Padomi  Aktualitātes  
0
327

5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises

Vai vēlies vairāk vingrot? Izmēģini šīs jogas seksa pozas.

Ja esi apņēmies vairāk vingrot, paprovē jogu. Joga, bez šaubām, ir pats seksīgākais vingrošanas veids. Turklāt aptuveni 80 procenti jogas pozu tāpat izskatās kā seksa pozas, īpaši jau kaķa/govs poza. Tāpēc dariet to, ko lielie jogas meistari acīmredzami bija iecerējuši, un pārvērtiet šīs piecas jogas pozas īpaši karstās seksa pozās. Namaste.

1

jogas seksa pozas

Šī poza izskatās kā starptautisks “paņem mani no aizmugures” simbols. Sāc atspiešanās pozīcijā, lai novietotu rokas un kājas, pēc tam saslej pēcpusi gaisā, veidojot taisnu līniju no plaukstu locītavām caur galvu un muguru līdz dibenam. Novieto kājas tālāk vienu no otras, lai ielaistu viņu vēl dziļāk. Vari arī saliekt kājas, lai pielāgotu augstumu. Šī poza ir tā vērta, jo, nu, neprātīgi … dziļa … iespiešanās.

Bonuss: tonizē rokas un muguras augšdaļu.

2

jogas seksa pozas

Šī būs diezgan vienkārša poza abiem, lai gan no malas izskatās sarežģīti. Guli uz muguras ar saliektiem un pavērtiem ceļgaliem. Pēc tam pacel gurnus uz augšu un liec viņam nomesties ceļos starp tavām kājām. Tavu piepacelto gurnu leņķis būs ideāli piemērots, lai viņa dzimumloceklis varētu masēt tavas maksts īpaši jutīgo augšdaļu. Pievieno dažas labi ieplānotas Kegela kustības, un jūs abi būsiet gatavi eksplodēt.

Bonuss: spēcīgāka muguras lejasdaļa, dibens un paceles cīpslas.

3

jogas seksa pozas

Gadījumā, ja tev vēl nešķiet, ka joga savā veidā ir apburoši erotiska, apsver šo guļus pozu. Tu esi uz muguras, tavas kājas ir saliektas ceļos un atvērtas. Vari ļaut viņam turēt tavas plaukstas, lai sajustos nedaudz ievainojama.

Bonuss: atvērti, atslābināti gurni.

4

Šī poza “uzmundrina un atjauno visu ķermeni”, it īpaši, ja tu to padari nedaudz neķītrāku. Apgulies uz muguras un liec viņam nomesties ceļos virs tavas galvas tā, lai viņa ceļgali pieskaras taviem pleciem. Pēc tam pacel savas kājas virs galvas un apķer tās ap viņa gurniem, ļaujot viņam šajā pozā iekļūt tevī. Jūties brīvi saliekt ceļus, lai procesam pievienotu dzīvniecisku noskaņu. (Piezīme: šī poza ir mazliet advancēta, tāpēc viņam jābūt maigam, un padomā par savu kaklu! Šī poza nav paredzēta mežonīgam seksam.)

Bonuss: mazāka spriedze mugurā un kaklā.

5

Šī jogas seksa poza būs paredzēta vīriešiem. Taču nebaidies, tajā nav pilnīgi nekā sarežģīta — viņš saliek kājas zem sevis un atsēžas uz tām, kamēr tu atrodies jātnieces pozā uzsēžoties uz viņa klājām un kustoties. Kaut kur pa vidu vari nokāpt no viņa un sniegt vienu “primāro vīriešu baudu”, ko sauc par orālo seksu. Nākotnes masturbēšanas materiāls priekš viņa garantēts.

Bonuss: spēcīgas potītes un atslābināti četrgalvu muskuļi.

Laiks izmēģināt 17 labākās Kamasutra seksa pozas

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7261
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4615
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3675
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3475
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
447
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
688
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
537
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
310
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
0
320
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Padomi  Aktualitātes  
3
4615
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
327
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1004
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas