Aktualitātes  
2
335

Vai viņu attiecībās interesē tikai sekss?

Jūsu attiecības nav kļuvušas nopietnas, tomēr tās noteikti definējamas par ko vairāk kā vien nejaušu randiņu sēriju. Jūs tiekaties bieži, tomēr nedēļas nogales lielākoties pavadāt atsevišķi. Vakaros kaislīgi mīlējaties, nevis tiekaties viens ar otra draugiem, un viņš nemaz nekāro uzzināt ko vairāk par tevi, neraugoties uz regulāriem uzmanības apliecinājumiem. Rezultātā tu, visticamāk, jūties apjukusi, nespējot saprast, kādi ir jaunā sirdsāķīša patiesie nolūki un vai tevis uzceltās gaisa pilis drīzumā nesāks brukt. Lai tas nenotiktu, iepazīsties ar “Women’s Health” apkopotajām pazīmēm, kas raksturīgas vīriešiem, kurus attiecībās interesē tikai sekss – viņus neinteresē nopietnu attiecību veidošana un viņi priekšroku dod vien kaislīgam, tomēr īslaicīgam seksuālam sakaram.

Viņš neaizraujas ar priekšspēli

Lai gan tu labprāt velti laiku glāstiem un skūpstiem, tā rūpējoties par viņa baudu, partneris lielākoties cenšas pēc iespējas ātrāk “visu nodarīt līdz galam”, neaizdomājoties par izsmalcinātākiem pieskārieniem un pārdomātāku mīlēšanos parasta dzimumakta vietā.

Viņš neiepazīstina tevi ar saviem draugiem

Ja viņš tevi uztvertu kā potenciālu ilglaicīgu attiecību partneri, tu būtu iepazīstināta gan ar viņa draugiem un atsevišķiem tuviniekiem, gan kolēģiem un sporta kluba biedriem, kas nejauši satikti uz ielas.

Viņš nejautā par tavu darbu, ģimeni, draugiem vai hobijiem

Vīrieši, kurus konkrētā sieviete saista vien kā seksa partnere, neinteresējas par viņas dzīvi ārpus šīm attiecībām, lai novērstu pašu iesaistīšanu dažādu sievietes problēmu risināšanā un dzīvē kopumā.

Viņam nav laika tikšanās reizēm, kurās jūs nemīlēsities

Pikniks nedēļas nogalē, kino vai teātra apmeklējums, kopīga iepirkšanās… Nodarbēm, kas neparedz mīlēšanos, viņam nav laika un tās šķiet neinteresantas, neraugoties uz taviem atkārtotajiem ierosinājumiem kaut kur kopā aiziet.

Viņš zvana, lai aicinātu pie sevis

Tu bieži vien saņem viņa zvanus, tomēr lielākoties tie gaidāmi vakara stundās, viņam izklaidējoties ar draugiem un vēloties vakara turpinājumu, kas paredz tavu ierašanos viņa miteklī vakara noslēgumā, viņam izdevīgā laikā.

Viņš noniecina draugu partneres

Ja viņš regulāri kritizē savu draugu mīļotās sievietes, uzsverot, ka viņi sākuši uzvesties kā laulāts pāris, zini, ka tavs partneris noteikti nav ieinteresēts nopietnu attiecību veidošanā.

Tavas mantas nedrīkst palikt pie viņa

Lai cik izklaidīgs nebūtu citās jomās, vīrietis, kuru interesē vien sekss, vienmēr pārliecināsies, lai viņa miteklī nepaliktu tavas lietas, jo katra jūsu tikšanās reize var būt pēdējā – ja nu tu viņam apnīc vai atrodas jauns iekāres objekts? Lieka ciemošanās, atgriežoties pēc aizmirstajām lietām, būtu neērta jums abiem.

Viņš nekad nepaliek uz brokastīm

Brokastošana pēc kopā pavadītas nakts ir intīma un rada tuvības sajūtu. Ja par kopīgām brokastīm vien sapņo, zini, ka tā tas arī paliks.

Viņš seksualizē visu

Tu viņam stāsti par darbā vadīto prezentāciju un viņš izsaka pieņēmumus par to, cik seksīgi esi izskatījusies lietišķā kostīmā un brillēs? Tu atklāj, ka esi pati salabojusi krānu, bet viņš sāk fantazēt par tevi vannas istabā? Ja jebkas, kas notiek tavā ikdienā, tiek seksualizēts, zini, ka tieši šādi viņš tevi arī uztver – kā laiku kavējošu seksa objektu.

2 komentāri

 • 29.07.2021 00:03
  l
  0

  paradiet man kadu virieti kuru attiecibas interese kaut kas cits ka tikai sekss….

  • 01.08.2021 00:06
   Janis Smits
   0

   ja viņu neinteresē pēcnācēji, tad – jā. tikai un vienīgi tas

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2216
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
848
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā