Aktualitātes  
0
194

5 ieradumi, kas bojā tavu intīmo dzīvi (un kā no tiem atbrīvoties)

Seksuālā veselība un intīmā dzīve kopumā ir svarīgs vispārējās veselības un labklājības aspekts, taču daudzi aizraujas ar ieradumiem, kas var negatīvi ietekmēt seksu. Šie ieradumi var būt gan fiziskas rīcības, gan dzīvesveida izvēles, un tie var izraisīt seksuālo disfunkciju, zemu libido un pat sāpes. Apskatīsim, kuri 5 ieradumi bojā ikviena intīmo dzīvi, un sniegsim padomus, kā no tiem atbrīvoties.

1. Smēķēšana

Smēķēšana ir ieradums, kas var negatīvi ietekmēt daudzas veselības jomas, ieskaitot seksuālo veselību. Smēķēšana var samazināt asins plūsmu uz dzimumorgāniem, padarot erekcijas sasniegšanu problemātisku. Tas arī var ietekmēt spermas kvalitāti un samazināt auglību.

  • Ko darīt?

Smēķēšanas atmešana ir viena no labākajām lietām, ko var darīt intīmās dzīves uzlabošanas nolūkos. Tas var būt grūti, taču ir daudz resursu, kas var palīdzēt, piemēram, nikotīna aizstājterapija, konsultācijas un atbalsta grupas.

2. Nepietiekama fiziskā aktivitāte

5 ieradumi, kas bojā tavu intīmo dzīvi (un kā no tiem atbrīvoties)

Fiziskās aktivitātes ir svarīgas vispārējās veselības uzturēšanai, taču tās var arī pozitīvi ietekmēt seksuālo veselību. Regulāras fiziskās aktivitātes var uzlabot asins plūsmu, paaugstināt libido un palielināt izturību gultā.

  • Ko darīt?

Ja neesi īpaši aktīvs sportotājs, mēģini iekļaut vairāk fiziskas aktivitātes savā ikdienas rutīnā. Tas var būt tik vienkārši kā ikdienas pastaiga, braukšana ar velosipēdu uz darbu vai pievienošanās fitnesa nodarbībām.

3. Slikts uzturs

5 ieradumi, kas bojā tavu intīmo dzīvi (un kā no tiem atbrīvoties)

Slikts uzturs var negatīvi ietekmēt daudzas veselības jomas, ieskaitot seksu. Diēta, kas lielākoties sastāv no pusfabrikātiem, kas satur pārstrādātus pārtikas produktus, cukuru un neveselīgus taukus, var veicināt iekaisumu un radīt asins cirkulācijas problēmas, kas noved pie seksuālas disfunkcijas.

  • Ko darīt?

Lai uzlabotu savu intīmo veselību, koncentrējies uz uztura bagātināšanu ar augļiem, dārzeņiem, pilngraudu produktiem, olbaltumvielām un veselīgiem taukiem. Tas nodrošinās tavam ķermenim nepieciešamās uzturvielas, lai tas pareizi funkcionētu un uzlabotu asinsriti. Izvairies no pusfabrikātiem, cukurotiem dzērieniem un pārmērīgas alkohola lietošanas.

4. Stress

5 ieradumi, kas bojā tavu intīmo dzīvi (un kā no tiem atbrīvoties)

Arī stress būtiski ietekmē seksu. Tas var izraisīt trauksmi, depresiju un citas garīgās veselības problēmas, kas var ietekmēt gan libido, gan seksuālo sniegumu.

  • Ko darīt?

Lai mazinātu stresu, mēģini savā ikdienas rutīnā iekļaut stresu mazinošas nodarbes, piemēram, meditāciju, jogu vai dziļās elpošanas vingrinājumus. Noderīga var būt arī laika plānošanas praktizēšana un reālistisku cerību izvirzīšana.

5. Miega trūkums

Miega trūkums ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē seksa kvalitāti. Tas izraisa nogurumu, zemu enerģijas līmeni un samazinātu libido.

  • Ko darīt?

Lai to labotu, mēģini katru nakti gulēt vismaz 7-8 stundas. Izstrādā regulāra miega grafiku un izveido miegu veicinošu vidi, uzturot guļamistabu tumšu, vēsu un klusu.

Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6456
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2964
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1684
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1668
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
372
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
577
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
462
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
442
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
243
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
252
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
414
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
520
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?