Aktualitātes  
0
196

Vīrieši no viņām izvairās: šādām daiļā dzimuma pārstāvēm nav lemts izveidot nopietnas attiecības

Šoreiz parunāsim par tām sievietēm, kuras riskē savas dzīves laikā nepiedzīvot nopietnas attiecības. Ir sievietes, kuras vīrieši nekad neuztvers nopietni. Kādas sieviešu uzvedības iezīmes noved pie tā?

Viņu interesē tikai nauda

Tādas sievietes vīriešos redz tikai savu finansiālo komponentu. Ja attiecību sākumposmā viņa nesaņem dārgas dāvanas, nekāda mīlestība viņu nenoturēs tavā tuvumā. Dažām sievietēm svarīgāk ir saņemt mīļotā cilvēka uzmanību un rūpes, bet dažām daudz svarīgāk ir saņemt materiālos labumus, un nav svarīgi, kādā formā.

Tāda sieviete pat nepaskatīsies uz vīrieti ar zemiem ienākumiem. Šāda dāma vadās pēc principa: jo dārgāka dāvana, jo vairāk uzmanības un pateicības dāvāšu viņam pretī. No šādām daiļā dzimuma pārstāvēm vīrieši izvairās, jo nopietnām attiecībām nepieciešama sirsnība, un šādām komerciālām attiecībām ar mīlestību īsti nav nekāda sakara.

Viņai ir noslēpumaina pagātne

Šāda sieviete nekad nerunā par savu pagātni, pat ja tiek uzdoti konkrēti jautājumi. Tas kļūst par nopietnu šķērsli attiecību veidošanā. Protams, ir stiprā dzimuma pārstāvji, kuri tam nepievērš uzmanību un neinteresējas par savas izredzētās pagātni, taču tādu ir ļoti maz.

Viņa nekad nelūdz palīdzību

Šāda dāma nekad neizrādīs savas patiesās emocijas. Ja viņai dzīvē ir daudz problēmu vai notiek kas nepatīkams, viņa tik un tā smaidīs un slēps savu stāvokli. Sākumā tas piesaista pretējo dzimumu, jo sieviete nenoslogo vīrieti ar savām problēmām. Ar tādu sievieti ir viegli, nav raižu, ir ērti.

Tomēr daudzi vīrieši ir pārliecināti, ka šāda veida sievietes ir pilnīgi nepiemērotas ģimenes dzīvei. Jebkuram vīrietim ir ļoti svarīgi piedalīties savas mīļotās dzīvē un palīdzēt viņai visos iespējamos veidos, tāda ir vīrišķā daba. Un ar šāda tipa sievietēm viņš vienkārši nespēs justies kā pilnvērtīgs vīrietis.

Viņa sociālajos tīklos ievieto atklātas fotogrāfijas

Neskatoties uz nopietnām attiecībām, viņa var atļauties sociālajos tīklos ievietot pietiekami atklātas fotogrāfijas. Viņai patīk vīriešu reakcija, komplimenti. Šādu sievieti vīrieši automātiski uztver kā iekāres objektu, bet neko vairāk. Reti kurš riskēs uzņemties nopietnas attiecības ar šo sievieti.

Viņu interesē tikai izskats

Šādas sievietes daudz laika velta savam izskatam. Neviens viņu nav redzējis bez spilgta grima, pieaudzētām skropstām un izsmalcinātas frizūras. Šķiet, ka tas viss ir pilnīgi normāli, bet vīriešus šādas dāmas atgrūž. Pēc vīriešu domām, šāda sieviete nespēs uzturēt mājīgu ģimenes pavardu, jo visu savu brīvo laiku veltīs tikai sev.

Vai viņu attiecībās interesē tikai sekss?

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6522
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3029
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1718
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1674
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
378
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
584
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
468
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
532
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
248
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
257
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
201
Aprēķināts, pēc cik gadiem laulībā vīrieši un sievietes sper sānsoli: vai esat jau izturējuši šo posmu?
Aktualitātes  
5
282
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss