Stāstiņi  
4
148

Mūžīgās mīlestības meklētājas – kāpēc sievietēm neizdodas izveidot noturīgas attiecības

Es pazīstu vairākas skaistas un inteliģentas sievietes, kuras neslēpj vēlmi pēc ģimenes un bērniem, taču ir viena problēma – viņām blakus nav vīrieša, ar kuru kopā pavadīt dzīvi. Protams, viņas nav nevainīgas jaunavas, vai kautrīgās meitenes, kuras guļamistabā ierobežo puritāniski noteikumi un uzskati. Dažas no viņām attiecības veido vienas pēc otrām – tās sākas kā skaista prelūdija laimīgam mīlas stāstam, bet negaidīti beidzas tieši tajā brīdī, kad saikne un romantiska apbrīna, šķiet, ir pāraugusi patiesā mīlestībā.

Kopā pavadītās kaislīgās naktis vienkārši negūst loģisku turpinājumu – iepazīšanos ar vecākiem un jautājumu: “Vai tu mani precēsi?”

Runājot ar draudzenēm, kuras vēl nav atradušas savus īstos un vienīgos, nākas pamanīt dažas likumsakarības, kas varētu izskaidrot to, kāpēc viņu attiecības bieži vien paliek tikai “sekss bez saistībām” ​​stadijā.

Jo ātrāk, jo labāk

Manai draudzenei Jolantai ir 35 gadi. Viņa ir īsta galvaspilsētas naktsdzīves dvēsele. Ja vēlos uzzināt, kur notiek karstākās nedēļas nogales ballītes, tā vietā, lai meklētu informāciju internetā, es pazvanu viņai. Jaunu restorānu atvēršana un citi pasākumi vienkārši ir viņas aizraušanās. Tur viņa iepazīstas ar visiem tiem simpātiskajiem vīriešiem, ar kuriem diemžēl attiecības nav ilgušas vairāk par dažiem mēnešiem. Kāpēc?

Man šķiet, ka iemesls ir acīmredzams: viņa tik ļoti vēlas apprecēties un dzemdēt bērnus, ka ielaiž “lielo mīlestību” savā gultā ātrāk nekā vajadzētu, jo uzskata, ka sekss ir zīme, ka attiecības ir nopietnas.

Un, kad viņa man priecīgi zvana un stāsta, ka viņš bez iemesla viņai uzdāvinājis kādu iespaidīgu dāvanu, un ka tas nozīmējot, ka drīzumā viņš spers nākamo soli, es parasti nodomāju, ka tas ir tikai smalks “paldies” par labi pavadīto laiku un mājiens par gaidāmajām atvadām.

Varu derēt, ka drīz tiksimies kafejnīcā, lai pārrunātu viņas kārtējo nelaimīgo mīlestību. Atzīšos – man jau sāk apnikt viņai skaidrot, ka vīrieši ne pārāk priecājas par sasteigtiem notikumiem un viņi labprātāk aizbēgs, nekā riskēs ar mūžīgās mīlestības zvērestu, nepārliecinoties, ka šī ir viņa īstā mīla. Neviens arī nevēlas tikt piesaistīts, ieraugot pozitīvu grūtniecības testa rezultātu, tāpēc atbildīgi vīrieši pazūd laicīgi bez jebkāda paskaidrojuma – kamēr vēl nav par vēlu. Bet mana draudzene tikmēr ir pārliecināta par pretējo – labs sekss ir vissvarīgākais, kas cilvēkus saista.

Mūžīgā vilcināšanās

Otra galējība ir tad, kad cilvēki draudzējas gadu vai ilgāk, bet joprojām nav gatavi nopietni apņemties būt kopā viens ar otru. Mana bērnības draudzene Agnese jau trīs gadus dzīvo kopā ar vīrieti. Viņiem abiem ir tuvu pie četrdesmit, bet viņi vēl nav runājuši par kāzām, un diez vai viņu dzīvē maz būs tādi svētki. “Tā ir tik nenozīmīga lieta; mīlestībai pasē zīmogu nevajag, tāpat kā oficiālu atļauju mīlēt,” bija viņas reakcija, kad mūsu bariņa jaunākā dāma dalīja ielūgumus uz savām kāzām.

Kad cilvēki bez paskaidrojuma “rokas pa tavām attiecībām”, un mēģina iestāstīt, cik labi klājas viņiem pašiem, var rasties aizdomas, ka viņi patiesībā cenšas pārliecināt citus, ka viss ir ideāli, lai gan patiesībā tā nav.

Taču pieredze rāda, ka dzīve “bez zīmoga pasē” parasti apgriežas otrādi, kad piedzimst bērni. Tādā gadījumā formalitātes pēkšņi izrādās svarīgas; vai nu no bailēm par neuzticību vai pēkšņu šķiršanos.

Tas tā nebūtu, ja mēs sev atzītu, ka visizplatītākais iemesls, kāpēc neķeramies pie šīs formalitātes, ir cerības stariņš vienam vai abiem partneriem, ka reiz tik atrasts labāks. Dažreiz tas izgaist un izrādās nenozīmīgs, jo mazuļa smaids izgaismo dzīvi. Tomēr atbilde uz eksistenciālo jautājumu: “Vai šis cilvēks ir mana nākotne – katru dienu redzēt šo novecojošo sievieti (vai vīrieti)?” Un, kas meklē kādu citu, tas atrod.

Pārpratums

Ļoti bieži cilvēki nesaprot viens otru tikai tāpēc, ka viņu uzvedība raida neskaidrus signālus, vai viņi nepareizi interpretē otra rīcību vai vārdus. Izprast cilvēku, kuru tikko satiki, nav viegli. Varbūt vissvarīgākais ir mēģināt redzēt nevis to, ko vēlaties redzēt, bet gan to, ko patiesībā nozīmē šī cilvēka uzvedība.

Dažreiz tas ir diezgan grūts uzdevums, it īpaši, ja vīrietis ir pārlieku pieklājīgs un skaidri nepasaka, ka no šīm attiecībām sagaida tikai seksu bez saistībām.

Mans bērnības paziņa reiz bija iepinies dīvainās attiecībās, kas cilvēcīgu atvadu vietā beidzās ar lielu skandālu. Viņa kolēģe tajā laikā pārdzīvoja ģimenes krīzi un apsvēra šķiršanos. Viņam tajā laikā nebija draudzenes un viņš ķērās pie savas kolēģītes “mierināšanas”. Viņa garlaicīgo ikdienu paspilgtināja pusdienu pārtraukumi, kuru laikā viņi devās uz tuvējo dzīvokli un atgriezās dzīvespriecīgi un nosarkuši. Reizēm abi palika uz “virsstundām”.

Taču brīvdienās viņš pavadīja laiku ar draugiem. Mēs visi zinājām par šo oficiālo “romānu” (viņš pats tā dēvēja šīs attiecības), kā arī viņa nostāju, proti, ka viņš neprecētu šo sievieti, pat ja viņa pamestu savu vīru. Kad jautāju, vai viņš ir pārliecināts, ka arī kolēģe šo saikni uztver kā bezrūpīgu ikdienas dažādošanu, viņš uzreiz apliecināja: “Protams, es viņai neko nesolīju.”

Kad kolēģe beidzot bija brīva, un viņu mīlestībai vairs nebija šķēršļu, viņa piedzīvoja nopietnu panikas lēkmi. “Starp mums taču nebija nekā cita, izņemot labu seksu,” viņš taisnojās. Ja vīrietis pēc dažiem randiņiem uzaicina sievieti uz “tēju” pie viņas uz mājām vai uz vietu, kur brīvi lej alkoholu, diez vai viņa galvā skanēs kāzu marša melodija. Viņš droši vien tikai izbauda dzīvi šeit un tagad.

Pat ja jūsu esat jau ilgākās attiecībās un viņš dod mājienu, ka varētu būt ērtāk palikt pie viņa dzīvoklī, nevis doties uz randiņu cauri lietum un aukstumam, taču viņš līdz šim nav jūs iepazīstinājis ar vecākiem un tuvākajiem draugiem, visticamāk, šīs attiecības nekur tālāk nevirzīsies.

Turklāt bieži vien sievietes, lai izskatītos spēcīgas un neatkarīgas, iespiež vīriešus apstākļos, kuros viņas vienkārši nesagaidīs neko vairāk kā seksu bez saistībām. Piemēram, viņas pašas uzņemas iniciatīvu, īpaši izceļ savas iespējas un statusu, piedāvājot bāros dalīt rēķinus, raida pazemojošus mājienus, izplata tenkas par precētiem draugiem. Parasti šādi viņas vēlas uzsvērt savu neatkarību, finansiālo brīvību un līdzvērtību, taču vīrieši šādā gadījumā vēlēsies ievērot noteiktu distanci. “Sekss bez saistībām” būs biežākais iznākums.

Nepatiesība

Dažreiz cilvēki lasa dažādu literatūru, klausās stāstus par attiecību veidošanu un strikti ievēro šos padomus. Kurš gan no mums nav dzirdējis, ka pirmajā randiņā nav pareizi skūpstīties, ka visi vīrieši ir cūkas, ka viņiem rūp tikai sekss, nevis jūtas, ka mīlestība ilgst trīs gadus utt.

Tiklīdz mēs šādiem padomiem uzticamies un sākam pēc tiem dzīvot, mēs pārstājam būt savas dzīves saimnieki.

Pārliecība par sevi un ieklausīšanās savā intuīcijā, iespējams, ir stabilāks laimes pamats. Tā teiktu tie, kuru mīlas stāsti šķita bezcerīgi vai sākās kā spontāns vienas nakts piedzīvojums. Arī svešas kļūdas var būt kā nenovērtējams pieredzes dārgums, ja vien tās tiek izmantotas gudri.

4 komentāri

 • 25.11.2021 23:15
  Oļegs
  1

  Neviens normāls vīrietis neļaus sievietei pirmā randiņa laikā maksāt par vakariņām vai taksi! BET, ja sieviete saka, ka pati grib maksāt par savu dzērienu, tas ir tikai pluss. Protams, kā jau teicu, normāls vīrietis tev to tāpat neļaus darīt, bet viņa acīs tas būs tāds – “Man ir vajadzīgs vīrietis, nevis cilvēks, kurš tikai apmaksā manus rēķinus.”

  • 25.11.2021 23:49
   Aivars Delveris
   0

   Pilnībā piekrītu, bet mani personīgi tracina tas, ja sievietes uzskata, ka vīrieša obligātais pienākums ir VIENMĒR par visu maksāt.

 • 26.11.2021 09:30
  pipars
  0

  man kaitina tas kas ir parak apsestas ar savu arejo izskatu. koptas – ok forsi. tadas kas stav pie spogula pusdienu un parejo dienu iet pucet nadzinus matinus un vel sazin ko – nop.

 • 26.11.2021 13:32
  Ivo
  0

  man vajag sievieti ar dzirkstelīti

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4778
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1750
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1092
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1033
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4778
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1750
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
327
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
186
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4778
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
482
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
963
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1092
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija