Padomi  
1
497

Kā vislabāk izpildīt pozu “69”?

Poza “69” ir viena no visbiežāk apspriestajām un slavenākajām pozām. Lai arī šķiet, ka to prot teju ikviens, ir vērtīgi zināt dažus svarīgus knifiņus, lai arī tu prastu apmierināt savu partneri pēc iespējas labāk. Ja vēlies izmēģināt šo pozu vai vienkārši papildināt savas zināšanas – lasi tālāk!

Ievads un iesildīšanās

Tāpat kā pirms jebkuras intīmas nodarbes, iesildīšanās jeb priekšspēle ir nepieciešama arī pirms pozas “69”. Sievietei tā varētu būt vairāk nepieciešama nekā vīrietim, taču sniegtā uzmanība, glāsti un skūpsti nenoliedzami būs patīkami kā vienam, tā arī otram. Iesildīšanās laikā varēsiet vairāk pierast viens pie otra un atrast labāko brīdi, lai pārietu uz pozu.

Duša

Tā kā būsiet tuvu viens otra intīmajām zonām, it īpaši, ja esat kopā tikai neilgu laiku, nekad nenovērtējiet par zemu higiēnu – ieejiet pirms tam dušā. Dažreiz nepatīkams aromāts var sabojāt garastāvokli un izsist tevi vai tavu partneri no omas. Varat iet dušā arī kopā – tas ļaus jums relaksēties un labāk sagatavoties procesam.

Kurš augšā, kurš apakšā?

Tā kā vīrietis bieži vien ir garāks un smagāks, tad sievietei būs ērtāk atrasties augšā. Protams, šo situāciju ir iespējams variēt, guļot uz sāniem, taču ierastajā “69” pozā sieviete būs augšā, bet vīrietis – apakšā. Tas palīdz sievietei izvairīties no pārlieku liela svara sev virsū, un vīrietim ir vieglāk sasniegt partneres maksti un anālo atveri.

Tā nav tikai orālā seksa poza, tāpēc liec lietā savas rokas

Pieņēmums, ka “69” ir tikai orālā seksa poza, liecina par šauru domāšanu. Pirmkārt, nevajadzētu aizmirst, ka bez intīmajām zonām tev pa rokai būs vēl daudzas citas ķermeņa daļas, kas alkst pieskārienu. Vīriešiem patiks dažādība – gan orāla stimulācija, gan arī glāsti un pieskārieni, kas tiks sniegti viņa dzimumloceklim, sēkliniekiem un augšstilbiem. Vīrieši, savukārt, var pieskarties sievietes dibenam vai viegli iepliķēt to, ar pirkstiem iekļūt makstī vai anālajā atverē un stimulēt šīs zonas ar mēli. Iespējas ir bezgalīgas, tikai jāiemācās tās pamanīt.

Lubrikants un seksa rotaļlietas

Tāpat kā parastajā seksā, lubrikants var ievērojami palielināt baudu. Tas nodrošina tik svarīgo slīdamību. Vīrietim kļūst vieglāk iekļūt sievietē, un sievietei ir vairāk iespēju spēlēties ar partnera dzimumlocekli un citām ķermeņa daļām. Varat izmantot arī dažādas seksa rotaļlietas ar vai bez vibrācijas, kas sniegs vēl patīkamākas sajūtas.

DP

Tiek uzskatīts, ka DP (double entry-penetration) sievietei rada neaizmirstamu iespaidu. Lai to paveiktu, partneres ķermenī vienlaikus jāstimulē maksts un tūpļa iekšējie audi. To var izdarīt ar pirkstiem vai ar pirkstu un rotaļlietu palīdzību. Tā kā “69” poza sniedz vīrietim ļoti labu pieeju sievietes erogēnajām zonām, iesakām izmēģināt DP tiem, kuri jau ir gatavi spēcīgākām sajūtām.

Izturīgākajiem – stāvot kājās

Šī opcija prasīs diezgan daudz vīrieša spēka, taču tas sagādās nebijušu baudu. Pozu “69” var veikt arī stāvot kājās. Vienkārši sakot – tā pati poza, tikai vertikālā stāvoklī. Vairāk par to lasiet šeit.

1 komentārs

  • 21.03.2022 07:31
    T
    0

    Kaut kā nepatīk man tas 69. Ja abi dara reizē, tad man ir sajūta, ka kaut kā ir par maz. Dažreiz vispār nevar izbaudīt. Es dodu priekšroku viņai, tāpēc viņa mani tik ļoti mīl 😀
    Ja to dara viens, tad atmosfēra ir pavisam cita un koncentrēšanās tikai uz vienu lietu vienmēr ir labāka.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6000
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2521
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2151
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1998
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Padomi  
9
517
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
546
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
711
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
210
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
689
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
0
219
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
6
293
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
3
360
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru