Padomi  Aktualitātes  
0
193

5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises

Vai vēlies vairāk vingrot? Izmēģini šīs jogas seksa pozas.

Ja esi apņēmies vairāk vingrot, paprovē jogu. Joga, bez šaubām, ir pats seksīgākais vingrošanas veids. Turklāt aptuveni 80 procenti jogas pozu tāpat izskatās kā seksa pozas, īpaši jau kaķa/govs poza. Tāpēc dariet to, ko lielie jogas meistari acīmredzami bija iecerējuši, un pārvērtiet šīs piecas jogas pozas īpaši karstās seksa pozās. Namaste.

1

jogas seksa pozas

Šī poza izskatās kā starptautisks “paņem mani no aizmugures” simbols. Sāc atspiešanās pozīcijā, lai novietotu rokas un kājas, pēc tam saslej pēcpusi gaisā, veidojot taisnu līniju no plaukstu locītavām caur galvu un muguru līdz dibenam. Novieto kājas tālāk vienu no otras, lai ielaistu viņu vēl dziļāk. Vari arī saliekt kājas, lai pielāgotu augstumu. Šī poza ir tā vērta, jo, nu, neprātīgi … dziļa … iespiešanās.

Bonuss: tonizē rokas un muguras augšdaļu.

2

jogas seksa pozas

Šī būs diezgan vienkārša poza abiem, lai gan no malas izskatās sarežģīti. Guli uz muguras ar saliektiem un pavērtiem ceļgaliem. Pēc tam pacel gurnus uz augšu un liec viņam nomesties ceļos starp tavām kājām. Tavu piepacelto gurnu leņķis būs ideāli piemērots, lai viņa dzimumloceklis varētu masēt tavas maksts īpaši jutīgo augšdaļu. Pievieno dažas labi ieplānotas Kegela kustības, un jūs abi būsiet gatavi eksplodēt.

Bonuss: spēcīgāka muguras lejasdaļa, dibens un paceles cīpslas.

3

jogas seksa pozas

Gadījumā, ja tev vēl nešķiet, ka joga savā veidā ir apburoši erotiska, apsver šo guļus pozu. Tu esi uz muguras, tavas kājas ir saliektas ceļos un atvērtas. Vari ļaut viņam turēt tavas plaukstas, lai sajustos nedaudz ievainojama.

Bonuss: atvērti, atslābināti gurni.

4

Šī poza “uzmundrina un atjauno visu ķermeni”, it īpaši, ja tu to padari nedaudz neķītrāku. Apgulies uz muguras un liec viņam nomesties ceļos virs tavas galvas tā, lai viņa ceļgali pieskaras taviem pleciem. Pēc tam pacel savas kājas virs galvas un apķer tās ap viņa gurniem, ļaujot viņam šajā pozā iekļūt tevī. Jūties brīvi saliekt ceļus, lai procesam pievienotu dzīvniecisku noskaņu. (Piezīme: šī poza ir mazliet advancēta, tāpēc viņam jābūt maigam, un padomā par savu kaklu! Šī poza nav paredzēta mežonīgam seksam.)

Bonuss: mazāka spriedze mugurā un kaklā.

5

Šī jogas seksa poza būs paredzēta vīriešiem. Taču nebaidies, tajā nav pilnīgi nekā sarežģīta — viņš saliek kājas zem sevis un atsēžas uz tām, kamēr tu atrodies jātnieces pozā uzsēžoties uz viņa klājām un kustoties. Kaut kur pa vidu vari nokāpt no viņa un sniegt vienu “primāro vīriešu baudu”, ko sauc par orālo seksu. Nākotnes masturbēšanas materiāls priekš viņa garantēts.

Bonuss: spēcīgas potītes un atslābināti četrgalvu muskuļi.

Laiks izmēģināt 17 labākās Kamasutra seksa pozas

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5623
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2146
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2074
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1689
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
16
314
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
503
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
404
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
384
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
615
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
260
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
423
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?