Padomi  
0
105

Regulārs sekss – cik tas ir nozīmīgs attiecībās?

Pētījumi liecina, ka daudzu laulību sabrukuma iemesls ir neapmierinoša seksuālā dzīve vai tās trūkums. Partneri attālinās, un no mīlniekiem kļūst par kaimiņiem. Šādās situācijās var palīdzēt regulārs sekss. Ģimenes psihologi bieži apgalvo, ka sekss padara aklu. Un patiesība vien ir – kā jūs varat būt dusmīgs uz cilvēku, kas sniedz jums prieku gultā un padara…

Pētījumi liecina, ka daudzu laulību sabrukuma iemesls ir neapmierinoša seksuālā dzīve vai tās trūkums. Partneri attālinās, un no mīlniekiem kļūst par kaimiņiem. Šādās situācijās var palīdzēt regulārs sekss.

Ģimenes psihologi bieži apgalvo, ka sekss padara aklu. Un patiesība vien ir – kā jūs varat būt dusmīgs uz cilvēku, kas sniedz jums prieku gultā un padara jūs laimīgu? Intimitāte, kopā ar laimes un baudas hormonu atbrīvošanu, liek jums uz brīdi aizmirst par partnera trūkumiem. Tāpēc pāriem, kas piedzīvo attiecību problēmas, vajadzētu regulāri nodarboties ar seksu.

Sekss palīdz partneriem mainīt attieksmi pret otru un tuvināties. Bieži vien cilvēki nevēlas runāt par problēmām attiecībās un labāk slēpj savas sāpes, nekā runā par tām. Neveltot laiku, lai atrastu kopīgu risinājumu problēmai, viņi strīdas un vaino viens otru. Tas tikai pasliktina situāciju un, galu galā, iznīcina attiecības. Kad pārim ir sekss, tie kļūst patiešām tuvi, un var dalīties jebkuros noslēpumos.

Fizisks kontakts palīdz partneriem neatdzist vienam pret otru. Laimīgā laulībā vienmēr ir vieta, kur sazināties, un šis paziņojums attiecas arī uz seksuālo dzīvi. Koncentrējieties uz savu partneri seksa laikā, runājiet par to, kas jums patīk un ko jūs vēlētos. Interesējieties arī par otra vajadzībām.

Ir pierādīts, ka pārim, kurš bieži mīlējas, ir lielāka iespēja sasniegt spēcīgas un ilgstošas attiecības. Viņi nokļūst dziļākā līmenī. Tas palīdz viņiem risināt problēmas un ātri atrast kompromisu.

Izskatot neuzticības cēloņus, pētnieki secināja, ka cilvēki, kuri liedz savam partnerim seksu, burtiski iegrūž tos laulības pārkāpumā. Regulāra mīlēšanās rada gandarījumu un tādējādi attur no vēlmes būt kopā ar citiem cilvēkiem.

Turklāt regulārs sekss ar savu partneri palīdzēs jums vairāk atvērties un nekautrēties no sava ķermeņa. Kad jūs jūtaties seksuāli pievilcīgs, tas palielina jūsu uzticību, kam ir pozitīva ietekme uz visiem jūsu dzīves aspektiem.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2490
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
1
1530
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
1
1385
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
1
554
Erotiskā pēršana – pamācība dibenu mīļotājiem

Komentētākie

Padomi  
8
221
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
6
108
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Piedzīvojumi  Padomi  
4
199
Sekss ūdenī – vai tas ir droši?
Padomi  
4
216
Anālais sekss – mīti un nepatiesības

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
1
1385
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
3
348
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
3
125
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  Aktualitātes  
0
228
Lielisks cilvēks, slikts sekss. Ko darīt?