Padomi  
0
274

Regulārs sekss – cik tas ir nozīmīgs attiecībās?

Pētījumi liecina, ka daudzu laulību sabrukuma iemesls ir neapmierinoša seksuālā dzīve vai tās trūkums. Partneri attālinās, un no mīlniekiem kļūst par kaimiņiem. Šādās situācijās var palīdzēt regulārs sekss.

Ģimenes psihologi bieži apgalvo, ka sekss padara aklu. Un patiesība vien ir – kā jūs varat būt dusmīgs uz cilvēku, kas sniedz jums prieku gultā un padara jūs laimīgu? Intimitāte, kopā ar laimes un baudas hormonu atbrīvošanu, liek jums uz brīdi aizmirst par partnera trūkumiem. Tāpēc pāriem, kas piedzīvo attiecību problēmas, vajadzētu regulāri nodarboties ar seksu.

Sekss palīdz partneriem mainīt attieksmi pret otru un tuvināties. Bieži vien cilvēki nevēlas runāt par problēmām attiecībās un labāk slēpj savas sāpes, nekā runā par tām. Neveltot laiku, lai atrastu kopīgu risinājumu problēmai, viņi strīdas un vaino viens otru. Tas tikai pasliktina situāciju un, galu galā, iznīcina attiecības. Kad pārim ir sekss, tie kļūst patiešām tuvi, un var dalīties jebkuros noslēpumos.

Fizisks kontakts palīdz partneriem neatdzist vienam pret otru. Laimīgā laulībā vienmēr ir vieta, kur sazināties, un šis paziņojums attiecas arī uz seksuālo dzīvi. Koncentrējieties uz savu partneri seksa laikā, runājiet par to, kas jums patīk un ko jūs vēlētos. Interesējieties arī par otra vajadzībām.

Ir pierādīts, ka pārim, kurš bieži mīlējas, ir lielāka iespēja sasniegt spēcīgas un ilgstošas attiecības. Viņi nokļūst dziļākā līmenī. Tas palīdz viņiem risināt problēmas un ātri atrast kompromisu.

Izskatot neuzticības cēloņus, pētnieki secināja, ka cilvēki, kuri liedz savam partnerim seksu, burtiski iegrūž tos laulības pārkāpumā. Regulāra mīlēšanās rada gandarījumu un tādējādi attur no vēlmes būt kopā ar citiem cilvēkiem.

Turklāt regulārs sekss ar savu partneri palīdzēs jums vairāk atvērties un nekautrēties no sava ķermeņa. Kad jūs jūtaties seksuāli pievilcīgs, tas palielina jūsu uzticību, kam ir pozitīva ietekme uz visiem jūsu dzīves aspektiem.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4403
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3909
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
629
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
818
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
325
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
601
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1061
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem