vīrieša šādu frāzi, parasti sastingst. Viņas sāk vainot sevi un baidīties, ka ar viņām kaut kas nav kārtībā, jo viņas nevar “uz sitienu” iekarst, kaut arī mīl savu partneri.

Sieviešu libido ir atšķirīgs. Viņām svarīga ir emocionālā, psiholoģiskā, enerģētiskā un fiziskā stimulēšana.

Taču bieži vien pāra maiguma izpausmes aprobežojas ar īsu priekšspēli, kas palīdz sievietei iekarst… necik. Iekāre ir jāpamodina, nevis jāpieprasa, lai tā uzliesmo ar vienu knipja sitienu.

Sievietes, kuras neizprot dzimumtieksmes mehānismu, domā, ka pietiek ar nelielu patīkamu satraukumu, lai viņas sāktu nodarboties ar seksu. Viņām nav ne jausmas, ka ir iespējams panākt pilnīgu uzbudinājumu un ka tad sekss sagādās gandarījumu un prieku, un starp partneriem dzims patiesa tuvība. Kad sievietes saprot, kā panākt maksimālu uzbudinājumu un dziļu seksuālo apmierinājumu, viņu libido kļūst spontānāks.

Centieni piedzīvot orgasmu

Attiecību sākumā sekss ir kaislīgs, jo esam atvērti un zinātkāri. Taču ar laiku partneri pārtrauc viens otru pētīt: mēs sākam domāt, ka jau pietiekami labi pazīstam viens otru un zinām, kas otram sagādā prieku. Tas nogalina kaisli, īpaši sievietēm. Dzimumakta laikā pazūd vienotības sajūta un paliek tikai gala mērķis – sasniegt orgasmu. Atdzīvinot zinātkāri un patīkamo azartu, attiecības ir iespējams atkal padarīt kaislīgas.

Emocionālās tuvības trūkums

Ģimenes dzīve bez seksa nav saistīta tikai ar intimitātes trūkumu attiecībās. Jūsu seksuālā dzīve var ciest, ja trūkst arī emocionālas tuvības. Ja jūties emocionāli atrauts no partnera, var būt grūti izveidot kontaktu seksa laikā vai baudīt to. Tas attiecas ne tikai uz sievietēm; vīrieši arī alkst pēc emocionālas tuvības.

Talkā var nākt kvalitatīva laika pavadīšana kopā – tas var palīdzēt veidot emocionālu tuvību un galu galā atjaunot arī fizisko tuvību. Pāriem ir svarīgi saprast, kāpēc sekss ir svarīgs, un to, ka seksu un tuvību var izmantot kā līmi, lai saglabātu mīlestības saikni.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4549
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1845
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1580
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1456
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
350
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
416
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
482
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
159
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
439
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
204
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
234
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
3
262
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru