Aktualitātes  
2
157

10 veidi, kā vīrieši pauž jūtas, kurus sievietēm ir grūti saprast

Vīrieši un sievietes jūtas pauž atšķirīgi. Sievietes ir emocionālākas – viņām ir vajadzīgi mīlestības apliecinājumi un romantika. Ziedi, šokolāde, komplimenti – tā sievietes iztēlojas ideālas attiecības. Vīrieši savukārt mīl savādāk. Viņu mīlestības valoda ir vienkāršāka, bieži vien bez sentimentāla maiguma. Viņu mīlestības valoda ir darbība. Lūk, 10 veidi, kā vīrietis pauž jūtas un parāda, ka ir iemīlējies līdz ausīm.

1. Pieskārieni, kas izrāda rūpes

Skūpsti un glāsti, kurus saņemam guļamistabā ne vienmēr ir mīlestības garantija. Taču pieskārieni, kas liecina par rūpēm, pastāstīs daudz vairāk. Tā vietā, lai pievērstu uzmanību žestiem ar seksuālu piesitienu, labāk pavēro viņa vispārējo uzvedību. Ja vīrietis tev pasniedz mēteli, piekārto cepuri vai matu šķipsnu, atver mašīnas durvis, viņa nodomi, visticamāk, ir nopietni. Tā vīrietis izrāda uzmanību sievietei, kura viņam patīk. Sievietes to bieži tulko kā vienkāršu pieklājību, taču padomā – vai tā dara arī pilnīgi svešinieki?

2. Visu labi atceras

Parasti vīrieši reti izceļ kādu fragmentu no sieviešu monologiem. Bet, ja vīrietim ir spēcīgas jūtas, viņš to atcerēsies – no tavas dzimšanas dienas līdz dienai, kad absolvēji universitāti. Viņš neattaisnosies ar sliktu atmiņu – viņš atradīs veidus, kā iegaumēt, kādi ziedi tev patīk, kas ir tavs iecienītais ēdiens un pat vārdus visiem taviem mājdzīvniekiem. Galu galā tieši šī vērtīgā informācija viņam vēlāk palīdzēs izvēlēties tev pareizo dāvanu.

3. Dāvanas bez iemesla

Mēs nerunājam par ziediem dzimšanas dienā, bet gan par mīļiem sīkumiem un lielākām dāvanām. Tas var būt jebkas – spontāni piedāvāts ceļojums, mīļa krūze, auskari un tā tālāk. Tas viss liecina – viņš ir iemīlējies. Vīrietis, kurš attiecībās ieliek visu savu sirdi, vienmēr izrādīs pūles un darīs to aiz pateicības. Viņš vēlas apbrīnot, iepriecināt un redzēt smaidu mīļotās sievietes sejā.

4. Līdzjūtība un padomi

Iemīlējies vīrietis prot ieklausīties sievietē. Ja zini, ka jebkurā laikā varēsi pastāstīt savam partnerim par to, kas tevi uztrauc un saņemt atbalstu, tad viņš jūsu attiecības uztver nopietni. Vīrietis, kura jūtas pret mīļoto ir spēcīgas, vienmēr spēs mierināt. Viņš izvēlēsies īstos vārdus, lai nomierinātu, nepieciešamības gadījumā ieteiks, ko darīt, vai pats atrisinās radušos problēmu.

5. Labprāt sarakstīsies sociālajos tīklos

Sociālo tīklu sarakstes pieejamas 24 stundas diennaktī. Ja vīrietis tevi neaicina sarakstīties, tas var liecināt, ka kaut kas nav kārtībā. Cilvēks, kurš patiešām ir iemīlējies, zinās visus tavu sociālo tīklu kontus un sūtīs tev jaukas ziņas arī darba laikā.

10 sunkiai moterims suprantamų būdų, kuriais vyrai reiškia jausmus ir kurie rodo, kad vyriškis iki ausų įsimylėjęs
© Shutterstock

6. Pierādīt mīlestību ar darbībām

Tu nesaņem ziedus ar reibinošu atzīšanos mīlestībā, bet tā vietā viņš taisās remontēt tavu dzīvokli? Tā tiešām ir mīlestība. Sievietes neapzinās, ka ne visi vīrieši ir romantiķi, liela daļa no viņiem ir reālisti un praktiķi, kas nesaprot, kam vajadzīgas rozes, ja nedarbojas kontaktligzda un tavam datoram nemitīgi uzbrūk vīrusi. Viņš savai mīļotajai ir gatavs nopirkt simts spuldzes, dzīt naglas, pārvietot mēbeles un pat izlīmēt tapetes. Garlaicīgi? Bet nenoliedzami no visas sirds!

7. Pārliecinās, lai tu vienmēr būtu paēdusi

Neviens jau nezina, no kurienes tas nāk – varbūt no seniem laikiem, varbūt no Luija XIV ēras. Ja vīrietim ir svarīgi tas, ko tu ēd, tā ir mīlestība. Nav svarīgi, vai viņš tevi ved uz restorānu vai gatavo pats. Vēlme pabarot mīļoto ir uzticams jūtu rādītājs.

8. Kompromisu sistēma

Mīlošs vīrietis vienmēr ir gatavs iet uz kompromisu. Piemēram, tu esi ļoti nogurusi vai apslimusi un nevari kopā ar viņu doties uz draugu ballīti? Iemīlējies vīrietis piezvanīs saviem draugiem, paziņos, ka nenāks, un paliks pie tevis. Vai varbūt vēlies nedēļas nogali pavadīt mājās, nevis dabā? Vīrietis var piekrist – piekrītot pavadīt nākamo nedēļas nogali tā, kā vēlas viņš. Sievietēm nez kāpēc viss šķiet pašsaprotami, viņas neapzinās, ka no vīrieša puses šāda rīcība ir nopietns jūtu apliecinājums. Mīlošs vīrietis iemācīsies vienoties, būs gatavs mainīt plānus, tiesa, to pašu sagaidīs arī no tevis, jo attiecības nav vienvirziena ceļš.

9. Uzslavē tevi savu draugu lokā

Mums katram ir savi vaļasprieki, varbūt kādam tie var šķist smieklīgi, bet tikai ne mīļotajam. Viņš vienmēr ar lepnumu stāsta saviem draugiem par taviem sasniegumiem un uzvarām. Viņam nebūs kauns, ka tu mācies dejot , viņš noteikti uzslavēs tavu jauno recepti vai ko citu.

No otras puses, ja viņš lūdz tevi nesatikties ar draugiem, tas ir iemesls aizdomāties, vai viņš tev ir īstā persona. Sirsnīgas jūtas ietver cieņu arī pret tavu draugu loku.

10. Iepazīšanās ar radiem

Ja esat kopā vairāk nekā gadu un joprojām neesi pazīstama ar viņa vecākiem, tas rada bažas, ka kaut kas nav kārtībā. Iemīlējies vīrietis steidz iepazīstināt savu mīļoto ar vecākiem un draugiem. Galu galā šī ir iespēja palielīties ar to, cik tu esi burvīga, pievilcīga, gudra un talantīga. Taču, ja vēl joprojām neesi satikusi viņa radus un draugus, iespējams, ka viņš tevi uzskata par rezerves variantu un gaida labākas attiecības.

2 komentāri

 • 20.05.2022 14:10
  Fiona
  0

  man vairāk par ziediem un dāvanām patīk, ja vīrietis pagatavo brokastis 🙂

 • 05.11.2022 22:01
  123
  0

  Daudziem vīriešiem ir grūtības gan aptvert, ka ir jāizrāda mīlestība, gan to izdarīt. Sievietes tūkstošiem gadu ir strādājušas pie tā, lai atrisinātu šo problēmu…

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5045
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
7
1573
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
1493
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
5
1458
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
278
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
335
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
357
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
318
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
388
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
12
357
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
0
401
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?
Aktualitātes  
0
272
Zinātnieki atklāj, kas patiesībā ir sieviešu ejakulācija jeb skvirts