Aktualitātes  
0
128

10 ilgtermiņa attiecību fāzes: noskaidro, kurā no tām esat jūs?

Lai gan var šķist, ka veselīgas ilgtermiņa attiecības vienmēr norit lieliski, patiesībā gandrīz katrs pāris piedzīvo kāpumus un kritumus, kā arī iziet dažādas attiecību fāzes. Šie posmi var būt sarežģīti, un jūs pat varat sākt apšaubīt savu attiecību nopietnību. Bet, ja jūs nolemjat kopīgi pie tām strādāt, jūs tiksiet tam visam cauri.

Problēma ir tā, ka ne vienmēr ir viegli pamanīt stadiju, kad tā tuvojas, jo īpaši tāpēc, ka dažādiem pāriem tās izpaužas atšķirīgi. Katras attiecības ir unikālas un dažādos laikos tiek pidzīvotas dažādas attiecību fāzes. Daži pāri var iziet cauri šīm fāzēm dažu mēnešu laikā, bet citiem katra no tām var ilgt vairākus gadus.

Protams, attiecību sākumā visi pārdzīvo medusmēneša fāzi, kurā viss šķiet viegli un jautri. Bet seko daži diezgan negaidīti posmi, pat ja jūsu attiecības šķiet ideālas.

1. Identitātes zaudēšana

Attiecībām progresējot, viens vai abi partneri var sākt justies tā, it kā viņi zaudē daļu no sevis. Tas notiek tāpēc, ka kopā tiek pavadīts ārkārtīgi daudz laika. Tas var izraisīt trauksmi. Jums abiem vajadzētu atdalīt to, ko darāt kā pāris, un jūs no jauna atklāsiet sevi. Var palīdzēt, ja kādu laiku pavadīsi vienatnē, koncentrējoties uz personīgajiem mērķiem vai varbūt atrodot dažus jēgpilnus hobijus, ar kuriem aizrauties vienatnē.

2. Detaļu aizmiršanas stadija

Pirmajās iepazīšanās dienās cilvēku aizmirst nav iespējams, jo viss šķiet jauns. Bet gadu gaitā jūs varat sākt uzskatīt viens otru par pašsaprotamu.

Pāri bieži tā dara – viņi aizmirst izrādīt pateicību, īpaši par sīkumiem. Pateicības trūkums var izraisīt atsvešinātību un nepietiekamības sajūtu. Tomēr vienmēr vari mēģināt izrādīt mīlestību savam partnerim, lai jūs abi justos atbalstīti un laimīgi. Lai attiecības būtu interesantas, ir jāpieliek pūles.

3. Attiecību fāze bez seksa

Ir daudzi faktori, kas izraisa zemu libido, tostarp trauksme, depresija, problēmas darbā, veselība utt. Tomēr daudzi pāri iziet šo posmu. Kādā brīdī pat veselīgākais pāris saskarsies ar atšķirīgām seksuālajām vajadzībām, taču veselīgās attiecībās neviens par to nevienu nevaino un neapkauno. Partneri gan pauž savas bažas, gan uzklausa otru partneri, pēc tam izlemj, kā rīkoties. Komunikācija šajā posmā ir vissvarīgākais.

4. Līdzsvara meklēšana attiecībās

Attiecības nekad nebūs vienlīdzīgas vai pilnīgi līdzvērtīgas, un ar laiku tas kļūst arvien pamanāmāks. Dažreiz vienam partnerim būs vajadzīgs vairāk uzmanības nekā otram, un šajā posmā nevajadzētu meklēt vienlīdzību. Pāri ar spēcīgu saikni ciena un atbalsta viens otru. Šādi cilvēki rūpes un cieņu pret savu partneri uztver kā kaut ko pašsaprotamu.

5. Negatīva attiecību modeļa veidošana

Ja esat kopā ar vienu cilvēku ilgu laiku, pastāv liela iespēja, ka ieslīgsiet rutīnā vai izveidosiet dažus sliktus ieradumus. Tomēr tas nenozīmē, ka jūsu attiecības neizdosies.

Visas attiecības paralēli ģenerē noteiktus uzvedības modeļus, pat negatīvus. Veselīgi pāri uzņemas individuālu atbildību un pārtrauc negatīvo uzvedību, kas dažkārt parādās. Atceries, ka, lai izveidotu negatīvu attiecību modeli, ir nepieciešami divi cilvēki, taču, lai to labotu, pietiks tikai ar vienu no jums. Labākais veids, kā to izdarīt, ir saglabāt mieru un izdomāt, kā atbrīvoties no sliktā ieraduma.

6. Bagāžas posms

Kādā attiecību brīdī jūs varat sākt atvērties savam partnerim un vairāk runāt par pagātni.

Tādas lietas kā uzticības problēmas vai bailes no saistībām var satricināt attiecības, izraisot strīdus, pārpratumus un vilšanos. Bet, ja jūs atradīsiet veidu, kā cienīt vienam otru un kopīgi rast risinājumu šai problēmai, jūs viegli tiksiet cauri šim posmam.

7. “Es tevi mīlu, bet tu man nepatīc” attiecību fāze

Atsevišķos attiecību posmos ir iespējams mīlēt savu otro pusīti, bet tev partneris var šķist ne visai patīkams. Tas notiek, ja pāris ir kopā ilgu laiku un jūtas ārkārtīgi brīvi viens otra sabiedrībā. Mēs mēdzam mainīt lietas, bet nepievēršam uzmanību detaļām. Tas ir brīdis, kad ļoti nepieciešama var sākt šķist iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, jaunu pieredžu veidošana. Tas palīdzēs atjaunot intimitāti ar partneri.

8. Paaugstinātas tuvības stadija

Attiecību sākumā lietas var šķist īpaši karstas un pikantas, taču, lai tās uzturētu, bieži vien ir jāpieliek lielas pūles.

Nebrīnieties, ja kādā brīdī jūties daudz tuvāks partnerim nekā jebkad agrāk. Attīstoties mūsu seksualitātei, tiek ietekmēta arī mūsu seksuālā funkcija, un tas veido ciešāku saikni ar partneri. Šāda saikne un aizraušanās sniedz arī iespēju meklēt jaunus alternatīvus seksuālās tuvības veidus.

9. Uzticības veidošanas posms

Ja attiecības ir veselīgas, varētu domāt, ka uzticēšanās ir dabiska. Tomēr tas ir kaut kas, pie kā ir jāstrādā jau no pašu attiecību sākuma – un nevis vienam, bet abiem kopā.

Attiecību sākums var būt kā amerikāņu kalniņi, ar augstu pievilcības līmeni, bet arī nespēju noteikt robežas un ieraudzīt sava partnera negatīvās puses. Bet pēc tam, kad tas viss ir atklāts, var sākt veidot uzticību. Tas ietver jautājumu uzdošanu, atvēršanos un tādu attiecību veidošanu, kuras jūs abi vēlaties.

Pat laimīgākie pāri piedzīvo kāpumus un kritumus un iziet cauri dažādiem attiecību posmiem. Ja atpazīsiet šīs attiecību fāzes, varat strādāt kopā kā pāris. Tādā veidā varat veidot laimīgas, noturīgas un ilgstošas ​​attiecības.

Vīrieši no viņām izvairās: šādām daiļā dzimuma pārstāvēm nav lemts izveidot nopietnas attiecības

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5302
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3713
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2206
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3713
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
843
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5302
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?