Padomi  Aktualitātes  
1
113

4 sieviešu tipi, no kuriem vīrieši turas pa gabalu

Kad attiecības tikai sākas, viss šķiet ideāli. Bet kādā brīdī vīrietis, kuram viņa jau bija plānojusi dzemdēt bērnus un pavadīt ar viņu kopā dzīvi līdz sirmam vecumam, vienkārši pazūd, neko nepaskaidrojot. Kāpēc?

Attiecību speciālists Lūks Makkords skaidro: “Vīrieši ir savā veidā zvēri. Primāri, tas, ko viņi pamana sievietē, ir izskats. Ja tu liksies vīrietim skaista, viņš tevi uzaicinās uz randiņu. Un kādam laikam ar to arī pietiks. Tomēr, tā kā vīrietis precīzi zina, kas viņam nepatīk, viņš ātri sāks pievērst uzmanību tavam “iekšējam saturam”. Garīgā pasaule, raksturs, ieradumi – tam visam ir nozīme. Un ar laiku tas kļūst svarīgāks par izskatu.

Attiecību sākumā un varbūt pat pirmajā randiņā ir dažas svarīgas nianses, kurām sievietei vajadzētu pievērst uzmanību, jo daži vīrieši tās uztver kā brīdinājumu, ņemt kājas pār pleciem. Un nē, tas diemžēl nemainīsies, ja vīrietis tevi labāk iepazīs.

1. Tu ceri, ka viņš būs tavs glābējs

Vīriešiem nepatīk uzņemties emocionālu atbildību, kamēr viņi nejūtas piesaistīti. Ja vīrietis uzskata, ka viņš tev ir vienkārši “vajadzīgs”, nevis tu viņu “gribi”, viņa galvā uzreiz atskanēs trauksmes signāls. Emocionāli vesels vīrietis nepiekritīs būt tavas dzīves un dvēseles tukšuma piepildītājs.

Iespējams, būsiet daudzkārt dzirdējuši pretējo, taču vīrietis nesapņo glābt sievieti no viņas nelaimīgās dzīves. Viņš vēlas būt kopā ar cilvēku, kurš pat bez viņa var būt laimīgs un dzīvot pilnībā. Tas nav infantilisms vai nenobriedis prāts. Viens ir palīdzēt tam, kuram jau esi pieķēries un ar kuru esi attiecībās, taču pavisam kas cits, ir piedzīvot to attiecību sākumā. Tas vīrietim šķiet atbaidoši.

2. Tu vēlies aizmirst bijušo

Neviens vīrietis nevēlas būt aizstājējs. Ja esi šķīrusies vai ir izjukušas ilgtermiņa attiecības, negaidi, ka kāds nabadziņš piekritīs tevi mierināt. Vīriešus piesaista sievietes, kuru dzīve ir sakārtota. Pat ja ne līdz galam, galvenais, lai viņas tiek veiksmīgi galā ar dažādām situācijām. Šādas sievietes zina, ko vēlas no dzīves, ir pārliecinātas un nebaidās palikt vienas. Ja tu meklē vīrieti, jo tevi biedē vientulība, potenciālie fani to “izlasīs” tavās acīs un ātri pazudīs.

3. Tu esi drāmas karaliene

Vīrieši ar emocijām tiek galā sliktāk. Psiholoģijas pētījumi ir pierādījuši, ka sievietes jūtas izpauž daudz spēcīgāk. Vīrieši ienīst dramatiskas emocijas, jo viņi nezina, ko ar tām iesākt. Kad sieviete jautā: “Kā tu domā, kurp ved mūsu attiecības?” vīrieti pārņem negatīvas emocijas, ar kurām viņš nezina, kā tikt galā. Kad kāda dāma saceļ pamatīgu greizsirdības scēnu vai saka: “Tu viņai pievērs vairāk uzmanības nekā man,” viņš nezina, kā reaģēt. Un viņam ir vieglāk no tevis atbrīvoties, nekā izskaidrot šo “drāmu”.

Attiecību sākums ietver iepazīšanos, kopīgas izklaides, emocionālās tuvības veidošanu. Tomēr, ja sieviete sāk vērtēt potenciālā partnera ieguldījumu attiecībās jau no pirmās dienas (nedēļas, mēneša), gaidot vairāk, nekā vīrietis var piedāvāt, maz ticams, ka viņš paliks šādās attiecībās.

4. Tu neesi pašpārliecināta

Ir tāds teiciens: “Ja tu netici sev, kāpēc lai citi to darītu?” Ja tu neuzticaties sev, savām darbībām, neviens vīrietis šo plaisu neaizpildīs. Vai tev pastāvīgi ir nepieciešams apstiprinājums, ka tu izskaties lieliski, proti audzināt bērnus un dievišķīgi gatavo? Vīrietim apniks, ka tu par to gribēsi dzirdēt nepārtraukti. Nekas nav tik uzbudinošs kā pašapziņa. Ko mēs varam piedāvāt potenciālajam partnerim, ja necienām sevi kā personību?

Secinājums. Sievietes ir brīnišķīgas, bez tām vīrieši neizturētu. Tiesa, bez vīriešiem viņas var labi iztikt. Ja tev pašlaik nav partnera, tas nenozīmē, ka tas noteikti jāatrod un jāpārvērš meklējumi pēc prinča baltā zirgā par savas dzīves mērķi. Dzīve būs daudz labāka, ja to neaizēnos nemitīgais skrējiens pakaļ vīrietim. Sievietes ir pārsteidzošas būtnes. Sāciet baudīt dzīvi un visi vīrieši būs pie jūsu kājām.

1 komentārs

  • 22.10.2021 12:02
    crazy_man65
    0

    nevaru nepiekrist..

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4458
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1825
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1574
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
6
1531
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
13
215
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
271
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
306
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
284
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
431
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
194
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
334
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
5
193
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss