Piedzīvojumi  
16
502

Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze

Šis ir vaļsirdīgs stāsts par to, kāpēc kāds vīrietis pērk seksu par naudu. Kāpēc viņu saista pērkamā mīla?

„Joks tāds, ka pie mums valda stereotips: prostitūtu pakalpojumus izmanto tikai divi vīriešu tipi – bagāti biznesmeņi un nepatīkama izskata veči ar biezu naudas maku. Mēdz uzskatīt, ka biznesmeņi pie pērkamām meitenēm dodas laika trūkuma dēļ, jo nesanāk veidot normālas attiecības, bet nesmukie veči – jo citādi nevar tikt pie smukām meitenēm. Tad, lūk, gan pirmie, gan otrie var atļauties neslēpt savus piedzīvojumus. Visiem pārējiem tas jādara. Un es piederu pie tiem pārējiem, būdams latviešu vīrietis “parastais”. Vismaz tāds priekšstats man radās no meiteņu stāstītā.

Esmu programmētājs, man ir visnotaļ pieklājīgi ienākumi un tāpēc varu atļauties seksu par naudu divas līdz trīs reizes mēnesī. To es daru bez draugu kompānijas un alkohola lietošanas, kas ir vēl viens mīts, ka vīrieši pie prostitūtām dodas sadzērušies un barā.

Mana pirmā pieredze

Pirmā reize man gadījās pilnīgi nejauši kādā vecpuišu ballītē. Man toreiz bija divdesmit gadu. Kāds jokmīlis piezvanīja uz „masāžas salonu” un izsauca trīs meitenes. Apkalpot paprāvo kompāniju meitenes atbrauca divu būdīgu miesassargu pavadībā. Tad, kad viņi visi ieradās, kompānija jau bija pajukusi un skaidroties nācās man. Tad es sapratu, ka ar attiecīgām iestādēm darīšanas jākārto konkrēti – cik daudz, cik maksā, kādi pakalpojumi, uz cik ilgu laiku, kādā veidā notiks apmaksa.

Man par laimi būdīgie miesassargi bija ar mieru vienoties par kompromisu un mums tika atstātas divas meitenes. Vienu no viņām es aizvedu uz savām mājām. Kopš tās reizes es nekad tā vairs neesmu darījis. To nedrīkst darīt personīgās drošības dēļ. Telefona numurs, ko lietoju, zvanot uz attiecīgām iestādēm, man ir atsevišķs, no privātā vai darba telefona nekad nezvanu. Tas arī nepieciešams drošībai.

Tā nakts, ko pavadīju ar pērkamo meiteni, man ļoti patika. Sekss bija lielisks un mēs vēl ļoti jauki papļāpājām. Mani toreiz pameta draudzene, kurā es biju ne pa jokam iemīlējies. Es to visu izstāstīju savai „viešņai”. Viņa savukārt padalījās ar savas privātās dzīves problēmām, kas, kā izrādījās, maz atšķīrās no citu meiteņu rūpju iemesliem.

Kad meiča devās projām, man diez kādēļ pavīdēja doma, ka viņa nepaņems naudu. Muļķīgi, protams! Bet toreiz man sajauca prātu draudzīgā atmosfēra, kurā noritēja mūsu tikšanās, kas krasi atšķīrās no mana toreizējā priekšstata par to, kā klients un prostitūta izturas viens pret otru. Protams, viņa naudu paņēma un tas man bija par mācību, ka, pirmkārt, attieksmei ir lietišķa būtība, neatkarīgi no tā, kā veidojas attiecības ar sievieti – vai tas ir tikai sekss vai vaļsirdīga saruna par personīgām tēmām. Neko vairāk tur nav ko gaidīt.

Ar to meiteni es satikos vēl pāris reižu viņas kopā ar kolēģi īrētajā istabā. Viņas “amata māsa” man iepatikās vēl vairāk un ar viņu es ik pa brīdim pavadīju laiku gandrīz gada garumā. Tad šī pati meitene man ieteica savas draudzenes un tās atkal savukārt savas. Tā es līdz divdesmit septiņu gadu vecumam biju savācis diezgan daudz zināšanu par  intīmpakalpojumu izmantošanu.

Vietas un lietošanas noteikumi

Nekad nemeklēju meitenes uz ielas. Mani mulsinātu tas, ka citu acu priekšā veiktu tik delikātu aktu. Tikai vienreiz, būdams komandējumā, es iekritu azartā, meklējot svešā pilsētā intīmpakalpojumus. Un mani arī neinteresē ne nepilngadīgas, ne piedzērušās vai apsitušās, ne izmisušās. Par izmisušām es sauca dāmas, kas naudas trūkuma dēļ izgājušas uz ielas un piekrīt darīt visu par viszemāko samaksu. Tādu dāmu vidū, pirmkārt, izplatītas seksuāli transmisīvās slimības, otrkārt, viņas, kā likums, ir psihiski nestabilas. No tādām sievietēm es baidos.

Kādreiz es izmantoju sludinājumus presē. Tie pakalpojumi, kas tur tiek reklamēti, ar garantiju nodrošina kvalitatīvu servisu. Tikai, ja tu neesi pastāvīgs klients, var gadīties, ka dabūsi to preci, kurai ir ne visai labs noiets. Dažas reizes es pasūtīju sev divas meitenes – tas spēcīgāk uzbudina, tāpēc meiteņu izskatam vairs nav tik liela nozīme. Tagad es izmantoju internetu, kur var aplūkot meiteņu bildes.

Reiz ziņkāres dzīts pasūtīju „bargo kundzi”. Īpaši lielā sajūsma par to nebiju. Man labāk patīk klasisks sekss un masāža. Īpaši, ja masāža tiek veikta ar visu ķermeni.

Meitenes ir dažādas

Ja kāds iedomājas, ka vissenākās profesijas pārstāves visas kā viena ir modeles tipa meičas, tad viņš stipri maldās. Viņas ir tik dažādas – gan tuklas, gan ar neglītu figūru utt. Izskatam īstenībā nav pārāk liela nozīme, galvenais, lai viņai ir pieredze un talants. Arī vecumam nav nozīmes. Man pēdējā laikā iepatikusies viena četrdesmit piecus gadus veca dāma, ar kuru esmu vairākas reizes ticies un domāju tikties vēl.

Bet vispār es pret visām meitenēm labi izturos. Gadās pa kādai muļķītei, bet lielāko tiesu viņas visas ir dzīvesgudras sievietes ar saviem plāniem. Mūžīgi strādāt šo darbu viņas negrasās. Es neuzskatu, ka prostitūcija sievietei ir neizbēgams ceļš uz pagrimumu. Viņas labi nopelna un, prātīgi apejoties ar naudu, ir iespējams uzsākt nelielu biznesiņu.

Esmu gājis pie prostitūtām un iešu arī turpmāk

Kāpēc es tā daru, nevaru atbildēt. Bet pavisam droši varu teikt, ka ne tāpēc, ka man būtu problēmas privātajā dzīvē. Man ir lieliskas attiecības ar sievu un gultā mums ir visnotaļ jauki un brīnišķīgi. Man ir šādi tādi klikšķi, ko sieva ne visai atbalsta. Viņai ne visai patīk orālais sekss. Sieviešu žurnāli apgalvo, ka tieši tāpēc, ka sieviete atsakās gultā kaut ko darīt, vīrieši iet pie prostitūtām. It kā uzlabojot savu ”meistarību” varēšot pievērst vīra seksuālo interesi tikai sev.

Nav tiesa! Īstenībā, ja sekss ir ar tuvu un mīlamu sievieti, tur iesaistītas emocijas un jūtas. No tā, vai tikko pārdzīvots strīds vai jūtu uzplūdi vienam pret otru, ir atkarīgs ļoti daudz.

Ar prostitūtu tu saņem seksu tīrā veidā, tieši tā kā gribi, nevis tā kā uz to brīdi ir gatava tava sieva.

Protams, prostitūta nekad nezaudēs kontroli pār sevi, kā to varētu izdarīt sieviete kas atrodas blakus gultā, jo mīl tevi. Bet tajā pašā laikā partneres sajūtas tā kā vairāk attiecināmas uz emocijām nevis pašu seksu. Nevajag domāt, ka par naudu meitene neko nejūt. Jo lielāku entuziasmu izrāda klients, jo ar lielāku atdevi strādā meitene.

Mani, patiesībā, uzvelk tas, ka prostitūtu apmeklēšana ir tā kā nelegāls pasākums. Tā ir bīstama spēle, bet aizraujoša – tu samaksā un nosaki noteikumus. Un ir vēl viens vilinošs moments seksā par naudu: tas, ka to dara sievietes, kurām ir īpaša attieksme pret seksu. Es nerunāju, par tām, kuras nodarboties ar prostitūciju tiek piespiestas. Es runāju par tām, kurām patīk darīt TO, un šī attieksme būtu pielīdzināma vīriešu attieksmei pret seksu. Tāpēc jau mani velk pie viņām. Mēs it kā esam slepeni sabiedrotie, kas negrib neko daudz zināt viens par otru.

Es gan reizēm iedomājos, ka pret šīm meitenēm es izturos kā pret saviem džekiem, kas mani saprot bez vārdiem, lai arī viņām ir savi trūkumi.”

16 komentāri

 • 21.04.2021 00:29
  lapinsjanis3939@gmail.com
  0

  MAN PATĪK SEKSS BEZ JŪTĀM!

  • 22.04.2021 11:34
   Alise
   0

   Kas tur var patikt??? n kāpēc būtu jāmaksāa par to, ko attiecībās var dabūt pa velti..? pēc pieredziītes varu teikt ka vnk pliks sekss bez mīlestibas nav tik labs kā sekss mīlot viens otru…^_^ 😉

   • 22.04.2021 12:59
    Liene
    0

    Es domāju tieši tāpat, ka sekss, mīlot vienam otru, būs daudz patīkamāks un sagādās lielāku baudu, nekā sekss bez milestības, jo attiecību laikā partneri viens otru iepazīst un kļūīst arvien atklātāki par savām vēlmēm, kā arī par iespējām tās piepildīt.

   • 22.04.2021 22:58
    janis
    0

    BET JA SIEVA NEPILDA TO KO GRIBU? KO TAD?

   • 24.04.2021 11:59
    Ritvars
    0

    tadjau tev nekas cits neatliek kaa vien sameklet kadu veceni un samaksat vinjai par to,, lai vinja izdariitu visu ko gribi XD

   • 25.04.2021 12:21
    Alise
    0

    spriežot pēc tava komentāra, tad sievietes, kuras sevi pārdod ir verdzenes… :@ arī viņaām ir jūtas un vēlmes tas ka viņam patīk regulars sekss un sanemt vēl naudu par to nepadara vinjas par verdzenēm…;/

   • 25.04.2021 22:39
    janis
    0

    DARBS IR UN PALIEK DARBS

 • 27.04.2021 17:52
  Viedoklis
  0

  Man neliekas, ka prostitūcija būtu kas labs…Taču, runājot par to, ka sievietes ir spiestas nodarboties ar prostitūciju- jūs Latvijā zināt daudz variantus, kā nopelnīt 20 eiro 15 minūšu laikā? Nav ko liekuļot, tas ir superienesīgs darbiņš, turklāt nevajag ne izglītību, ne valsts valodu! Jā, ir riski. Bet tik un tā, ja alternatīva ir strādāt Maximā un tos pašus 20 eiro saņemt par 12 stundu darba dienu…

  • 28.04.2021 15:39
   Liene
   0

   Jā, tomēr starp strādāšanu Maximā un strādāšanu prostitūcijas jomā ir atšķirības:
   1) strādājot Maximā, saņemsi sociālās garantijas;
   2) strādājot Maximā, būs vieglāk izbeigt darba attiecības nekā strādājot par prostitūtu;
   3) strādājot par prostitūtu, domāju, ka aiziet daudz vairāk naudas no savas kabatas, lai nodrošinātu darba apstākļus, piemēram, istabas īre, transports utml.
   4) Uzskatu, ka darba biogrāfijā labāk iederētos vārds Maxima, nekā prostitūcija.

   • 28.04.2021 23:19
    Viedoklis
    0

    … un strādājot Maximā tāda arī paliksi – dzīvosi savā mikrorajona 9.stāvenē, strādāsi no 8 – 22 un brīvdienās aizbrauksi pie jūras. Nevarēsi atļauties ne ceļojumus uz skaistām valstīm, ne greznu dzīvi. Es nesaku, ka visām tagad jāiet strādāt šajā jomā, bet ja nav citas izvēles un ir galva uz pleciem, tad labi plānojot var salīdzinoši īsā laikā nopelnīt, ieguldīt, iekrāt un tad jau domāt, ko tālāk.
    Cita runa, protams, par tām, kas aizraujas ar narkotikām utt

   • 29.04.2021 13:42
    Liene
    0

    Strādājot Maximā, man būtu regulārs un stabils darbs, nevis jādomā par to, kad es dabūšu nākamo 15 minūšu darbiņu – pēc stundas, pēc dienas vai nedēļas. Un ko tad, ja nelaimējas, un nedēļu jādzīvo ar šiem 20 eiro? Protams, cik cilvēku, tik arī ir viedokļu. Jo vairāk klientu, jo lielāki naudas tēriņi, lai sevi sakoptu, kas nav lēts prieks, kā arī apakšveļa – komplekta cena aptuveni 40 eiro. “Nu, ko šoreiz tikai biksītēs, kad atnāksi uz trešo reizi būs arī krūšturis. :D”

   • 29.04.2021 13:43
    Liene
    0

    Piemēram, Minhenē aptuveni 70% prostitūtu savu karjeru beidz ar milzīgiem parādiem! Kāpēc, lai Latvijā tas būtu savādāk?

   • 09.06.2021 23:10
    čiepa
    0

    hmm Liene. no kurienes tāds info par Minheni?

 • 11.10.2021 15:54
  Philosopher Pessimist
  0

  Nu man jau gan nešķiet, ka tām, kuras nodarbojas ar prostitūciju, būtu galva uz pleciem. Tādi paši vidusmēra cilvēki droši ka ir. Nedomāju, ka kāda tur baigi ieguldīs nopelnīto, lai vecumdienās būtu par ko ceļot.

 • 22.01.2022 02:08
  Ivo
  0

  Saspringuši daudzi te …
  Tie vīrieši, no kā normālas sievietes baidās, apgrozās seksa portālos, tie piedāvā seksu vēstulēs arī draugiem.lv … Tie baidās no atklātības, tāpēc neies pat ar ma***m kniebties, kas kā zināms pārrunās savus piedzīvojumus ar draudzenēm.

  Un tad vienkārši ir tāds vīriešu sabiedrības slānis – “da jeb ar kuru caurumu” … (atvainojos par izteicienu), bet ne pārējām!

 • 22.01.2022 02:09
  Ivo
  0

  Sievietes seksa kvalitātei nav izšķirošas nozīmes (nerunājot par to, ka tas būtu plusiņš priekš mīlestības attiecībās), ja vīrietis iet pie prostitūtas, 90% gadījumos Jūs viņam par biežu atsakāt vai arī esat pazemojušas seksā, pasmējušās ne tā, dīvainas izdarības, kaut kada salīdzināšana(man bijusī draudzene ar plaukstu mērīja manu locekli 😀 😀 = pazemošana?, nedod Dievs būtu kaut ko vēl teikusi,par laimi Dievam man nebūtu jāsūdzas)

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2608
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2544
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1767
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
502
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
312
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2608
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
696
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1076
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2544
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  Padomi  
1
580
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt