Piedzīvojumi  Padomi  
1
452

Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt

Par to fantazē 70 procenti sieviešu un vīriešu. Dažus aizrauj iespēja tikt pieķertiem, savukārt citi vienkārši vēlas kaut ko jaunu – kaut ko, kas nav sekss guļamistabā. Vai arī tu kādreiz esi fantazējis par seksu publiskā vietā? Publiskais sekss ir saistīts tikai ar vienu – tā ir VIETA, kur jūs izlemjat to darīt. Lai gan seksa ekperts Dr. Braiens Pārkers apgalvo, ka endorfīnu daudzums, kas saistīts ar risku tikt pieķertiem, var izraisīt sprādzienbīstamu orgasmu, vairums cilvēku, kas iecienījuši seksu publiskās vietās, piekrīt, ka kvalitāte šeit paliek otrajā plānā.

Lai samazinātu iespēju, ka kāds izjauks jūsu privāto ballīti, ņemiet padomu no lietpratējiem un esiet gatavi visam. Sievietes var vilkt garus, plandošus svārkus bez biksītēm; vīrieši var iet “komando” vai vilkt brīvus bokseršortus.

Protams, publiskais sekss lielā daļā valstu tiek uzskatīts par pārkāpumu (arī Latvijā)! Ja dari to citā valstī, noteikti pirms tam iepazīsties ar vietējiem likumiem, lai nerastos kādi nepatīkami pārsteigumi. Paturot šo prātā, apskatīsim 60 populārākās publiskās vietas, kur varat nodarboties ar seksu!

1. Koncertā

Dažiem cilvēkiem publiskais sekss var likties neiedomājami aizraujošs, bet tas ir vēl aizraujošāks, ja apkārt ir tūkstošiem cilvēku! Ja darāt to koncerta laikā, obligāti izvēlieties vietu, kur cilvēki jūs neredz.

2. Automašīnā

Automašīnas, šķiet, ir populārākās vietas, kur nodarboties ar seksu, turklāt dažās valstīs automašīnas netiek uzskatītas pat “publisku vietu”. Ja kādu tas traucē vai aizskar, tad tas ir pretrunā ar likumu. Cilvēkus, kas nodarbojas ar seksu mašīnā teorētiski var arestēt, bet parasti policisti vienkārši liek viņiem atrast labāku vietu, kur to darīt.

Ja plānojat nodarboties ar seksu automašīnas aizmugurējā sēdeklī, noteikti aizslēdziet durvis, izvairieties no priekšējā paneļa (īpaši, no visiem gaismas slēdžiem un signāla taures) un varbūt mēģiniet novietot automašīnu tukšā nevis pārpildītā autostāvvietā.

3. Sekss sabiedriskajā tualetē

Šāda veida daļēji publiskas telpas ir labs sākums iesācējiem, jo ​​pastāv lielāka iespēja, ka policists vai bārmenis jums veltīs vien īgnu skatienu, nevis arestēs.

Taču, ja vien jūs neplānojat nodarboties ar vairāku stundu tantrisko seksu, pārīši, kuri nodarbojas ar seksu publiskajās tualetēs tiek pieķerti salīdzinoši reti. Vienkārši atcerieties aizslēgt aiz sevis durvis.

4. Uz prāmja

Mana paziņa reiz nodarbojās ar seksu uz kuģīša “Jūrmala”, kas vasarā kursē pa Daugavu! Viņa, ģērbusies vien kleitā, sēdēja klēpī savam puisim ar seju prom no viņa. Ejot garām, izskatījās, ka viņa vienkārši sēž viņam klēpī. Nu… izņemot nepārprotamās kustības. Bet vismaz nebija atsegti kailumi.

5. Virs izlietnes

Pozas, kurās vīrietis var piekļūt sievietei no aizmugures, lieliski noderēs tad, ja pa rokai būs kaut kas, pret ko atspiesties, piemēram, izlietne. Izlietne (vai siena) noderēs arī tad, ja vēlaties to darīt “aci pret aci” – šādā veidā sieviete var aptīt kājas ap vīrieša gurniem.

Izlietni varat izmantot jebkurā vietā — viesnīcas istabiņā atvaļinājuma laikā, kravas automašīnu pieturpunktos, kas ir atvērti visu diennakti, vai pat restorāna tualetē.

6. Pludmalē

Lai pasargātu sevi no smilšu iekļūšanas dažādās vietās, uz pludmali paņemiet līdzi segu. Patiesībā, varētu būt pat ērtāk nodarboties ar seksu, atspiežoties pret akmeni vai žogu. Ja jūs uztrauc gulēšana smiltīs, sekss, stāvot kājās, ir lieliska alternatīva.

7. Autostāvvietas garāžā

Šī varētu nebūt tā labākā ideja, ja plānojat to darīt gaišā dienas laikā, it īpaši, ja apkārt ir daudz citu automašīnu. Protams, tas ir atkarīgs no tevis un tava partnera. Vēlies padomu? Pagaidiet, līdz satumst un stāvvieta ir tukša. Ja autostāvvieta atrodas pie ēkas, iespējams, ka tajā būs drošības kameras. Tāpēc izvēlies autostāvvietu, kas ir nomaļākā vietā un kurā nav pārāk lielas iespējas tikt pieķertiem.

8. Sekss liftā

Sekss liftā ir paredzēts pārdrošajiem! Turklāt, visticamāk, ka liftā būs arī drošības kameras.

Tomēr pat tad, ja jums ir pilnīgi vienalga, ka jūs vēro persona, kas atrodas kameras otrā pusē, jums ir jāuzmanās no citiem cilvēkiem, kuri var iekāpt liftā un pieķert jūs darbībā. Tā kā naktīs un agrā rīta stundā tajos braukā mazāk cilvēku, tas varētu būt īstais laiks izklaidei. Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir nedēļas diena — ja jūsu noskatītais lifts atrodas ēkā, kurā dzīvojat, atcerieties, ka cilvēki uz darbu mēdz doties diezgan agri!

9. Kino

Kinoteātris ir lieliska vieta, kur nodoties intīmām izklaidēm.

Izvēlieties sēdvietas kinoteātra aizmugurē un pārliecinieties, ka nesēžat nevienam pārāk tuvu. Lai gan teātrī būs tumšs, pašā filmā var būt klusuma brīži, tāpēc, iespējams, vēlēsities to darīt klusāk.

10. Lidmašīnā

Vai esat kādreiz dzirdējuši par “mile-high” klubu? Kļūt par šī “kluba” biedru ir ne tikai ārkārtīgi riskanti, bet arī maz ticams, ka varēsiet to izdarīt, netiekot pieķerti. Un, ja jūs pieķers lidojuma vidū, un lidojums būs plānots ar apstāšanos kādā citā lidostā, jūs visticamāk tur arī tiksit izsēdināti. Bet, ja jums kaut kādā veidā tas tomēr izdodas, tas var būt ļoti jautri, un tas noteikti palielinās adrenalīna līmeni.

Dažas lietas, kas jāpatur prātā: dariet to ātri un klusi, izvairieties no lidmašīnā esošajiem darbiniekiem, un labāk to dariet tualetē nevis savās sēdvietās. Kad esat beiguši, neaizmirstiet no tualetes iznākt atsevišķi, nevis abi reizē.

Publiskais sekss – citas jautras vietas, kur ar to nodarboties

11. Pirtī

12. Panorāmas rata augšpusē

13. Veikala ģērbtuvē

14. Šaurā šķērsieliņā

15. Darbā

16. Zoodārzā

17. Vilciena tualetē

18. Ģērbtuvē

19. Trenažieru zālē

20. Parkā

21. Bārā

22. Bibliotēkā

23. Publiskajā baseinā

24. Taksometra aizmugurē

25. Tenisa laukumā

26. Burbuļvannā

27. Zem ūdenskrituma

28. Uz pārgājienu takas

29. Veļas mazgātavā

30. Teltī

31. Golfa laukumā

32. Draugu gultā

33. Laivā

34. Debesskrāpja virsotnē

35. Uz batuta

36. Mežā

37. Uz segas zem zvaigznēm

38. Vīna dārzā

39. Striptīzklubā

40. Brīvdabas muzejā

41. Zirga mugurā

42. Lidostā

43. Muzejā

44. Siltumnīcā

45. Sporta spēles laikā

46. ​​Pārpildītā ballītē

47. Alā

48. Šūpuļtīklā

49. Rudzu laukā

50. Planetārijā

51. Kāpņu telpā

52. Uz šūpolēm parkā

53. Pamestā mājā

54. Boulinga zālē

55. Aiz kādas ļoti rosīgas ēkas

56. Āra ģērbtuvēs pie peldvietām

57. Garāžā

58. Baznīcā

59. Uz kruīza kuģa klāja

60. Daudzdzīvokļu mājas pagrabā

1 komentārs

  • 07.02.2022 23:50
    ...
    0

    +++ autoram par idejām

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5980
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2572
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  Aktualitātes  
3
2509
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Piedzīvojumi  
5
2464
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
405
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Padomi  
9
544
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2572
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  
9
515
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
497
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Padomi  
2
684
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
0
213
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
6
292
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz