Slavenības  
3
219

Viss, kas jums jāzina par “Tinder Swindler”, un krāpniecību lietotnē Tinder

Dokumentālā filma “The Tinder Swindler”, kas video straumēšanas servisā “Netflix” skatāma kopš februāra sākuma, jau kļuvusi par pasaules mēroga sensāciju.

Kāds ir sliktākais randiņš, kurā esat bijis? Vai tas ietvēra garlaicīgas sarunas un sliktu elpu? Vai arī tas bija saistīts ar to, ka jūs tikāt izkrāpta no ceturtdaļmiljona dolāru? “The Tinder Swindler” sievietēm “sliktā randiņa” latiņa ir krietni augstāka. Jaunā Netflix dokumentālā filma stāsta par bēdīgi slavenu krāpnieku, kurš, iespējams, izmantoja iepazīšanās lietotni Tinder, lai dzīvotu greznu dzīvi, vienlaikus apkrāpjot sievietes visā Eiropā.

Tinder Swindler ir Izraēlā dzimušais notiesātais krāpnieks Saimons Hajuts. Hajuts izmantoja iepazīšanās lietotnes, lai satiktos ar vairākām sievietēm, pēc tam uz viņu vārda izveidoja kredītkartes un aizdevumus, galu galā atstājot viņām nesamaksātos rēķinus.

Hajuts acīmredzot sekoja krāpšanas shēmai: viņš iepazinās ar sievietēm pakalpojumā Tinder, aizveda viņas uz dārgu un iespaidīgu pirmo randiņu (Sesīlijas Šrēderes Fjellhojas gadījumā ceļojumā ar privāto lidmašīnu) un lēnām veidoja abu attiecības, lidojot apkārt pasaulei un slepeni iepazīstoties ar citām sievietēm.

Viņa apsūdzētāji apgalvo, ka kādā brīdī Hajuts iegūs no viņām uzticību, stāstīs ka ir noraizējies, ka tepat aiz stūra atrodas viņa miglaina “ienaidnieku” grupa. Galu galā viņš nosūtīja sava asiņojošā miesassargu fotoattēlu, kuru, iespējams, bija ievainojuši šie ienaidnieki, lai radītu papildu bažas. Kad šis pamats bija likts, viņš steidzami nosūtīja ziņu katrai “draudzenei”, paziņojot, ka viņa kredītkarti nevar izmantot drošības apsvērumu dēļ, un lūgt viņai atvērt jaunu ar viņas vārdu, ko viņš varētu izmantot.

Viņš ir pavedinājis un izkrāpis jaunas sievietes un vairākās valstīs bēg no tiesas. Viņš atrod savus upurus iepazīšanās lietotnē Tinder un pēc tam pavedina tos ar ceļojumiem ar privāto lidmašīnu, luksusa viesnīcām un dārgām vakariņām. Viņas uzskata, ka satiekas ar turīgu biznesmeni, bet citas sievietes, kuras viņš ir izkrāpis, maksā par šo greznību.

SESĪLĪJAS ŠRĒDERES STĀSTS

Sesīlija Šrēdere Fjelhoja no Lillestrēmas ir viena no sievietēm, kura ir ziņojusi par viņa krāpšanu. Mēnešiem ilgi viņa uzskatīja, ka viņiem ir attiecības, un bija ikdienas kontaktā ar viņu. Viņa ir piešķīrusi piekļuvi visām īsziņām, attēliem un video, ar kuriem viņi apmainījās. Cilvēku, ar kuru Sesīlija bija attiecībās, sauc Simons Levjevs.

Pirmā randiņa laikā viņam apkārt atradās miesassargs, biznesa partneris un sekretāre. Sesīlijai šķita pārliecinoši, ka tur ir arī citi cilvēki.

VIENU NEDĒĻU PĒC PIRMĀ RANDIŅA

Sesīlija ir pārsteigta. Viņa sev jautā: “Vai es viņu vēl satikšu?” Viņi flirtē katru dienu. Nākamajā nedēļā viņš atgriežas Londonā, lai viņas atkal apciemotu.

ČETRAS NEDĒĻAS PĒC PIRMĀ RANDIŅA

Saimons saka, ka draudi viņam ir tik nopietni, ka viņš nevar apciemot Sesīliju Londonā. “Tev ir jāizvairās atstāt digitālās pēdas.” Saimons saka, ka viņa drošības komanda viņam devusi skaidrus norādījumus. Nākamajā dienā pēc viņu iepazīšanās Oslo viņš lūdz Sesīlijai par visu šo noklusēt.

“The Tinder Swindler” kopā ar Sesīlīju.

PIECAS NEDĒĻAS PĒC PIRMĀ RANDIŅA

Katru rītu Sesīlija pamostas no Saimona ziņas: «Labrīt, dārgā. Vai tu labi gulēji?” Kopš janvāra viņi ir tērzējuši katru dienu.

SEŠAS NEDĒĻAS PĒC PIRMĀ RANDIŅA

Pavasarī viņi tiekas divas reizes Amsterdamā, vienu reizi martā un vienu reizi aprīlī. Sesīlija priecājas, ka var pavadīt laiku vienatnē ar Saimonu, kuru parasti ieskauj cilvēki. Viņi runā par kopīga dzīvokļa īrēšanu Londonā, tiklīdz Saimona drošības situācija būs stabila.

DIVPADSMIT NEDĒĻAS PĒC PIRMĀ RANDIŅA

Sesīlija ir kopā ar draugiem Londonā, kad pēkšņi saņem ļoti nepatīkamu ziņu. Saimons ir daudz runājis par draudiem, taču tie šķiet daudz reālāki tagad, kad Sesīlija ir redzējusi, kas var notikt.

Saimons nosūta Sesilijai dokumentu, kam it kā būtu jāpierāda, ka viņš ir atmaksājis naudu, ko viņa viņam aizdod. Dokuments izrādās viltots.

TRĪSPADSMIT NEDĒĻAS PĒC PIRMĀ RANDIŅA

Sesīlijai šķiet, ka viņa dara visu Saimona labā, bet pretī saņem tikai naudas pieprasījumus. Lai dotu viņam pēdējo iespēju, viņa uzaicina viņu uz Oslo. Sesīlija saprot, ka nauda ir pazudusi un pieķeršanās nav abpusēja. Viņa pārtrauc visus kontaktus ar Saimonu. Sesīlija ziņo par Saimonu gan Norvēģijā, gan Anglijā. Drīz pēc tam viņa sazinās ar policiju un dalās ar savu dokumentāciju.

Vīrietis, kuru Cecīlija uzskatīja par viņas draugu, 2015. gadā tika notiesāts par lielu krāpšanu pret trim somu sievietēm. Viņa atpazīst savu situāciju somu upuru stāstos. Sesīlija bija paņēmusi kredītus desmit bankās, lai palīdzētu Saimonam.

Galu galā viena no Hajuta ilggadējām draudzenēm Eilīna Kolmena ieraudzīja VG ziņu rakstu un pagrieza to pret viņu. Pēc tam, kad stāsts kļuva plaši izplatīts, Hajutam bija jāmeklē slēpnis. Viņš vērsās pēc palīdzības pie Eilīnas, vienīgās sievietes, kura, šķiet, viņam uzticējās, taču viņa bija viņam krietni priekšā.

Kolemana galu galā pārliecināja viņu, ka viņa varētu pārdot viņa dizaineru zīmola drēbes, lai nopelnītu naudu, un vienkārši paturēja naudu, pašai izkrāpjot Tinder Swindler.

Pēc ātra detektīva darba viņa secināja, ka Hajuts lido uz Grieķiju, un sniedza varas iestādēm informāciju par savu lidojumu. Viņš tika arestēts 2019. gadā un drīz pēc tam tika notiesāts uz 15 mēnešiem cietumā par krāpšanu.

Ja vēlaties izvairīties no Tinder krāpniekiem, iepazīstieties ar “mīlestības ārsta” un psiholoģijas profesores Dr. Kellijas Kempbelas padomiem, kā izlaist iepazīšanās krāpniecību vai arī ar rakstu Tinder mājaslapā.

3 komentāri

 • 04.05.2022 13:54
  crazy_man65
  0

  ļoti interesanta dokumentālā filma, iesaku noskatīties!

 • 04.05.2022 13:55
  Janka
  2

  džeks malacis!

 • 12.07.2022 12:19
  Lielais Kristaps
  0

  Jā, laba. vienkārši čau. galvenais, ka jau atkal čalis mauc tāpat….

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  
1
998
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Slavenības  Aktualitātes  
0
815
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
732
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
0
726
Slavenību kailfoto

Komentētākie

Slavenības  
4
309
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
248
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  
4
406
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
3
199
Slavenības, kuras neatbalsta seksu pirms laulībām

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
4
406
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
0
116
Stāsts par to, kāpēc “Guns N Roses” dziesmā ir dzirdamas īstas seksa skaņas
Slavenības  Aktualitātes  
0
416
Izaicinošā PIA MIA – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
732
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika