Aktualitātes  
0
423

Biežākie meli, ko sievietes stāsta gultā

Jums šķiet, ka sievietes mīlējoties stāsta patiesību? Diemžēl neatkarīgi no tā, cik ļoti jūs tam negribētu ticēt, nav nekas neparasts, ja viņa melo jums acīs skatīdamās. Lūk, biežākie meli, ko daiļā dzimuma pārstāves saldi klāsta, nododoties mīlas priekiem.

Stoned Sex: Are Hands-Free High Orgasms Real?

“Es beidzu!”

Tie, iespējams, ir visizplatītākie ar seksu saistītie meli. Sievietes ir iemācījušās ne tikai pārliecinoši izrunāt šos divus vārdus, viņas arī visprofesionālākajā veidā atdarina orgasmu, apžilbinot pat ārkārtīgi pieredzējušu mīļāko. Skaidrs ir viens – vīrietis vēlas ticēt šiem meliem. Galu galā, ja sieviete sasniedz orgasmu, kamēr ir ar jums, jūs esat lielisks, un, ja tas netiek piedzīvots, tad viņai, iespējams, ir problēmas – viņa ir stresa pilna vai vienkārši viņai ir iesnas. Galu galā, jūs esat patiešām foršs! Citādi nemaz nevar būt.

“Bez šaubām, izmēram nav nozīmes!”

Diemžēl tas tā nav – izmērs ir diezgan svarīgs. Jo lielāks dzimumloceklis, jo vairāk sievietes nervu galu tas sasniedz. Jo mazāks ir dzimumloceklis, jo aizrautīgāk meitene mēģinās pierādīt savam partnerim, ka izmēram nav nozīmes. Par laimi, papildus dzimumloceklim daba ir apbalvojusi jūs ar rokām, kas var būt ne mazāk noderīgas seksā.

https://www.chicagotribune.com/resizer/fwd4i0Mr67A4XfPIApEGyDNKcKQ=/415x276/top/arc-anglerfish-arc2-prod-tronc.s3.amazonaws.com/public/UP3FPAJNY5F3JE4GSNNTATGAI4.jpg

“Es nekad neesmu sapņojusi par seksu ar diviem vīriešiem – es neesmu perversa!”

Vīrietis ir baudkārs radījums ar visām tiesībām izbaudīt dzīves priekus. Sievietei savukārt vajadzētu apmeklēt muzejus un pēc tam apprecēties, tāpēc viņas morālajam tēlam jābūt mirdzošam un nesamākslotam. Tomēr katra sieviete vismaz simt reižu ir domājusi, kā viņa justos, kļūstot par galveno orģijas varoni.

“Man vēl nekad nav bijis tik labi ar kādu citu!”

Tas ir tikai kompliments, neņemiet šos vārdus par pilnu. Visticamāk, tā ir tikai balva par jūsu piepūli. Tomēr, ja meitene neatlaidīgi atkārto šo frāzi un pieprasa seksu vēl un vēl, var gadīties, ka jūs patiesībā esat īsts zvērs.

“Tu man esi trešais”

Parasti, kad sievietei jautā, cik daudz seksuālo partneru viņai ir bijis (kāpēc lai vispār kāds kādam to jautātu?), viņa izmetīs kādu viencipara skaitli. Šis skaitlis parasti ir no viena līdz pieciem. Ja partnere ir ļoti godīga un viņai nepatīk melot – no pieciem līdz desmit. Patieso seksa partneru skaitu nezina pat viņas tuvākā draudzene. Nemaz nerunājot par to, ka meitenes mēdz samazināt šo skaitu visdīvaināko iemeslu dēļ, piemēram, “iekļaušu tikai tos, ar kuriem es pārgulēju savā deklarētajā adresē” vai “Pēteris neskaitās, jo viņš ir muļķis”.

Things I've Never Tried in Bed

“Es nekad iepriekš neesmu to darījusi”

Šo frāzi var attiecināt uz jebkura veida seksa aktu – tas ir vēl viens veids, kā jūs iepriecināt. To sakot, meitene cenšas partneri iepriecināt, pārliecināt, ka viņam ir dots tas gods vadīt pieticīgo, nevainīgo princesi cauri aizliegtās kaislības bīstamajiem labirintiem. Ja jūs patiesi ticētu meitenes stāstiem, rastos iespaids, ka pirms jums viņas seksa dzīve bija tikai garlaicīgu misionāru pozu piepildīta.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2156
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
463
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
717
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
554
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
329
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
0
348
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
335
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
492
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?