Padomi  
4
300

Sekss pēc šķiršanās – vai no tā ir kāds labums?

Šķiroties daži pāri nolemj uz atvadām nodarboties ar seksu. Psihologi un seksologi ir pārliecināti – neatkarīgi no tā, cik pārdrošs, karsts, rotaļīgs, iekāres pilns būs sekss pēc šķiršanās, situāciju neizdosies labot, attiecības tik un tā beigsies. Interesanti, ka partneris, kurš cieš no neatbildētas mīlestības, parasti ir tas, kurš izrāda iniciatīvu. Tādā veidā viņš liek punktu vecajām attiecībām. Gadās situācijas, kad mīlošais partneris ir pilnīgi vīlies, saprot, ka senās jūtas vairs neatgūt, nomierinās un dzīvo tālāk, bet otrs, kurš pieņēma lēmumu šķirties, cieš.


Kas ir sekss pēc šķiršanās? Vai tāds vispār ir vajadzīgs? Kādi nolūki vada partnerus, lai par tādu izšķirtos?

Kad attiecības beidzas, cilvēki ļoti pārdzīvo. Iespējams, ne tāpēc, ka mīli otru, bet vienkārši esi pieradis pie otra ieradumiem, ķermeņa, pieskārieniem. Daži tik stipri mīl to, kurš viņus pamet, ka pārdzīvo dvēseles sāpes, nespēj kontrolēt sevi.

Atceries! Ja cilvēks ir nolēmis tevi pamest, nav vērts censties viņu noturēt, vēl jo vairāk ar seksa palīdzību. Ļauj viņam iet savu ceļu un sāc jaunu dzīvi. Nekad nepazemojies un neskrien otram pakaļ, lai kā mīlētu. Tā tikai zaudēsi cieņu viņa acīs. Saglabā pašcieņu.

Daudzas sievietes un vīrieši pieļauj kļūdu, mēģinot ar atvadu seksu atgūt partneri. Tas tikai pazemo pašu! Dzimumakts uz neilgu laiku atbrīvo no šķiršanās sāpēm, bet emocionālais stāvoklis var vēl vairāk pasliktināties.

Esi cieši nolēmis šķirties no partnera? Viņš lūdz tev seksu? Nesper šo soli, seksuālais akts vienmēr dod cerību attiecību turpināšanai, jo īpaši tāpēc, ka daudzi cilvēki nespēj atdalīt emocijas no seksa.

Atvadu seksa kaitējums

Attiecības izbeigtas, esi pilnīgi brīva(-s), neatkarīga(-s). Vari mierīgi atlaist cilvēku, piedot un dzīvot tālāk pilnvērtīgi. Ja piekritīsi seksam, automātiski zaudēsi brīvību.

Vērtīgs padoms! Jūs nevarat turēties pie pagātnes, vienmēr vajadzētu virzīties tālāk. Sekss nekad neatjaunos ģimeni. Tas var palīdzēt tikai tad, ja partneri tiešām viens otru mīl un nolēmuši pašķirties tikai uz brīdi. Reizēm tikai šķiet, ka stipri mīlēji, un, kad pa īstam sāp, saproti: patiesībā mīlestības nav, tā bija izdomāts tēls, ilūzija.

Sekss pēc šķiršanās – kāds ir tā mērķis?

Mierinājums

Daudzi vīrieši saka, ka uz šķiršanās sliekšņa dalījuši gultu ar sievieti, lai viņu mierinātu. Šādā situācijā izpaužas viņu egoisms, nedomājot par sievietes jūtām. Iespējams, viņai jau tā ir grūti šķirties, bet sekss – tas ir solis atpakaļ.

Vājās sievietes arī kļūdās: pazemojas, raud, apelē pie žēluma. Ir sievietes, kuras cer atvadu seksa laikā ieņemt bērnu, speciāli skaita dienas un tad pavedina partneri. Tā ir milzīga kļūda! Bērni ir nopietns dzīves pavērsiens. Nekādā gadījumā nevajadzētu dzemdēt, lai piesaistītu vīrieti, kurš tevi nemīl.

Žēlsirdības akts

Atvadu sekss tiek izmantots kā atteikums turpināt attiecības un pat kā pateicība. Ja mīlestība bija vienpusēja, ar seksu partneris pateicas par labo attieksmi. Bet tas, kurš grib šķirties, mīlējas, lai ātrāk atvadītos: “Vienosimies, ka es tev pievērsīšu uzmanību un dāvināšu šo nakti, bet pēc tam tu par mani aizmirsīsi.” Tas ir savdabīgs žēlsirdības akts, maza dāvana pielūdzējam. Bet katrs izlemj pats, pazemoties un pieņemt tādu “dāvanu” vai sūtīt partneri kaut kur tālu prom.

Psihologi iesaka atcerēties, ka esi cilvēks, nevienam nav tiesības kontrolēt tavu dzīvi un jūtas. Tev pateica “nē”. Viss! Nomierinies, pieņem to. Sekss vairs nespēj neko atrisināt, pat tad, ja tas būs vissatriecošākais tavā dzīvē.

Nežēlīga atriebība

Pretīgs un amorāls motīvs ir sekss atriebjoties. To bieži izmanto sievietes, kad vīrietis iemīlas citā un nolemj pamest viņu. Sieviete dabū mīļoto gultā un speciāli kož, skrāpē, atstāj uz kakla zilumus. Varbūt slepeni filmē dzimumaktu, fotografē un nosūta jaunajai simpātijai. No otras puses – ja vīrietis patiešām nolēmis pamest sievieti, ir 100% pārliecināts, ka ar otru viņam būs labāk, viņš nekad neuzdrīkstēsies ko tādu kā pārgulēt ar bijušo.

Seksologu ieteikumi

 • Labi padomā, kāpēc tev nepieciešamas liekas emocijas, satraukums, it īpaši, ja mīlestība ir vienpusēja?
 • Nemēģini analizēt seksu. Tas notika, jā, nu un tad? Labāk izmet notikušo no galvas.
 • Ar seksu nevienu neatgriezīsi. Vīrietis uztver dzimumaktu daudz vienkāršāk nekā sieviete. Nedomā, ka, ja gultā būsi īpaši laba, viņš izlems atgriezties.
 • Nav nepieciešams atkārtot atvadu seksu, tādējādi aizpildot tukšumu dvēselē. Pilnībā sarauj saites ar bijušo, sāc dzīvot no jauna. Tici, ka atradīsies cilvēks, ar kuru jutīsies mīlēts(-a).
 • Negaidi no seksa attiecību turpināšanos. Ņem vērā, ka tā bija emocionāla izlādēšanās, erotisks piedzīvojums, bet nekas vairāk.
 • Esi gudrāks un viltīgāks! Nav vērts tērēt savu dzīvi tam, kurš sagādā asaras, nepatīkamas emocijas, skandālus. Atrodi cilvēku, ar kuru jutīsies viegli un nepiespiesti. Ja tam tic, viss piepildīsies! Veiksmi!

4 komentāri

 • 25.05.2021 18:35
  punktiņš
  0

  Vai pāri, kas šķiras, to dara un izbauda? Jā, visdrīzāk, ka lielākā daļa.
  Vai kāds tādā veidā ir salabojis attiecības? Nop. Nekad!!

 • 29.05.2021 11:14
  edmundsons
  0

  Nebija laba doma vinja man pec tam ilgi vel rakstiija xd

 • 05.06.2021 17:36
  Sinča
  0

  3 gadus pēc šķiršanās satikāmies tusā… oijj tas bija karsti!!!! 😀

 • 20.01.2022 01:48
  parunāsim
  0

  Totāli normāli. Es arī šad tad satieku bijušās un pamīcu. Tas, ka nav attiecību, nenozīmē, ka var bez seksa dzīvot.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7624
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5549
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4645
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
4059
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
977
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
844
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
634
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
333
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
779
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
213
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
210
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes
Padomi  
3
501
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?