Padomi  Aktualitātes  
1
109

4 vīriešu tipi, no kuriem sievietes labāk turas pa gabalu

Pagājušajā nedēļā noskaidrojām 4 sieviešu tipus no kurām turēties pa gabalu, bet šoreiz ir vīriešu kārta, kuri ir tie vīrieši, no kuriem labāk turēties pa gabalu? Šoreiz, iedvesmojoties no “Glamour” un “Elitedaily”, izvirzījām četrus vīriešu tipus, no kuriem labāk izvairīties un par vīru neapņemt. Vīrietis nemainīsies. Tāpēc, sievietes, esiet uzmanīgas, ja sastopaties ar kādu no…

Pagājušajā nedēļā noskaidrojām 4 sieviešu tipus no kurām turēties pa gabalu, bet šoreiz ir vīriešu kārta, kuri ir tie vīrieši, no kuriem labāk turēties pa gabalu? Šoreiz, iedvesmojoties no “Glamour” un “Elitedaily”, izvirzījām četrus vīriešu tipus, no kuriem labāk izvairīties un par vīru neapņemt.

Vīrietis nemainīsies. Tāpēc, sievietes, esiet uzmanīgas, ja sastopaties ar kādu no sekojošiem vīriešu tipiem:

Kolekcionārs

Ir viegli iemīlēties nobružātā donžuānā un aizpildīt viņa vakanto sievietes vietu. Turklāt vīrieši, kuri vēlas sievietes kolekcionēt, lieliski pārzina maigā dzimuma psiholoģiju un spējīgi to apspēlēt visdažādākajos veidos – no žēluma līdz bailēm, mātes instinkta… Bet! Cilvēki nemainās.

Un ja mīlas biogrāfijā ir daudzas neuzticīgas attiecības un viņa telefons pilns ar dažādu “zaķu” un “saulīšu” numuriem, tev laiks ņemt kājas pār pleciem.

Ja tāds vīrietis apprecēsies, nekas nemainīsies. Sieva var radīt ģimenes atmosfēru, kurā viņš jutīsies svarīga personība, un vajadzība pierādīt savu nozīmību nedaudz mazināsies.

Pieķerti nozieguma vietā, tādi vīrieši vainas sajūtu nejūt. Ja sieva var izturēt vīra sānsoļus un ja viņus saista vēl kaut kas bez seksa, laulība ir iespējama. Tāpēc labāk tādu tipu jau iepriekš «izskaitļot» un izlemt, vai viņš jums ir piemērots. Un nekādiem zīda halātiņiem vai ruļļiem matos te nebūs nozīmes

Manipulators

Pēc pirmā randiņa viņš nogaidīja pāris dienas un tikai tad uzradās, noslēpumaini paskatījās, apskatījās un pēc tam ballītē aizgriezās, it kā jūs pat nebūtu pazīstami. Viņš pazūd un atkal uzrodas, spēlē spēlīti “karsts – auksts”, vienā brīdī tevi kritizē, nākamajā – apber ar komplimentiem.

Mednieka un medījuma spēlīte reti kad beidzas ar īsta romāna sākšanos – šīs manieres taču nekur nepazudīs.

“Nevarētu teikt, ka viņa ir manipulētāja, drīzāk šantāžētāja,” ar smaidu uz lūpām stāsta Valters (24) par sava brāļa draudzeni. “Ja viņa būs nolēmusi kaut kur doties, tur arī viņi dosies, jo visam vienmēr būs arguments, “bet tad, kad tu…”. No sākuma to tā nesapratu, bet tagad, kad esmu to sapratis, esmu pieradis, un man tas liekas normāli – katram ir savi niķi.

Zaudētājs

Mēs barojam sevi ar ilūzijām, ka nestrādājošs un sevi nerealizējis pieaudzis vīrietis ir maskēta lielā iespēja. Bet, lai cik grūti to būtu atzīt, trīsdesmitgadīgs bezdarbnieks par 30 miljonu īpašnieku nekļūs.

Neveiksminieks nenozīmē tikai cilvēku, kas ilgstoši ir bez darba, tas norāda uz noteikta veida raksturu.

Neveiksminiekam patīk racionalizēt savu bezdarbību ar kādu dīvainu ideoloģiju, piemēram, “visi bagātie ir zagļi”

Protams, ne visiem ir jābūt galvu reibinošai karjerai un milzīgam rēķinam bankā. Bet neveiksminieki atšķiras ar to, ka viņiem skauž citu izdošanās, veiksme, viņi neieredz visus un visu, viņi netic sev un vienkārši nemāk nopelnīt naudu. Pat nedaudz.

Ar vienu sievieti viņš izšķīrās, jo viņa aizbrauca dzīvot uz Ameriku, ar citu – jo viņas vecāki viņu nepieņēma, bet vēl kāda viņu piekrāpa… Visas viņa attiecības beidzas neveiksmīgi.viņš tic saldām pasakām, ka sievietei viņš jāmīl, lai vai kas.

Tirāns

Sievu piekrāpa tāpēc, ka negribēja palaist garām izdevību. Bija iespēja, un piekrāpa. Tādi vīrieši sev neatsaka neko nevienā dzīves jomā, sevišķi, ja ir iespēja kaut ko no dzīves paņemt bez liekas piepūles.

Viņi sev nepiedotu, ja sieviete izteiktu mājienus par tuvības iespēju, bet viņi to neizmantotu.

Šai vīriešu kategorijai var rasties nopietnas problēmas —apvainošana izvarošanā, šantāžas iespējas, jo vairākumā gadījumu vīrietis savus sānsoļus nemaz neslēpj.

Viņam nav vajadzīga viena pastāvīga sieviete. Viņam svarīgs ir pats process — lai tas ir spontāns un neprognozējams.

Speciāli krāpšanas situāciju viņš neveidos. Ja ir tuvība — labi, ja nav — nevajag arī, jo ģimeniskās attiecības viņam nav svarīgas.

1 komentārs

  • 01.11.2021 11:49
    Fiona
    0

    un vēl jau ir arī nenobriedušie un darbaholiķi…

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3080
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1624
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1471
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
6
1430
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
12
154
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
184
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
9
189
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
291
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
209
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
5
234
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
1
108
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
6
1430
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē